[VET SPEL] Enter The Matrix

Pagina: 1 2 Laatste
Acties:
  • 462 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kwartjuh
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 25-08 12:54
Hm...dat ze de HL-engine gebruiken is niet zo'n goede keuze. Ze hadden Bloodrayne het beste als voorbeeld kunnen nemen... goeie engine + perfecte slomo-effects :9

-[ Het Kwartjuh Valt... ]-


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exe-cuter
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 11-09-2023
Als ze mij vroegen welk dat ik de beste/origineelste ontwikkelaars vond,dan antwoordde ik altijd "shiny".Komaan zeg : de HALFLIFE engine !!! Ipv zelf een engine te schrijven of de maxfx-enigne of zo te gebruiken,pakken ze maar dat bejaard ding :'(

Die van shiny weten normaal wel wat ze doen,dus zoooo slecht zal het spel niet zijn (hoop ik)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LordMithril
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 19:22
just wondering.. waar halen jullie het nieuws vandaan dat het op de HL-engine komt?

oh en ze maken het spel niet over de film maar in t universum van de film..
ja Neo enzo schijnen ook erin voor te komen maar verder staat het los van de film

[ Voor 50% gewijzigd door LordMithril op 30-12-2002 11:31 ]

Bier, Whiskey en Metal!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

als je NEO niet speelt vind ik het niet erg, als je hem tegenkomt is dat wel leuk, maargoed. Maar als je dat vrouwke in rode jas bent :r

(en wat betreft de engine: nix slechts over ons aller engine (DE HL en dus quake engine), maar bijv de max payne engine was een betere keus geweest...)
(aangenomen dat het spel daadwerkelijk met de HL engine word gemaakt, ffies sjekken)

[edit]
dat vrouwke in de rode jas is een character gespeeld door Jada Pinkett die een grote rol gaat spelen in de 2 volgende matrix films

en dit plukte ik van de site van shiny:
We are extremely excited to be working on a project based on the upcoming sequels to Warner Brothers and Larrry and Andy Wachowski's blockbuster film, The Matrix™.

We cannot make any other comments about the project at this time.

[ Voor 51% gewijzigd door Verwijderd op 30-12-2002 12:23 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

het zijn de spellen die gebaseerd zijn op films, die het wel ver willen schoppen...

kijk naar Jedi Knight series, Star wars X-wing vs tie fighter, rogue squadron, Blade runner enz enz

de games die vaak de complete story line van een film volgen redden het vaak niet..

Eigenlijk hetzelfde met films die op boeken gebaseerd zijn.
Jammer vind ik dat er bijvoorbeeld in LOTR 1 en 2 veel dingen missen en wat belangrijker is, niet kloppen... maar het zijn verder wel leuke/goeie films

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op 30 december 2002 @ 12:17:


(DE HL en dus quake engine),

[...]
huh :? jij zeggen dat HL en Quake engine een en hetzelfde zijn? ga even snel in de hoek staan en ga je schamen :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op 30 December 2002 @ 12:41:
[...]


huh :? jij zeggen dat HL en Quake engine een en hetzelfde zijn? ga even snel in de hoek staan en ga je schamen :P
De HL engine bestaat deels uit de Quake engine...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Apocrypha
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 24-03-2024

Apocrypha

Beautiful Emptyness

Verwijderd schreef op 30 December 2002 @ 12:48:
[...]

De HL engine bestaat deels uit de Quake engine...
Klopt maar het is niet hetzelfde wat IndigoDelFuego zei.

[ Voor 3% gewijzigd door Apocrypha op 30-12-2002 12:50 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op 30 december 2002 @ 12:48:
[...]

De HL engine bestaat deels uit de Quake engine...
daar zeg je het verborgen woord... "deels"

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

HL was bij de realease toch voor iets van 60% nog Quake engine, maar is later met alle patches langzamerhand compleet vervangen, geloof dat er tegenwoordig niet of nouwelijks meer Quake code in zit

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KeeZ
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 25-04-2022

KeeZ

Deze plek is te koop.

* KeeZ trekt max payne nog maar een keer uit de stoffige hoek en installeert daar de matrix mod overheen :) zo fun :P

dit spel lijkt me dus echt outdated als ze de half life engine gebruiken... enne shiny en games :? niet echt grote namen komen me boven als ik aan shiny denk....

Deze plek is te koop.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bolleh
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22:04
kheb het ook al op gamer.nl gezegd maar ook maar ff hier:
brengen ze film 1 uit, daar wordt gewerkt met een budget van 65-100 miljoen dollar, brengt gigantisch veel op, deel 2 en 3 hebben weer een enorm budget, brengen vast weer gigantisch veel op en dan laten ze een game maken waarbij ze een enorm goedkope engine gebruiken :/
de q2 engine kost nu $10.000 en nog wat procent van de verkoop geloof ik, wat zal de half life engine dan kosten? toch niet meer dan $50.000 hoop ik. de q3 engine gaat voor $250.000 en wat % verkoop over de toonbank. unreal 2003 engine? kschat een tonnetje of 2-3 ook?
hadden ze mijns inziens beter daar wat meer geld aan kunnen uitbesteden

je kunt lullen als brugman dat gameplay belangrijker is maar de graphics is de 1e indruk, en die is meestal bepalend. dat het spel matrix in de naam heeft maakt wel veel goed maar veranderd niets aan de kwaliteit van de game zelf

just my 25.000.000 cents($250.000 ;))

