formatteren is ICKY...
ik raak altijd vanalles kwijt wat ik vergeet te backuppen wat er al een half jaar staat, en als ik er dan weer aan denk is het dus weg

ik doe overigens wel lang met mijn windows 98 SE install, en blijft op mn eigen pc best lekker lopen. Voor win98 SE deed ik ook al best lang met win98 FE. ook met hardware vervangen doet ie niet moeilijk (als je maar zorgt dat je hardware goed is geuninstalled) alleen mobo verwisselen doet ie SOMS moeilijk. heb het paar keer gedaan en 1 keer moest er nieuwe windows op. Maar pc van mn ouders heeft af en toe de neiging om blauwe schermpjes te geven of rare fratsen te vertonen. daar moet ik dus soms wel vaker formatteren. Maar de laatste 4 maanden heb ik er niks meer aan hoeven doen, en ik heb toch best veel geschoven met hardware.
een tip aan alle frequent formatteerders:
formatteer niet als windows vraagt:
"wilt u doorgaan met eject" of andere dingen.
formatteer niet bij het eerste blauwe scherm. (lees wat er staat en los het op... drivers weghalen, dingen uitschakelen die opgestart worden (ga naar uitvoeren > msconfig).
Eigenlijk is het bullshit als je als regel vaker dan eens per 2 maanden formatteert. Bij mij is het eerder zo dat ik een hele tijd niet hoef te formatteren totdat het mis gaat en dan moet ik soms een tijd kloten voor het weer werkt en soms moet ik dan ook een aantal keer format c intiepen.
maar uh whatever
de beste wensen voor 2002
en een hoop formatteer plezier