De aanbieding staat op AliExpress nu voor EUR 236,54 excl BTW. De verkoper geeft ~ EUR 12 korting, ze hebben ook nog een coupon voor EUR 0,98 en als er inderdaad een mooie Black Friday coupon is kan je dit bedrag nog wat lager krijgen.
Probeer deze coupons eens:
gevonden op
https://www.acties.nl/aliexpressKlopt, dat doet PostNL nu in het inklaringsproces, op basis van de inhoud en de waarde die op het pakket gespecificeerd staat.
en lijkt het dat ook de BTW / invoerrechten / inklaringskosten vaak niet worden toegepast door de douane / transporteur? Nog maar snel gebruik van maken dan zolang het duurt

De verzender heeft in dit geval een waarde van EUR 51 opgegeven en daar wordt BTW over geheven, en is geen invoerrechten voor verschuldigd. Vandaar dat je dan op EUR 15 inklaringskosten komt.
Overigens heb ik zelf ook wel eens een rekening ontvangen van de transporteur nadat het pakketje al bezorgd was.
Mijn pakketje is gisteren niet afgeleverd, in een melding van PostNL zag ik dat het "brievenbuspakketje" herpland was naar vandaag. Ook komt er een brief van PostNL deze kant op, waarschijnlijk om de inklaringskosten achteraf te vorderen.
Heeft iemand al geprobeerd de warmtebeeldcamera inclusief doos door de brievenbus te stoppen?