<edit>
btw een lichtpuntje voor de game is dat het martial arts team dat de acteurs trained ook meewerkt aan de game(zie matrix reloaded) en die gasten hebben ook echt verstand van martial arts, zal 1 van de 1e games zijn die echt martial arts specialisten heeft gebruikt.

ik denk btw dat je in de game met meerdere personen gaat spelen, dan krijg je(al dan niet ongewild) meerdere verhaal lijnen en een indrukwekkender en pakkender geheel, mits het goed is uitgevoerd. een nadeel is dat de gamer minder snel een "band" krijgt met zn character

[ Voor 23% gewijzigd door bolleh op 30-12-2002 14:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Het spel lijkt mij gewoon echt toppie! Ik heb veel vertrouwen in. De HL engine is niet echt nieuw ofzo maar is zeker niet slecht. Ik liever een spel die lekker speelt en er redelijk uitziet dan een spel die bagger speelt en er prachtig uitziet. maar ja das mijn mening natuurlijk...
Mensen moeten gewoon niet zo zeuren vind ik, je mag blij wezen dat ze er tijd en geld insteken om alleen al een game te maken voor PC's en consoles.
Ik heb er over gelezen en Neo kom je idd alleen maar een keer tegen. Je kan ook levels unlocken... dan kan je met Neo, Morpheus en Trinity vechten in de Dojo uit de film _/-\o_ . Dit stond in een PS2 blad (kweet ff niet meer welke) Het was een intervieuw met de developers (of 1 van de andere belangrijke mensen :? )
Het karakter wordt ook steeds maar beter en de bedoeling was (als ik het goed begreep) dat je ook een soort van 'the one' gaat worden (zoiets tenminste).

Met andere woorden ik wacht met veel plezier op het spel :) :9~

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ALF
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 28-04 11:54

ALF

Ik ben echt helemaal weg van the matrix dus laat dat spel maar komen!!!
ik toch niet al te goede pc amd duron 1000mhz gf2 32mb :( hopen dat de gameplaygoed en soepel is.
en ff voor dat jullie het nog niet weten dat vrouwtje in de rode jas is een nieuwe speler in de film die waarschijnlijk ook een grote rol gaat spelen!
en ja ik heb ook al de preview van de nieuwe films gezien. :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D-Three
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21:36
neo643 schreef op 31 December 2002 @ 16:52:
en ff voor dat jullie het nog niet weten dat vrouwtje in de rode jas is een nieuwe speler in de film die waarschijnlijk ook een grote rol gaat spelen!
en ja ik heb ook al de preview van de nieuwe films gezien. :D
Yup. Die vrouw in rode jas is "Zee", een personage dat een tamelijk belangrijke rol zal spelen.
Oorspronkelijk was de rol voor de R&B zangeres Aaliyah. De opnames waren zelfs al gestart toen ze tragisch omkwam in een vliegtuigongeval. Aangezien er echter te weinig beeldmateriaal was om de films verder te kunnen afwerken zonder haar, heeft men een nieuwe actrice moeten casten en de opnames opnieuw moeten over doen.
Maar dit is eigenlijk wel off-topic :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ach, als Shiny het maakt. Sinds Sacrifice kan dat huis niets meer verkeerd doen in mijn ogen dus ik heb ook het volste vertrouwen in Perry en de zijnen.
Vind ik altijd wel een fijn gevoel; als er een goede ontwikkelaar aan de gang is. Net als met Raven. Als je hoort dat Raven ergens mee bezig is, dan weet je bij voorbaat al dat het in in ieder geval elk blad boven de 80% scoort en sinds Sof1 zijn ze al maar beter geworden daar.

Dus ik wacht met plijzier!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ALF
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 28-04 11:54

ALF

Laagvliegerke schreef op 01 januari 2003 @ 22:57:
[...]

Yup. Die vrouw in rode jas is "Zee", een personage dat een tamelijk belangrijke rol zal spelen.
Oorspronkelijk was de rol voor de R&B zangeres Aaliyah. De opnames waren zelfs al gestart toen ze tragisch omkwam in een vliegtuigongeval. Aangezien er echter te weinig beeldmateriaal was om de films verder te kunnen afwerken zonder haar, heeft men een nieuwe actrice moeten casten en de opnames opnieuw moeten over doen.
Maar dit is eigenlijk wel off-topic :P
Ze heet helemaal geen Zee maar Niobe kijk hier zelf maar!!! http://whatisthematrix.warnerbros.com/rl_cmp/timepix2.html :*)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

007 nightfire ging ook op de half -life engine en het zag er nog behoorlijk goed uit :) . Counter Strike: Condition Zero hetzelfde verhaal en het ziet er ook goed uit (tenminste wat ik tot nu toe heb gezien).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Xenon
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21-08 09:12
HL-engine is gebouwd op de Quake I engine
Ze kunnen beter voor CS 2 of HL 2 de mohaa engine of zo gebruiken

ProtocoLAN.be: De beste LAN van de Maaskant


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Valandil
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 15-09 15:19

wijze woorden


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D-Three
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21:36
neo643 schreef op 02 januari 2003 @ 00:44:
[...]


