Op woensdag 01 mei 2002 21:32 schreef Blackhole het volgende:
Zijn er al mensen die hier de PIPER Archer II
hebben van DF .
Zo ja hoe is hij ?
Wat zijn de vliegeigen schappen van dat ding ?
En is hij net zo uitgebreid als DF 737 ?
En is hij al in de winkel tekoop want ik wil hem niet onlibne bestellen .
Ik heb m

Vanavond nog getest, vlucht EHLE-EHHO-EHLE als voorbereiding op mn eerste vliegles volgende week

.
En geen shots, die zijn er al genoeg geweest. Op aanvraag kan ik wel leveren natuurlijk, ik vlieg er graag mee.
Geluid: supervet.
Textures binnen: gewoon goeie foto's van een real Archer.
Textures buiten: scherp tot behoorlijk dichtbij.
Extra features: motorklep kan open, kan je de motor zien. Bagageruim kan open, staan spullen in. Je kan kiezen met hoeveel personen je gaat, en van de personen kan je het gewicht instellen. Dit beïnvloedt de vliegeigenschappen behoorlijk. Bagage kan je ook gewicht van instellen. Elke meter kan voorzien worden van een shortcut in de bijgeleverde config-o-matic applicatie. De tachometer van de engine loopt realtime

Voor het starten van de propellor roept er iemand (de co-pilot?) 'Prop clear!'.
Cockpit: gebruik alleen de 2D versie, die is namelijk veel mooier en handiger dan de 3D versie. Alle meters, knoppen en weet ik het zijn gewoon foto's, dus geen nagetekende dingen. Ook de Radio Stack is gefotografeerd.
Knopjes hebben eigen geluidjes.
Hij vliegt als een zonnetje. Superstabiel uit te trimmen op elke gewenste hoogte, reageert soepel op bank & rudder, het valt me op dat de trim veel later reageert dan bij de MS toestellen.
Minpuntje vond ik de wat 'verborgen' features: rechtsklikken op een knopje is rechtsom draaien, linksklikken linksom draaien. Tevergeefs zoek je naar het handje met het minnetje. Ook lastig (maar wel aardig) zijn de verspringende panel-onderdelen. Bv Shift-3 vervangt een klein deel van het panel met een ander stukje. Vooral met de trim-controls en de fuel selector is dat vrij stiekumpjes, opletten dus.
Tenslotte, ook niet onbelangrijk, hij verbetert mn fps met ongeveer 5

Dat kan ik zeker in NL met NL2000 zeer hard gebruiken
* Delphi32 vergeet natuurlijk weer de helft:
Kopen dus, is mijn advies. Doe niet moeilijk met online aankopen, want dat gaat keurig encrypted via een installatie-programmaatje en niet via je browser. Dat maakt het al wat duisterder voor de potentiële onderschepper

En als je de key binnen hebt, brandt je het boeltje zelf op CD en kun je hem zo vaak herinstalleren als nodig is