
Ik ken een Lama die het daar niet mee eens zal zijnColdcat schreef op maandag 20 januari 2025 @ 00:16:
[...]
Daarnaast heeft China nooit een land aangevallen. FUD!
Dat zit wel Schnorr.
7 okt 1950 viel China Tibet aanStukfruit schreef op maandag 20 januari 2025 @ 02:30:
[...]
Ik ken een Lama die het daar niet mee eens zal zijn
[ Voor 29% gewijzigd door Peterre op 20-01-2025 02:53 ]

Dat zit wel Schnorr.
ProMods ETS2 uitbreiding - Mijn tijdszone is UTC+13

Nog andere mensen aan het hamsteren of wacht iedereen op de orange man vandaag? Hier staan de eerste aankopen weer in het groen dus hopelijk zet die trend het komende jaar door.
This signature has been taken down by the Dutch police in the course of an international lawenforcement operation.
This is like opening up a casino or liquor store or a brothel on the West Wing. It's using the institution of the presidency profiting off people's vices. Most book deals just sell useless pieces of paper to people, contemptible for a different reason but not as bad.
— Kevin Bass PhD MS (@kevinnbass) 20 januari 2025
Met 40% in een uur zijn er best wat mensen rekt gegaan denk ik.
Op het moment van aankondigen duikt de Trump token naar beneden.
De regie van de market makers heeft alles in gereedheid gebracht voor een spectaculair dagje. We willen toch allemaal die godcandle omhoog van +10k? Niks mooier dan om die op de dag van de crypto POTUS te lanceren.
Mijn verwachting is eerst nog wat vroege leverage instappers eruit knallen met een rode pijl omlaag, waarna de groene superpijl na inauguratie zal worden ontstoken.
Prettige reis naar de maan allemaal!
Ja lijkt niet veel voor te stellen. Is alweer op zijn retourAfca_020 schreef op maandag 20 januari 2025 @ 06:17:
Ja hoor.....een Melania token.
Op het moment van aankondigen duikt de Trump token naar beneden.
Want 99k was niet genoeg? Mooie kans gemist denk ikCHRlS schreef op maandag 20 januari 2025 @ 06:32:
Ben benieuwd wat vandaag gaat brengen. Beurzen dicht, dus geen ETF inflow. En de inauguratie start pas om 18:00 onze tijd. Dus tot die tijd een hoop ruimte voor actie. Heb een aantal lage orders gezet om (deels) weer in te stappen nadat ik gisteren weer uitgestapt was.
idd. De actie naar onderen hebben we wel gehad gok ik zo. Ik lag heerlijk te pitten. Verder ook weinig aan de hand zo te zien. Mooi alles schoon. Funding zelfs neutraal. Mooie setup om ff wat geweld naar boven te krijgentomtom901 schreef op maandag 20 januari 2025 @ 06:41:
[...]
Want 99k was niet genoeg? Mooie kans gemist denk ik
Tesla M3LR acc boost 2019 & Tesla model 3 performance 2024
bsmpower schreef op zondag 19 januari 2025 @ 23:08:
[...]
Nope... Morgen en overmorgen externe strategie dagen vol met (interactieve) sessies 😴. Leuk meedoen terwijl mijn portfolio zijdelings weer door het putje gaat. Wish me luck 😅
:strip_exif()/f/image/FLX4NCkR4aooy6jh6e4MpW9W.jpg?f=fotoalbum_large)
”Don’t focus on making money; focus on protecting what you have.”
Die heb ik inderdaad gemist, had vannacht nog geen orders staan. Mijn orders staan ook iets lager nog. Maar als ze niet gevuld worden dan heb ik daar ook vrede mee en gaat het geld binnenkort naar de spaarrekening en andere beleggingen.tomtom901 schreef op maandag 20 januari 2025 @ 06:41:
[...]
Want 99k was niet genoeg? Mooie kans gemist denk ik
Lekker, gisteravond laat nog ingeslagen, helaas ging het nog net wat dieper. Maar ja moest een keer gaan slapen… gelukkig ook gewoon een grote hodlpositie.CHRlS schreef op maandag 20 januari 2025 @ 06:46:
[...]
Die heb ik inderdaad gemist, had vannacht nog geen orders staan. Mijn orders staan ook iets lager nog. Maar als ze niet gevuld worden dan heb ik daar ook vrede mee en gaat het geld binnenkort naar de spaarrekening en andere beleggingen.
Haha dat zag er gister in de heat of the moment wel ff anders uit. Denk dat er best wat mensen alles hebben verkochtanti elppa schreef op maandag 20 januari 2025 @ 06:45:
[...]
idd. De actie naar onderen hebben we wel gehad gok ik zo. Ik lag heerlijk te pitten. Verder ook weinig aan de hand zo te zien. Mooi alles schoon. Funding zelfs neutraal. Mooie setup om ff wat geweld naar boven te krijgen
Blijf ik niet begrijpenkbuntu schreef op maandag 20 januari 2025 @ 06:50:
[...]
Haha dat zag er gister in de heat of the moment wel ff anders uit. Denk dat er best wat mensen alles hebben verkocht
das ook precies de bedoeling van zo'n move.kbuntu schreef op maandag 20 januari 2025 @ 06:50:
[...]
Haha dat zag er gister in de heat of the moment wel ff anders uit. Denk dat er best wat mensen alles hebben verkocht
Geef het 3 a 4 cycles en het doet je geen drol meer.
All part of the game
Tesla M3LR acc boost 2019 & Tesla model 3 performance 2024
Nou ja, ligt eraan hoe je in positie zit denk ik. Stel je stapt in de bull in met een redelijke positie, vervolgens knalt het even omlaag en je mist ervaring van eerdere cycles, kan ik me best voorstellen dat je probeert schade te beperken.
99.6 hier nog wat gekocht. Had hem wat hoger gezet dan ik wilde omdat een aantal sells op tientjes niet geraakt werden.tomtom901 schreef op maandag 20 januari 2025 @ 06:51:
99k hier ook gemist hoor, deel op 103 gekocht en werd wakker van TradingView in die wick. Laagste wat ik kon kopen was 100.3, maar gros zit rond 100.9. Wel blij dat ik vrijdag en over het weekend genoeg winst heb genomen
Op de lijn van 108k naar 102k. Retest van de support lijn.
:strip_exif()/f/image/aV1OcdhXHWhxQxyNw4VAe5Q8.jpg?f=fotoalbum_large)
Benzinebarrel (1:15) - 0 zonnepanelen - 10 aaa batterijen opslag (2019 model)
Feitelijk gewoon in de supply zone van die rode candle gewicked. Maar mooie entry prijs, voelt goed om eerst winst te nemen tochColdcat schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:01:
[...]
99.6 hier nog wat gekocht. Had hem wat hoger gezet dan ik wilde omdat een aantal sells op tientjes niet geraakt werden.
Op de lijn van 108k naar 102k. Retest van de support lijn.
[Afbeelding]
FIRST CRYPTO PRESIDENT
— Balaji (@balajis) 19 januari 2025
Overnight, the vast majority of the net worth ($59B) of the next President of the United States is now held in cryptocurrency. This will hold true even with a 90% drop.
What are the implications?
1) First, President Trump just went from crypto being… https://t.co/yh3bSytZx4