Ze heet helemaal geen Zee maar Niobe kijk hier zelf maar!!! http://whatisthematrix.warnerbros.com/rl_cmp/timepix2.html :*)
|:(
Klopt idd... Dan heb ik het verkeerd voor... Zee is "gewoon" een inwoner van Zion. Ze zal dus een belangrijker rol spelen in deel 3. :) Maar de rest van wat ik zei klopte wel hoor :)

En hopelijk wordt dit inderdaad een VET SPEL :) Graphics mogen dan wat "outdated" zijn in vergelijking met wat de veeleisenden hier gewend zijn maar je moet er ook rekening mee houden dat het spel echt wel bedoelt is voor de grote massa aangezien velen het zullen kopen omdat ze de film gezien hebben. En die grote massa heeft niet altijd de laatste nieuwe videokaart. Ik denk dat dat ook wel een belangrijke factor is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

likkepot schreef op 13 June 2002 @ 03:04:
Games gebaseert op films zijn altijd shit !
Denk daar maar eens bij na
Knigthrider :X

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ALF
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 28-04 11:54

ALF

LOL :D :D :D :D :D

edit: we raken volgens mij een beetje off-topic!!!

[ Voor 16% gewijzigd door ALF op 02-01-2003 21:12 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bAdmuTs
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22:52

bAdmuTs

mAzE

Der zijn weer nieuwe screenies uit :9~

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots1.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots2.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots3.jpg

LOL check haar been :?
Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots4.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots5.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots6.jpg

En zijn pols is ook niet helemaal ok :?
Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots7.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots8.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots9.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots10.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots11.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots12.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots13.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.enterthematrixgame.com/img/screenshots14.jpg

Voor de screenies kan men hier terecht
Enter The Matrix

Ik vind et er mooi uitzien en kan niet w8en tot ie uit is, ben echt benieuwd wat ze ervan maken :)
The length of the game depends greatly upon how you play it. Gamers can expect approximately 10-50 hours of gameplay. In addition, there is over one hour of exclusive movie footage and two hours of in-game movies. In addition, the game's unique &#8220;hacking system&#8221; extends the life of the game and its replayability
The game will feature about 1,000 martial arts moves, presented by motion capture and animation systems that are of a significantly higher quality than used by most games. What&#8217;s more, the game&#8217;s martial arts segments were directed by Yuen Wo-Ping, the acclaimed Hong Kong action director who choreographed all the fight scenes for all of The Matrix films, as well as &#8220;Crouching Tiger, Hidden Dragon&#8221;, &#8220;Charlie&#8217;s Angels&#8221; and numerous other film projects.

[ Voor 24% gewijzigd door bAdmuTs op 05-02-2003 13:45 ]

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
Ah ja het spel wordt niet gemaakt op een half life engine maar op een zelfgemaakte engine.

Btw 6 cd's. (en 35min nooit eerder gezien filmmateriaal)

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

In de volgende NGC magazine die in engeland uitkomt 20 februari(weekje later in Ned/be), gaat een hele grote hands-on van the matrix staan

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exe-cuter
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 11-09-2023
Zo hoor en zie ik het graag Shiny (nog altijd 1 van mijn favorietste developers ! )

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb er al een beetje van gezien
Bewegend beta materiaal :Y) en ik moet eerlijk toegeven dat het me nou niet zo overrompeld heeft.
Mijn collega's waren er een stuk enthousiaster over maar ik geef toe ik heb het nog niet gespeeld :/

Het spel doet me zelf heel erg denken aan een ONI/Max Payne game waar je kan knokken zoals bij Oni en slow motion effecten hebt zoals bij Max Payne.
Je hebt wel grappige moves zoals tegen een muur oprennen en dan draaien en trappen of bijv met je benen aan een buis aan het plafon hangen en dan rustig gaan sniperen >:)

Als de gameplay een beetje goed word, kan nu nog veeeel aan verbeterd worden, dan word het een toppertje anders word het een dure grap voor Infogrames en Shiny :'(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
Verwijderd schreef op 05 februari 2003 @ 14:23:
In de volgende NGC magazine die in engeland uitkomt 20 februari(weekje later in Ned/be), gaat een hele grote hands-on van the matrix staan
In pc gameplay stonden 12 pagina's ;)

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

bAdmuTs schreef op 05 februari 2003 @ 13:36:
Der zijn weer nieuwe screenies uit :9~

LOL check haar been :?

En zijn pols is ook niet helemaal ok :?
Tsja. Het is The Matrix heh? Waar een wil is, is een weg, zeg maar, toch? :/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 20:30
Het ziet er allemaal minder uit dan kan, maar toch ziet het er cool uit 8)
Ik zie alleen niet echt wat er fout is aan dat been :?

The devil is in the details.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bAdmuTs
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22:52

bAdmuTs

mAzE

MaRc0 schreef op 05 February 2003 @ 16:16:
Het ziet er allemaal minder uit dan kan, maar toch ziet het er cool uit 8)
Ik zie alleen niet echt wat er fout is aan dat been :?
Kijk es goed naar der knie, loopt niet helemaal lekker :D

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • skullsplitter
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 27-08 20:50

skullsplitter

Eat brain, high fibre!

bAdmuTs schreef op 05 februari 2003 @ 16:21:
[...]


Kijk es goed naar der knie, loopt niet helemaal lekker :D
Das der jas, wel opletten als je kijkt, net als met de "pols" LOL

www.avpnews.com


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bAdmuTs
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22:52

bAdmuTs

mAzE

skullsplitter schreef op 05 February 2003 @ 20:11:
[...]


Das der jas, wel opletten als je kijkt, net als met de "pols" LOL
LOL, ik zie et nu bij die jas :D maar die dude met die pols heeft geen jas aan hoor :P, der is niemand (hoop ik voor ze :D) die ze pols zo kan draaien

[ Voor 13% gewijzigd door bAdmuTs op 05-02-2003 21:06 ]

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Btw ik weet de reden waarom je niet als neo speelt.

