Vandaag weer een potje gespeeld en dat ging erg goed. Wel verloren maar het liep als een zonnetje. Samen met een maat van me, hebben we echt groepen vijanden uitgeschakeld. Met een simpele AK build en level 1 armor, hadden we een groep met level 3 armor en M4's + AP ammo uitgeschakeld. Snel hun zooi gepakt en verder richting hun FOB gegaan. Daar gewoon ook nog eens +15 kills, alle mortieren uitgeschakeld in een enkel leven.
Was best grappig, ik liep door een gat heen bij één van hun muren, knal drie vijanden neer met één magazijn. De rest begon in paniek rond te rennen, want ze wisten totaal niet dat er een vijand binnen in hun FOB zat. Eenmaal gereload, nog een aantal neergemaait. Komt niet vaak voor, dat je zo'n lekkere potjes hebt.
Ondanks dat ze betere gear als ons hadden op het begin, voelde ze totaal niet OP aan, gingen vrij snel dood met de standaard AK ammo.
Even later werd onze FOB aangevallen, terug getrokken richting onze FOB. Eenmaal aangekomen, kwamen we precies terecht in de rug van de aanvallende vijand. Nog eens 7 man afgeknald. Snel naar binnen gerend en meteen begonnen met reviven, zodat onze FOB weer up en running is.
We kwamen ook nog een tank van onze faction tegen, die kon niet meer rijden wegens teveel schade. Sommige waren achter gebleven bij de tank terwijl een ander deel terug liep om tools te halen om de tank te repareren. Voelde aan alsof we onze eigen sidemissions aan het creëren waren.
[
Voor 50% gewijzigd door
CyberToon op 18-10-2026 22:14
]