En een nieuwe erbij:
https://dexscreener.com/s...glouhtjrt1jgspbxnycrfz2ad
Flink volume ook weer
What a chart.. Don't think we are late-cycle. We are EARLY pic.twitter.com/4oeAWI55eV
— Andreas Steno Larsen (@AndreasSteno) 16 januari 2025
Nu kijken of die door de 102 heen komt of verder doorzakt naar support.
[ Voor 29% gewijzigd door gebruikershaes op 20-01-2025 07:24 ]
Er gebeurde dan ook veel en vandaag is een relatief spannende dagPinsa schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:21:
Goedemorgen SC 250 nieuwe berichten…zo te zien heeft niet iedereen een rustiige nacht gehad![]()
En een nieuwe erbij:
https://dexscreener.com/s...glouhtjrt1jgspbxnycrfz2ad
Flink volume ook weer
Pfoe jaa spannend weekendje zeg dat! Ik ga een ritje maken met Melania wish me luck!Pseudoniem schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:24:
[...]
Er gebeurde dan ook veel en vandaag is een relatief spannende dag
Nu nog?Pinsa schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:27:
[...]
Pfoe jaa spannend weekendje zeg dat! Ik ga een ritje maken met Melania wish me luck!
Succes! TRUMP hersteld ook goed van de drop zie ik.Pinsa schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:27:
[...]
Pfoe jaa spannend weekendje zeg dat! Ik ga een ritje maken met Melania wish me luck!
Trump staat vandaag op de $100,- tijdens inauguratie. Op het moment dat hij wordt ingezworen zal die nog ff live op tv op z’n telefoon kijken om op sell te drukkenbsmpower schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:35:
[...]
Succes! TRUMP hersteld ook goed van de drop zie ik.
hahahah ja en dan zo'n achterlijke kop erbij trekken. Dat zou wat zijn jamprkooij schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:37:
[...]
Trump staat vandaag op de $100,- tijdens inauguratie. Op het moment dat hij wordt ingezworen zal die nog ff live op tv op z’n telefoon kijken om op sell te drukken
ondertussen alweer bijna 104
[ Voor 4% gewijzigd door anti elppa op 20-01-2025 07:41 ]
Tesla M3LR acc boost 2019 & Tesla model 3 performance 2024
Oh wacht ze is ook een memecoin?
This signature has been taken down by the Dutch police in the course of an international lawenforcement operation.
Xbox Live Ambassador | Xbox Series X & Xbox One X | Flintstone NL |
Benzinebarrel (1:15) - 0 zonnepanelen - 10 aaa batterijen opslag (2019 model)
:no_upscale():strip_icc():strip_exif()/f/image/xBYGHtwcR10OnnoGKHHApE3E.jpg?f=user_large)
ProMods ETS2 uitbreiding - Mijn tijdszone is UTC+13
nothing stops this train
Goedemorgen 😀Vis schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:48:
Die Trump shit nog niet naar zero?
Jaa gokje man ben er ook op tijd weer uit, volume en buyers nemen nog steeds toe maar doe mij vooral niet na
Phemex. Ik knip de rest eraf vanwege referralzenith schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:50:
[...]
👍, van welke exchange zijn deze pepe plaatjes?
ProMods ETS2 uitbreiding - Mijn tijdszone is UTC+13
Hahaha ik was er op aant wachtensh4d0wman schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:42:
@Pinsa dat willen we allemaal maar was ook voor de early adopters. Lijkt wel crypto...![]()
Oh wacht ze is ook een memecoin?