Je kunt dan niet dood :D :D :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kamerplant
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Hacku schreef op 05 February 2003 @ 13:39:
Ah ja het spel wordt niet gemaakt op een half life engine maar op een zelfgemaakte engine.

Btw 6 cd's. (en 35min nooit eerder gezien filmmateriaal)
Hmm, ah :)
Heb je trouwens ook een bron? :?


En 6 CD's.. is het dan niet slim om ook een DVD versie erbij te doen? :X Dat lijkt me overigens geen domme zet, aangezien je dan mensen hebt die dat spel kopen omdat ze anders hun DVD speler toch nooit gebruiken :D

En 35 min nooit eerder gezien filmmatriaal? :? Wat heeft dat met de game te maken? Kan dat niet beter op de DVD van The Matrix 2? :X

Overigens.. In veel replys werd gezecht dat als de HL engine wordt gebruikt, het spel wel goed zou lopen.. Nightflare, ook de HL engine, die liep toch bij veel personenen ook niet zo geweldig? :?

🌞🍃


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exe-cuter
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 11-09-2023
Net is NIGHTFIRE als ik mij niet vergis DataBeest,en idd dat loopt niet optimaal meer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Collaborator
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 19-08 12:03

Collaborator

You! Cake or Death?

DataBeest schreef op 05 February 2003 @ 21:25:
[...]


Hmm, ah :)
Heb je trouwens ook een bron? :?


En 6 CD's.. is het dan niet slim om ook een DVD versie erbij te doen? :X Dat lijkt me overigens geen domme zet, aangezien je dan mensen hebt die dat spel kopen omdat ze anders hun DVD speler toch nooit gebruiken :D

En 35 min nooit eerder gezien filmmatriaal? :? Wat heeft dat met de game te maken? Kan dat niet beter op de DVD van The Matrix 2? :X

Overigens.. In veel replys werd gezecht dat als de HL engine wordt gebruikt, het spel wel goed zou lopen.. Nightflare, ook de HL engine, die liep toch bij veel personenen ook niet zo geweldig? :?
Het filmmateriaal is special voor in de game gefilmd... cool of niet :) !!!
ook word het verhaal geschreven door die de zelfde schrijver als die van de film!!!
deze game moet wel goed worden!!!!
maja als grootste matrix fan van de Benulux verw8 ik heel veel!!!

This space is occupied


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Albinoraptor
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 15-09 18:31
Zijn paar filmpjes uit zie voor meer info:
http://www.gamer.nl/nieuws/16404

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

KeeZ schreef op 30 December 2002 @ 13:41:
* KeeZ trekt max payne nog maar een keer uit de stoffige hoek en installeert daar de matrix mod overheen :) zo fun :P

dit spel lijkt me dus echt outdated als ze de half life engine gebruiken... enne shiny en games :? niet echt grote namen komen me boven als ik aan shiny denk....
messiah,sacrifice, Dat zijn toch wel rete goede games.en jij zegt geen grote titels lol laat me niet lachen ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exe-cuter
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 11-09-2023
Zoals ik al eerder zei : Shiny is een van m'n favorietste developers en wel om devolgende redenen :

1) MDK !!! (ziet er nog steeds goed uit)
2) Earthworm jim !!! (is nog steeds zeer leuk)
3) Messiah !!! (goed uitgewerkt,origineel)
4) Sacrifice !!! (zegt genoeg)

+ Ze hebben nog geen slecht spel gemaakt naar mijn weten (hoewel messiah beetje bugvol zat)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Edsger
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 29-08 19:42
In de laatste PC Gameplay stond heel wat informatie over Enter the Matrix. Een 12 pagina's tellende review. De belangrijkste feiten wilde ik wel even met jullie delen.

Het verhaal gaat parallel lopen aan het verhaal van de film. De gebeurtenissen in het spel lopen dan ook kris kras door die van de film heen. Maar dan wel met een eigen verhaallijn. Het is de Wachowski's* die ZELF achter het spel zitten dan ook de bedoeling om de speler veel meer verhaal te vertellen dan in een film kon. Nou zijn er natuurlijk veel meer spellen die zoiets geprobeerd hebben, en er zelf zeg maar een hoop bij verzinnen, maar in dit geval is het zo dat het een spel is van de Wachowski's zelf. Zij willen hun zelf gecreeerde wereld voorleggen aan de speler. Je zou het kunnen zien als dat je de film van Tolkien hebt gezien en daarna nog het boek moet gaan lezen, al is er bij Tolkien dan een overlappende verhaallijn.
Een voorbeeld uit de review van de PC Gameplay is dat je op een keer een voorwerp moet gaan halen, wat later in de film gebruikt wordt. Het klinkt heel erg vaag, maar ze mochten nou eenmaal nog niet veel loslaten over het verhaal.
Verder bevat de film 35 minuten aan extra film en 60 minuten aan ingame scenes (niet niks dus).
De engine, ik weet niet hoe mensen te weten zijn gekomen dat het om een omgebouwde half-life engine gaat, maar ik heb er nergens wat over kunnen lezen :? (er is wel ooit sprake van geweest dat het zou gaan om de Unreal Warfare engine maar dat bleek niet waar te zijn). Misschien dat ergens de gelijkenis is getrokken met de half-life engine, omdat met deze engine ook een hele interactieve omgevingen gemaakt zijn. Een gelijkenis met Max Payne is er omdat in dit spel ook de bullet time functie is ingevoerd. Verder spreekt de review over motion gecapturde bewegingen van de acteurs zelf, zodat alle moves er hetzelfde moeten uitzien als in de film...etc...

