Ik heb een airco aangeschaft, dus mijn temps in de kamer zijn zowieso lekker aangenaam. Niettemin zit mijn XP1800+ al stiekem tegen de 70 graden aan. Ben hem even flink aan het overclocken.Op zondag 28 juli 2002 22:59 schreef Alcyone het volgende:
Ik heb ook positief response van Exile, over het omruilen van mijn bord... van de week gaat het gebeuren.
Hoe doen jullie bakken het onder deze hitte? Ik heb alle stabiliteits probs uit de weg merk ik... heeft vele uren 3D gedraaid en zelfs de programma's crahsten niet.
Op deze zolderkamer wordt het echt heet op zo'n dag als vandaag... Was ook wel te merken aan de system (57C) en cpu (67C) onder full load. De enige case-fan zit in de voeding.
Ik zit nu stabiel op een FSB van 146
Ik heb hiervoor wel de VCore op +10% moeten zetten. Dat verklaart de hoge temp ook. Normaal zit ik op 52 ofzo.
-=Dell Inspiron 7591=- -=Samsung Galaxy A52s 8GB=- -=Nikon D750=- -=Flickr=-