Check, nooit van gehoord 😀ScuL schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:51:
[...]
Phemex. Ik knip de rest eraf vanwege referral
Xbox Live Ambassador | Xbox Series X & Xbox One X | Flintstone NL |
MacBook Air M2 2022 / MacBook Pro Retina 13" 2015 / iPhone 16 Pro Natural Titanium
(En ja, ik heb de eerste 10x gemist, zoals ik dat altijd doe)
Het enige belangrijke is dat je vandaag altijd rijker bent dan gisteren. Als dat niet in centen is, dan wel in ervaring.
ProMods ETS2 uitbreiding - Mijn tijdszone is UTC+13
vuurwerk - vlees eten - tuinkachel - bbq - alcohol - voetbalwedstrijden - buitenfestivals - houtkachels
gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo. Sic homo fit doctus, non vi, sed saepe legendo
Xbox Live Ambassador | Xbox Series X & Xbox One X | Flintstone NL |
Mijn laatste reviews: Xiaomi Mi 9T | Mpow H12
Benzinebarrel (1:15) - 0 zonnepanelen - 10 aaa batterijen opslag (2019 model)
Mooooon
☀️ 4500wp zuid | 🔋MT Venus 5kW | 🚗 Tesla Model 3 SR+ 2020 | ❄️ Daikin 3MXM 4kW

MacBook Air M2 2022 / MacBook Pro Retina 13" 2015 / iPhone 16 Pro Natural Titanium
Gigabyte G1.Sniper B6 | Intel Core i5-4690 @ 3500 Mhz | Ballistix Sport 16GB @ 1600 Mhz | Samsung Evo 850 250GB | Be Queit! Power 430W | CoolerMaster N400 | Synology DS1511 6TB


Xbox Live Ambassador | Xbox Series X & Xbox One X | Flintstone NL |
ProMods ETS2 uitbreiding - Mijn tijdszone is UTC+13
Benzinebarrel (1:15) - 0 zonnepanelen - 10 aaa batterijen opslag (2019 model)
@Pinsa

Die op bed krijgen we weer ruzie met de mods.
This signature has been taken down by the Dutch police in the course of an international lawenforcement operation.
Goed om te lezen. Congats!ScuL schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:57:
Ik heb mijn trade op 110k gesloten. Even afwachten wat er verder gaat gebeuren.
gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo. Sic homo fit doctus, non vi, sed saepe legendo
TACO speelt met mn Privé - SC Fonds 12-2024 - SC Fonds 07-2025
Weer een stukje btc ingeruild voor USDT op 108.500, eens kijken wat vandaag verder brengt.
Bitcoinsjorremans schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:55:
Wat is deze dan?!
al die mensen die verkocht hebben vannacht