Of het nu wat wordt, ik weet het niet. Zelf ben ik ook nooit enthousiast geweest over games gebaseerd op (al dan niet terecht) gehypte films. Maar voor als nog vind ik het veelbelovend. De makers hebben er iig veel moeite ingestoken en Shiny weet over het algemeen wel creatieve spellen te maken.

Laten we het hopen... :)


*Voor degene die geen filmencyclopedie in hun kop hebben: de Wachowski's zijn de makers/bedenkers van de The Matrix triologie

[ Voor 6% gewijzigd door Edsger op 06-02-2003 18:32 . Reden: extra info ]

All your quantifications are belong to me!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Novah
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 10-09 11:51
Hmm jah... nou ik ben echt een super fan van de Half-Life engine maar....
voor zo'n game... ik denk dat ze beter voor een nieuwere engine hadden kunnen kiezen. Misschien de Lithtec engine ofzo. De Half-Life engine geeft echt ubergameplay maar the Matrix is toch altijd een synoniem voor ubermooie graphics waar je met open mond naar kijkt (de film dan) dat de game dit niet heeft is wel jammer.

Maar... James Bond: Nightfire is ook op de Half-Life engine gebouwt en ziet er nog wel erg goed uit dus te voorbarig mag ik eigenlijk niet zien :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 20:30
EXE-cuter schreef op 06 February 2003 @ 17:26:
Zoals ik al eerder zei : Shiny is een van m'n favorietste developers en wel om devolgende redenen :

1) MDK !!! (ziet er nog steeds goed uit)
2) Earthworm jim !!! (is nog steeds zeer leuk)
3) Messiah !!! (goed uitgewerkt,origineel)
4) Sacrifice !!! (zegt genoeg)

+ Ze hebben nog geen slecht spel gemaakt naar mijn weten (hoewel messiah beetje bugvol zat)
Shiny maakt inderdaad erg leuke spellen. Messiah wou ik laatst nog gaan spelen, maar daar ben ik de cd van kwijt :(
Hopelijk wordt Enter The Matrix ook zo'n hoogstaande game, dan kan de lol niet meer op :9

The devil is in the details.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DarkShadow
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 23:55
de filmpjes zijn echt supercool, een beetje als max payne met de kung fu mod, maar dan nog beter!!!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

likkepot schreef op 13 juni 2002 @ 03:04:
Games gebaseert op films zijn altijd shit !
Denk daar maar eens bij na
resident evil is toch ook een goed spel oke het is wel op ps2 dacht ik maar dat maakt niet uit

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Xtuv
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 00:29
Verwijderd schreef op 06 February 2003 @ 21:06:
[...]

resident evil is toch ook een goed spel oke het is wel op ps2 dacht ik maar dat maakt niet uit
Bij resident evil was er eerst het spel en daarna pas de film :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Xtuv schreef op 06 February 2003 @ 21:14:
[...]

Bij resident evil was er eerst het spel en daarna pas de film :D
hehe ook goed :P
Maar dan nog het spel wordt er toch niet slechter op of wel?
als ze een spel baseren op een film is toch gaaf? (vind ik dan :))

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Albinoraptor
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 15-09 18:31
Goed voorbeeld van goede game gebaseerd op film is blade runner :)

Maar grafische is het niet het mooiste als de gameplay maar super is.

Ze mogen iig wat aan de animatie doen als het karakter hard rent, dat ziet er niet uit :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D-Three
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21:36
Slecht voorbeeld: Street Fighter :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CRAM
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 15-01 21:16
Als ze wat ze zeggen in de pcgameplay (heb em ook gelezen) waar is: :9~

Hopelijk wordt het een combinatie van Max Payne en Jedi Knight2. Bullet time met mad moves en powers :9~
Dan wordt er verteld dat het verhaal ook super moet zijn (geschreven door de Wachowski's). En je kunt Niobe of Ghost kiezen.....die allebei een ander spelverloop/verhaal zullen hebben. Het moet een aangename aanvulling worden op de film.....laten we het hopen

_/-\o_ Wachowski _/-\o_

[ Voor 11% gewijzigd door CRAM op 12-02-2003 17:28 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 20:30
DataBeest schreef op 05 februari 2003 @ 21:25:
[...]


Hmm, ah :)
Heb je trouwens ook een bron? :?
Dat stond allemaal in de nieuwste PCGameplay :)
Stond een 12 bladzijde lange special dus daar stond aardig wat leuks in :P

The devil is in the details.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik weet niet of het al bekend was maar waar de animatrix ophoud daar begint het spel :)
De laatste episode daarvan (diegene gemaakt door Square) word opgevolgd door de game :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op 06 februari 2003 @ 21:16:
[...]

hehe ook goed :P
Maar dan nog het spel wordt er toch niet slechter op of wel?
als ze een spel baseren op een film is toch gaaf? (vind ik dan :))
Het enige probleem met op films gebaseerde spellen zijn de licentiekosten. Als een spel wordt afgeleid van een film met alle karakters e.d. kost dat een vrachtwagenlading aan geld zonder dat er ook maar 1 regel is geprogrammeerd. Vaak is de kwaliteit van deze games dan ook iets minder...

Voordeel is dan wel dat de marketing in principe al voor driekwart is gebeurd door de film....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op 12 februari 2003 @ 19:28:
[...]


Het enige probleem met op films gebaseerde spellen zijn de licentiekosten. Als een spel wordt afgeleid van een film met alle karakters e.d. kost dat een vrachtwagenlading aan geld zonder dat er ook maar 1 regel is geprogrammeerd. Vaak is de kwaliteit van deze games dan ook iets minder...

