Op donderdag 13 juni 2002 21:06 schreef D2k het volgende:
<font color=red> Oproep: wij willen kritiek/opmerkingen/aanvullingen/verbeteringen/meningen over ons modden</font>
Zal ik het dan maar doen

De rest is bang geloof ik

D2k, je bent een l
ulievurd

Even niet geinen:
Ik ben van mening dat jullie het goed doen qua mod, maar de orginele bedoeling van lite-mod (user met modrechten) ver voorbij streven. Jullie ballanceren meer aan de mod kant dan aan de user kant. En hierboven heb ik ook beschreven hoe dat volgens mij komt. (niet dat jullie machtsgeil zijn oid)
Jullie zouden wmb best wat meer kunnen overhellen naar de 'user' kant, maar dan moet die verminderde modforce wel gedragen worden door de mods en andere lite-mods, wat imho niet de bedoeling kan zijn.
Echter ik vind het wel goed zo. Als jullie het nog leuk vinden (al dat gezeik en dat gedreig, zoals anonieme KLOOTZAK mailtjes, he dusty!

) dan moet je gewoon doorgaan zoals het nu gaat. Immers het gaat niet fout of slecht oid en als jullie het nog plezant vinden, dan vraag ik me af waarom er iets moet veranderen.
Nog even over het 'te snel topics op slot'. Waarneer is het goed? Het is altijd wel het geval dat de ene vindt dat het te snel gaat en de ander te langzaam. Ik vind het nu wel goed. Natuurlijk gaan er wel eens topics op slot waar men een foutje maakte, maar waar gehakt worden vallen spaanders IMHO. Het is meestal dan ook vaak weer opgelost en users krijgen vaak het voordeel van de twijfel.
En persoonlijk vind ik een topic extra opslot niet zo heel boeiend, als het weer snel open gaat iig, dan dat er 3 PHP 4.2.0 topics staan
* Glimi is trouwens de laatste tijd wel erg verwend, alle 'baaaaaaad' topics gaan snel opslot.
[edit]
Die flame hierboven staat er al 10 minuten en is nog niet weggehaald. En ik maar roepen dat jullie zo snel zijn