Ik verdien als een MBO4 IT'er momenteel 40k exclusief 960 euro thuiswerkvergoeding gebaseerd op 36 uur. Onze CAO verhoging is al vastgesteld, onze salarissen inclusief prestatiebeloning zal uitkomen op 10%. Dat betekend dat mijn bruto jaarinkomen uitkomt op 44k exclusief thuiswerkvergoeding. Ik werk op een IT servicedesk met extra taken en projecten. Ik werk er korter dan 2 jaar. Zou ik meer willen? Tuurlijk wie niet? Maar ik ben op zich niet echt ontevreden over het salaris aangezien mijn korte werkervaring. Hiervoor heb ik nooit een IT baan gehad muv stage. Mijn collega's die hetzelfde salaris verdienen als ik denken er anders over. Zij vinden de CAO verhoging zeer matig omdat andere bedrijven in dezelfde branche meer aanbieden. Mijn vraag is, zijn mijn standaarden laag of hebben mijn collega's te hoge standaarden? Hebben mijn collega's gelijk?
Vraag
Alle reacties
Waarom creëer je hier een apart topic over ? Jouw vraag met de bijbehorende template past toch in `Wat verdient de ICT'er?`
Als je als junor servicedesk medewerker 44k bruto verdient obv 36 uur dan mag je heel blij zijn. Dat is zo'n beetje het laagste niveau in de IT branche en er zijn bedrijven waar zelfs waardevollere banen (bijv. in development, of systeembeheerder met specialisatie in cloudhosting) minder of hetzelfde verdienen.
Kans is laag dat je het salaris krijgt. De meeste werknemers gedetacheerd. Ik ben na een jaar overgenomen omdat ik zo goed presteerde. Er is erg veel competitie op de afdeling onder MBO'ers omdat we zoveel medewerkers hebben. Echter komt een paar echt in aanmerking om overgenomen te worden.Aschtra schreef op zaterdag 18 november 2023 @ 22:58:
Waar werk je exact? Ik vraag dit voor een vriend
Het salaris bij de detachering ligt echter een stuk lager.
Je verdient evenveel als een startende GZ-psycholoog, dwz 6 jaar VWO, dan 4 jaar universiteit, dan 2 jaar post-master opleiding.
Ga lekker rondkijken voor dat mooie koophuis en focus je op werkplezier.
Ik. Redelijk is redelijk, en genoeg is genoeg. Ik hoef niet altijd maar meer meer zoveel mogelijk pakken wat je kan. Het komt allemaal ergens vandaan, dat geld. Volgens mij mag je met jouw vooropleiding en bescheiden werkervaring in je handjes knijpen dat je toevallig interesse en kennelijk talent had in zo'n profitabele sector. De meeste mensen hebben niet zoveel mazzel.Zou ik meer willen? Tuurlijk wie niet?
Ga lekker rondkijken voor dat mooie koophuis en focus je op werkplezier.
Is dit een oprechte vraag of een verkapte poging op te pochen?
Junior, Korte (lees weinig) werkervaring, 36u, Mbo4. 'Simpel' Servicdesk werk, 10% verhoging. -> 44k. Dat is vrij fors hoor.
Junior, Korte (lees weinig) werkervaring, 36u, Mbo4. 'Simpel' Servicdesk werk, 10% verhoging. -> 44k. Dat is vrij fors hoor.
De TS van dat andere topic toont al precies aan dat 40k meer dan genoeg is.
Ik heb teveel collega’s die in dezelfde warrige stijl e-mails of documenten schrijven. Het gaat van hot-naar-het en het heeft kop noch staart.
Ik zou daar eerst aan gaan werken voordat je zorgen maakt of je wel genoeg salaris hebt…
Ik heb teveel collega’s die in dezelfde warrige stijl e-mails of documenten schrijven. Het gaat van hot-naar-het en het heeft kop noch staart.
Ik zou daar eerst aan gaan werken voordat je zorgen maakt of je wel genoeg salaris hebt…
Pagina: 1
Dit topic is gesloten.