Voordeel is dan wel dat de marketing in principe al voor driekwart is gebeurd door de film....
Ik kan je vertellen dat dit 1 van de (waarschijnlijk de) duurste produkties van Infogrames is dus daar zal het niet aan liggen :)

Ook het marketingsbudget is enorm, ze verwachten er erg veel van
Nu is het alleen maar hopen dat het het waard is anders hebben een probleem :/

Enne het is dus niet gebaseerd op de film maar het vervolg v/d Animatrix

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Edsger
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 29-08 19:42
DataBeest schreef op 05 February 2003 @ 21:25:
[...]


Hmm, ah :)
Heb je trouwens ook een bron? :?


En 6 CD's.. is het dan niet slim om ook een DVD versie erbij te doen? :X Dat lijkt me overigens geen domme zet, aangezien je dan mensen hebt die dat spel kopen omdat ze anders hun DVD speler toch nooit gebruiken :D
zie ook mijn eerdere uitgebreide post in dit topic. De makers zijn bovendien zelf ontzettende spelfanaten en willen juist met dit spel de spelers juist extra laten inleven The Matrix wereld. Daarom JUIST bij dit spel extra film stukken. BTW. Ik twijfel er niet aan dat het naderhand OOK op de DVD komt Super Special Edition met Extra's enzo... (dus extra duur :) ) .

[ Voor 4% gewijzigd door Edsger op 12-02-2003 21:31 ]

All your quantifications are belong to me!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op 12 February 2003 @ 19:36:
[...]


Ik kan je vertellen dat dit 1 van de (waarschijnlijk de) duurste produkties van Infogrames is dus daar zal het niet aan liggen :)

Ook het marketingsbudget is enorm, ze verwachten er erg veel van
Nu is het alleen maar hopen dat het het waard is anders hebben een probleem :/

Enne het is dus niet gebaseerd op de film maar het vervolg v/d Animatrix
En ik kan je vertellen dat ik het over games in het algemeen had 8)..

  • Rexcore
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 19:25
likkepot schreef op 13 June 2002 @ 03:04:
Games gebaseert op films zijn altijd shit !
Denk daar maar eens bij na
* Rexcore is toch altijd wel een groot voorstander geweest van de diverse star-trek spellen. En die zijn toch echt ook wel van de films/series gebaseerd

  • KeeZ
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 25-04-2022

KeeZ

Deze plek is te koop.

goed, ook op IGN staat een paar hele fijne filmpjes van kung fu moves en dergelijke (ongeveer 11 minuten in totaal) have fun over there, ik heb ze inmiddels gezien en het is sweeeeeet

Deze plek is te koop.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 20:30
Woei, die trailer is vet! Het ziet er grafisch niet zo heel spectaculair er uit, maar de vechtscenes zijn echt super 1337 8)
Hopelijk wordt het wel een beetje bestuurbaar, want je kan nogal veel, misschien wel te veel.

The devil is in the details.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exe-cuter
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 11-09-2023
Ziet er idd vetjes uit,maar op die ingamevideos kon je zien dat de engine nog niet optimaal is (textures die verdwijnen,schaduwen die plots verschijnen enz...)

Vooral die vechtmoves zijn phat

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • aftermath
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

aftermath

"Everybody lies"

Kickje met een update ;)

Enter The Matrix Gold
Atari and Shiny Entertainment today announced that development is complete on Enter The Matrix for the PS2, Xbox, GameCube and PC. The worldwide launch of the game to retail outlets will occur on schedule on May 15, 2003, day and date with the theatrical release of the Warner Brothers action movie The Matrix Reloaded.
Enter The Matrix Documentary Clip
Infogrames has released a new Enter The Matrix trailer, showcasing Shiny's upcoming action game. This new Documentary Clip let you hear Ghost (Anthony Wong), Niobe (Jada Pinkett Smith) and Sparks (Lachy Hulme) talk about the game from an inside perspective. There's footage of Master Yuen Wo Ping choreographing the actors, as well as a glimpse of the Directors of The Matrix Reloaded, Larry and Andy Wachowski. This documentary shows "just how tied together the Enter The Matrix game is to the RELOADED film - and how the game will take you places the film doesn't, giving you the ability to experience and explore environments you see in the film"

Download

http://psnprofiles.com/AfthyX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Collaborator
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 19-08 12:03

Collaborator

You! Cake or Death?

die docu is erg cool.. er word echt veel nadruk gelegd op de prachitge film /game samenwerking :)

als de game gold is kunnen we toch erg snel een review ergens verw8ten, of duurt het dan nog wel ff :?

This space is occupied


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kwartjuh
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 25-08 12:54
TheEvilCuber schreef op 18 April 2003 @ 16:39:
die docu is erg cool.. er word echt veel nadruk gelegd op de prachitge film /game samenwerking :)

als de game gold is kunnen we toch erg snel een review ergens verw8ten, of duurt het dan nog wel ff :?
Bij de meeste spellen laat dat niet lang op zich wachten, maar ik heb zo'n gevoel dat dat bij Enter The Matrix iets langer word... (duurt ook nog wel ff voordat de film uitkomt/spel in de winkels ligt)

-[ Het Kwartjuh Valt... ]-


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

en voor de pc komt er nog een editor uit

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
TheEvilCuber schreef op 18 April 2003 @ 16:39:
als de game gold is kunnen we toch erg snel een review ergens verw8ten, of duurt het dan nog wel ff :?
Sommige sturen reviewkopies op na de goldstatus, andere niet, afwachten dus.