[ Voor 14% gewijzigd door anti elppa op 20-01-2025 08:02 ]
Tesla M3LR acc boost 2019 & Tesla model 3 performance 2024
En even doorgeven wanneer iedereen verkoopt of koopt. Aan de berichten te zien heeft iedereen weer op de top verkocht en bodem gekocht 🤔JoebarRC schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:55:
Hellup, ik moet nog werken vandaag.. Dit wordt een bizarre dag.. Kan er op gezette tijden even een samenvatting per 3 uur gemaakt worden
Nee gewoon Bitcoin gehodldbsmpower schreef op maandag 20 januari 2025 @ 08:02:
[...]
En even doorgeven wanneer iedereen verkoopt of koopt. Aan de berichten te zien heeft iedereen weer op de top verkocht en bodem gekocht 🤔

Ps, fck de rabobank, gister een groot bedrag van zakelijke rek naar prive willen overmaken ivm de dip te kopen, en wat denk je, staat het er nog niet op.
Best een milf toch? Je vraagt je af wie er op eem orange face als trump valt maar het zal vooral voor zijn centen zijnsh4d0wman schreef op maandag 20 januari 2025 @ 07:59:
@MicroWhale heb in het dipje wat gekocht voor de gok. Mijn eerste echte shitcoin.Ik zag de rabo kosten van afgelopen jaar dus even terug verdienen met crypto.
@Pinsa
spoiler:
Guiltymicmulder schreef op maandag 20 januari 2025 @ 08:00:
Iemand al ingestapt op de nieuwe Melania coin ??
Sos?tomtom901 schreef op maandag 20 januari 2025 @ 08:07:
LOL, ik heb dus vannacht rond de 100k een halve gekocht. Dit is wel echt lucky hahahaha.
Edit: oohhh gaat het bij meneer nu ineens weer over munten ipv autos. Is ook niet bij te houden he?
[ Voor 56% gewijzigd door sh4d0wman op 20-01-2025 08:09 ]
This signature has been taken down by the Dutch police in the course of an international lawenforcement operation.
Nu met deze gains kan ik er wel een hele van maken
Benzinebarrel (1:15) - 0 zonnepanelen - 10 aaa batterijen opslag (2019 model)
Ik zie nog steeds een moonshotbones schreef op maandag 20 januari 2025 @ 08:10:
Ik zie alweer een rode paal. Nou dit was het dan, tot over 4 jaar?
Nah zal wel weer gedumpt worden...
Nikon D610 || 85mm 1.8G || 50mm f1.8D || AW 15 R3 ||
Dit topic is gesloten.
- "Wat vinden jullie van coin X?" of "Wat is jullie mening over cryptocurrency Y?" vragen horen niet in dit topic thuis. Onderbouw je vraag, licht de techniek en voor- & nadelen grondig toe, etc. of stel je vraag niet.
- Technische analyses, onderbouwde koersvoorspellingen & crypto gerelateerd nieuws kan je ook in het Nieuws, koers en handel topic: ~[NK] Cryptocurrency nieuws, koers & handel topic #3 posten.
- Blijf on-topic, hypotheken, Corona/COVID19 en zonnepanelen zijn bijv. offtopic. Politiek, Trump en Elon Musk zijn alleen on-topic als dit relevant is mbt crypto.
- Het aankondigen of initiëren van pumps en dumps is verboden. Net als het zonder nuttige toelichting linken en shillen van coins met als enige doel anderen aan te zetten tot het kopen ervan.
- Post geen Telegram groups, Discord servers of andere "signal" chat kanalen
- Invites en referrals zijn verboden. Dit betreft zowel het linken, aanbieden als vragen. Referrallinks zijn ook niet toegestaan in je signature/handtekening.
- Wees vriendelijk en reageer inhoudelijk, speel het niet op de persoon.
- Commentaar op de moderatie per DM of in het feedbacktopic, niet hier.
- Dit is geen NSFW-topic. Babes posten is prima, maar hou het een beetje fatsoenlijk en crypto gerelateerd. Geldt natuurlijk ook voor "groene dildo's" en dat soort plaatjes.
- Geen crossposts! Post je vraag of opmerking in 1 topic, niet meerdere. Kies daarvoor het topic dat het best bij je vraag/opmerking past. Voor meer info: Welkom in het cryptocurrency forum. LEES DIT EERST!.
- Dit topic is niet bedoeld voor simpele vragen. Eigen inzet blijft gewenst en lees vooral eerst de topicstart.
En zoals altijd: investeer nooit meer geld dan je bereid bent te verliezen!