Op zaterdag 15 december 2001 10:50 schreef AirHead het volgende:
Ach, een echt excuus is niet nodig hoor, kijk is in dit topic [topic=168590/1/30] wat Cheatah tegen een gozer met een 21" zegt

Misschien dat jij het anders opvat dan ik, maar dat is dus
precies wat ik bedoel.
Die figuur heeft een 21" gekocht, en wat gaat hij ermee doen? Hij gaat aan iedereen laten zien dat hij cool is, en hij vind het nodig om daar een speciaal topic op GoT voor te openen. Ik gaf daarom duidelijk aan, dat ik

op mensen die arrogant gaan doen over zulke dingen.
En ga nou niet weer beginnen over dat ik jaloers zou zijn, want dat is absoluut niet waar. Je koopt een monitor voor jezelf, en niet voor een ander. Ik heb gekozen voor een 19" omdat ik zelf vond dat 21" voor mij onnodig zou zijn, en niet omdat ik dat niet kon betalen
De figuur in dat topic dat jij aanhaalde, weet dondersgoed dat dat topic eigenlijk vrij tricky was. Maar hij zegt letterlijk:
Vragen over de monitor? Ik hou je niet tegen. Hij wil gewoon aandacht, en dat mensen gaan kwijlen om zijn monitor. En dan ben ik wel zo vriendelijk om niet te reageren zoals hij dat wil.
Ik zal ook wel eens een paar uitspraken in die richting gemaakt hebben, maar ik open er niet speciaal een topic over. Maar waar het vooral om gaat in
dit topic om gaat, is dat ik de topicstarter probeer duidelijk te maken dat je geen monitor moet kopen die de anderen graag zouden willen, je moet met je eigen geld kopen wat je zelf wilt.
Pronken mag, als het op een bescheiden toon begint, maar als je dat gaat overdrijven dan ben je in mijn ogen behoorlijk triest bezig. Als je een nieuwe auto koopt, een prachtig ding, dan ga je erin rijden. Maar als je ergens op een druk plein stopt, en tegen de mensen zegt:
Vragen over die auto? Ik hou je niet tegen. Dan komt dat op z'n minst heel raar over.
Kort samengevat: de toon van de topicstarter bevalt me niet, en dat maak ik hem duidelijk. Dat is rot voor hem, maar hij vraagt om een mening, en die krijgt hij ook. Dit topic ook: topicstarter vraagt om een mening, en ik geef mijn mening.
PS. als je m'n argumenten neerhaalt, dat vind ik prima, maar als je als argument wilt gebruiken dat jaloers zou zijn, dan is het niet echt een discussie meer, als je begrijpt wat ik bedoel.
Ik begrijp best dat het voor anderen zo opgevat zou kunnen worden, maar ik probeer de hele tijd al aan te geven dat je maling moet hebben aan mensen die zeggen dat het cool is. Als ze zouden zeggen dat het beter is, en waarom dat zo is, dan hoor je mij niet klagen.
Maar goed: no hard feelings

1600x1200 werkt gewoon heerlijk op een 21 inch en niet op een 19 inch.
Deze neem ik nog even mee: ik heb behoorlijk goede ogen, en 1600*1200 is voor mij een perfecte resolutie op een 19"
Ik heb eerder nog een CTX 19" gehad, en die was niet scherp genoeg op die resolutie. Maar een LG of een Iiyama is dat wel degelijk.
Maar ga het eens bekijken in een winkel, zou ik zeggen tegen de topicstarter, want uiteindelijk gaat het om jouw ogen.