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thanatos
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 16-06 16:33
In de PCGameplay stond 2 maanden geleden al een uitgebreide special, ik dacht dat er over dit spel al een "groot topic" was... niets blijkt dus minder waar...

Anyway.... dit spel komt dus tegelijkertijd met deel 2 van de film uit.
In dit spel speel je echter niet met Neo en Trinity, en wel om de volgende reden: zij zijn beide vrijwel onverwoestbaar (Neo is in feite onverwoestbaar) en dat zou dus niet leuk zijn voor in het spel.
Daarom hebben ze 2 andere characters gekozen die ook in de film voorkomen: Niobe en Ghost.
Verder kreeg men uitgebreid toegang tot alle sets van de film en uiteraard zijn ook de Wachowski's laaiend enthousiast over dit spel (btw: de gebroeders Wachowski zijn ook verantwoordelijk voor de movies). Uiteraard zien de Wachowski's erop toe dat alles zo "matrix-mogelijk" gemaakt wordt.
Ik ga niet nog langer typen want ik moet nu weg, maar ik wil best een fatsoenlijke startpost in elkaar breien hoor :) contact me dan maar :P
khou nu al van deze game... :9 :>

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Novah
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 10-09 11:51
Hmm volgensmij hebben ze Neo er niet in gedaan omdat hij simpel weg te duur zou worden, de andere acteurs (oa die vrouw, das de vrouw van will smith) zijn natuurlijk stukke goedkoper. En ook nog eens de grote werkdruk op Kenue Reeves (Neo). Ik vind het een mooie game maar of ik hem ga kopen weet ik nog niet. Dat er geen multiplayer inzit vind ik niet vreemd omdat mp erlkaar afknallen niets met de film the matrix te maken heeft. De SP speelt een verhaal, MP heeft dat niet dus maar goed ook.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Collaborator
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 19-08 12:03

Collaborator

You! Cake or Death?

je weet niet of er GEEN multiplaye inzit
er zijn juist geruchten dat ie er WEL in zit :)

This space is occupied


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ventrance
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 13-03-2022
Hier een paar screenshots te vinden van Enter The Matrix. (Voor de geinteresseerde)

Dell XPS 13 9343


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
lol kijk eens naar die zijn hand >:)

Afbeeldingslocatie: http://pcmedia.gameworldnetwork.com/screen/1565/7.jpg

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Collaborator
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 19-08 12:03

Collaborator

You! Cake or Death?

het zijn wel oude plaatjes hoor.. die waren er een maand of 2/3 geleden ook al, en der zaten idd wat foutjes in

This space is occupied


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hacku schreef op 18 april 2003 @ 21:32:
lol kijk eens naar die zijn hand >:)

[afbeelding]
De verhouding van het hoofd tov het lichaam klopt ook voor geen meter. Zelfde geldt voor de armen (lengte)..

Nah, deze game laat ik links liggen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thanatos
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 16-06 16:33
Novah schreef op 18 April 2003 @ 20:10:
Hmm volgensmij hebben ze Neo er niet in gedaan omdat hij simpel weg te duur zou worden, de andere acteurs (oa die vrouw, das de vrouw van will smith) zijn natuurlijk stukke goedkoper. En ook nog eens de grote werkdruk op Kenue Reeves (Neo). Ik vind het een mooie game maar of ik hem ga kopen weet ik nog niet. Dat er geen multiplayer inzit vind ik niet vreemd omdat mp erlkaar afknallen niets met de film the matrix te maken heeft. De SP speelt een verhaal, MP heeft dat niet dus maar goed ook.
Het schijnt ook zo te zijn dat je een veel grotere diepgang beleeft als je zowel het spel speelt als de film ziet... :9~

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thanatos
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 16-06 16:33
Verwijderd schreef op 18 April 2003 @ 22:06:
[...]
De verhouding van het hoofd tov het lichaam klopt ook voor geen meter. Zelfde geldt voor de armen (lengte)..

Nah, deze game laat ik links liggen.
Niet zo naïef... dit zijn nog vrij vroege shots, bovendien: waarom zou je een game niet spelen als er alleen maar een foutje in een screenshot zit :X sorry, maar dat is voor mij nou geen reden om een game niet te spelen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hm, nadat ik de film heb gezien zal ik het spel ook eens spelen, al is het maar ok het verhaal.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Novah
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 10-09 11:51
Verwijderd schreef op 18 April 2003 @ 22:06:
[...]
De verhouding van het hoofd tov het lichaam klopt ook voor geen meter. Zelfde geldt voor de armen (lengte)..

Nah, deze game laat ik links liggen.
Dan kan jij echt niet kijken vriend, die models zijn gemaakt dmv het soort van gipsen van de lichamen in de computer met een scanner. De armen zijn precies goed, alleen de handen zijn niet te scannen dus zijn idd wat minder maar alle afmetingen enzo kloppen. Nooit van perspectief gehoort?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KeeZ
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 25-04-2022

KeeZ

Deze plek is te koop.

Verwijderd schreef op 18 April 2003 @ 22:06:
[...]
De verhouding van het hoofd tov het lichaam klopt ook voor geen meter. Zelfde geldt voor de armen (lengte)..

