Mensen toch... Ik snap dus echt niet waarover gezeken wordt hoor. Oke d'r zijn enkele minpunten maar over het algemeen is dit het mooiste spel wat ik ooit gespeeld heb. (kan trouwens ook nie anders aangezien ik net een nieuwe pc heb maar dat doet er niet toe...)
de enige minpunten die ik heb weten te ontdekken zijn:
- Geen multiplayer (maar daar was iedereen al achter

komt in de volgende wel (GTA4 bedoel ik dan en niet VC))
- de Gangs blijven vijandig (maarja... zou jij zo vergevingsgezind zijn als je 'Don' neergeschoten is en als de moordenaar daarna effe iemand uit de weg ruimt en dan alles weer goed moet zijn?

)
- Politie is beetje mietje en lui (maar wat wil je, is net echt...

)
- Geen first person (maar zo is het ook nog wel leuk)
- Menneke praat nooit (misschien is dat maar goed ook; dan worden die filmpjes nog langer

)
Pluspunten
+ Supermuziek (vooral uit de MP3 player

)
+ Draait goed en smooth op een Pentium 4 2GHZ met een GeForce 4 MX (maarja wat wil je...)
+ richten is makkie (behalve met granaten en molotovs dan...)
Zoals je ziet zijn voor alle minpunten wel 'smoezen' te bedenken die ik eigenlijk geen smoezen vind. Maarja, als je zo'n superspel af wil kraken start dan zo'n topic... Dan blijkt dat mensen die eerst heel positief waren in andere topics toch ineens heel negatief worden alleen maar om volgens de wensen van de rest te kunnen posten