Nah, deze game laat ik links liggen.
blah :r the matrix niet gezien zeker... deze game = über... de moves roeleren... zolang het de gameplay maar niet verpest... 1 ding is zeker, de gamepad kan weer uit het stof :)

Deze plek is te koop.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik kijk echt ZO uit naar deze game.
En ik snap niet wat mensen zeuren over graphics, ik vind het nog erg meevallen :D.
Eeeeeeeindelijk een Matrix game :D.
Naja ik heb vertrouwen in Shiny :P.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DenniZ
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 13-02-2023

DenniZ

Warrior - Warlock

Ja dit wordt weer een kopertje *D

Intel i5 2500k @ 4.5 Ghz | 32Gb DDR3-1600 | N1060GTX 6GD5 OC | ASUS P8Z68 | X-fi X-treme Music 5.1 | CM Storm Sirus 5.1 Headset| IIYama ProLite 2783 | XFX Pro 750w Core Edition | Corsair Graphite 600T Black


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • schnumi
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

schnumi

Discothéque! Boom cha!

Ik ben trouwens benieuwt naar het verschil tussen de graphics van de Console games en de PC game.

Aangezien de Pc game gebruik maakt van een al aardig oude engine en voor de Console games een compleet nieuwe engine gebouwt word. :)

"The more you take the less you feel, The less you know the more you believe, The more you have the more it takes today"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exe-cuter
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 11-09-2023
schnumi schreef op 19 April 2003 @ 09:57:
Ik ben trouwens benieuwt naar het verschil tussen de graphics van de Console games en de PC game.

Aangezien de Pc game gebruik maakt van een al aardig oude engine en voor de Console games een compleet nieuwe engine gebouwt word. :)
Nu wil ik toch wel eens een fatsoenlijk bewijs van welke engines Enter the matrix gebruikt,want jij beweerd precies nog steeds dat de pc-versie half-life gebruikt ?
Als dat zo is,dan is dat de eerste teleurstelling over Shiny }:O

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • schnumi
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

schnumi

Discothéque! Boom cha!

EXE-cuter schreef op 19 april 2003 @ 12:56:
[...]


Nu wil ik toch wel eens een fatsoenlijk bewijs van welke engines Enter the matrix gebruikt,want jij beweerd precies nog steeds dat de pc-versie half-life gebruikt ?
Als dat zo is,dan is dat de eerste teleurstelling over Shiny }:O
Volgens mij gebruikt de PC versie idd de Half Life engine hoor. :? Was toch ook al eerder vermeldt?

edit: mm vind verder terug in het topic ook een post en die heeft het erover dat ze een zelfgebouwde engine gebruiken. Maar verderop gaat het weer over de Half-Life engine. :? Ik wacht wel af. :P

[ Voor 19% gewijzigd door schnumi op 19-04-2003 13:06 ]

"The more you take the less you feel, The less you know the more you believe, The more you have the more it takes today"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bleet
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Bleet

Losing my edge.

Ze hebben de engine van Nightfire gebruikt hoor, en wat aangepast, dacht ik zo? :?


Last.fm |
If bullshit could fly, i'd be an astronaut.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • schnumi
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

schnumi

Discothéque! Boom cha!

Blade_V schreef op 19 April 2003 @ 13:26:
Ze hebben de engine van Nightfire gebruikt hoor, en wat aangepast, dacht ik zo? :?
En de engine van Nightfire is dus de Half-Life engine. :P

"The more you take the less you feel, The less you know the more you believe, The more you have the more it takes today"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

en 7 cd's groot op de pc

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Collaborator
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 19-08 12:03

Collaborator

You! Cake or Death?

6 cd ;)

This space is occupied


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

is het spel nou uit of niet?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op 19 april 2003 @ 14:06:
is het spel nou uit of niet?
nog niet

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BruceLee
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 19:46

BruceLee

i9 9900K - Geforce 4080 RTX

word het 6 cd's nou dan koop ik m wel :)

Sim Racing SK ----> Klik Hier voor mijn YouTube Simrace Kanaal <----


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 20:30
Als The Matrix Reloaded uitkomt komt Enter The Matrix ook, dus rond 15 mei :)
En volgens mij las ik ergens dat op de PC ook een eigen gemaakte engine gebruikt werd :?

The devil is in the details.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

BOooooooooooooooohooo kan niet wachten zolang :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • spokje
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-09 14:33
likkepot schreef op 13 June 2002 @ 03:04:
Games gebaseert op films zijn altijd shit !
Denk daar maar eens bij na
Ik vond de harry potter games toch best leuk ;) heb ze allebei uitgespeeld :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • De_Bastaard
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 20:40
Mja ik vind de graphics behoorlijk _sucken_ als ik zo naar die screenshots kijk .. en buggy lijkt t me ... anyway we zien wel als ie uit is he :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bleet
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Bleet

Losing my edge.

schnumi schreef op 19 april 2003 @ 13:29:
[...]

En de engine van Nightfire is dus de Half-Life engine. :P
How should i know? :P
De engine is iig wel goed aangepast, dat is 1 ding zeker :D


Last.fm |
If bullshit could fly, i'd be an astronaut.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NoTimeRemains
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 20:39

NoTimeRemains

I know

hij komt op de pc in een 6 cd versie

This is the Way.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bleet
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Bleet

Losing my edge.

DOH echt? :/
Kijk aub eerst ff naar boven...


Last.fm |
If bullshit could fly, i'd be an astronaut.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Iemand ook een screensaver van et enter the matrix load screen..... alle andere die ik heb gedownload zijn saai...! In het spel is het echt super mooi :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M@NIC
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 11-09 15:12
Laten we het centraal houden in één topic :)

Het -Enter The Matrix- Topic
Pagina: 1 2 Laatste

Dit topic is gesloten.