@Jorgen: 9 prijzen in 6 jaar blijft heerlijk, ook al is het bij een kleinere club/competitie! Dus terecht dat je clubicoon bent, maar ik vroeg me af of je dit bij meerdere clubs gelijktijdig kon zijn. Zou namelijk tof zijn om ala Game of Thrones een mega lange titel op te bouwen voor latere persberichten. "Manager Jorgen, Beer van De Meer, Maniac van Munchen, Flippo van de Filipijnen en Caesar van de 6 Continenten, etc zegt dat deze speler nergens heen gaat."
Zelf heb ik net een krankzinnige mondiale transferwindow achter de rug. In mijn huidige save zijn er iets van 20 echte topclubs, waarvan 5-6 pure (Arsenal, Bayern, Real, Barca en de Italianen) en de bekende olie-clubs inclusief nieuwe verrassende namen als SM Caen, Groningen en Fulham. De een heeft iets meer of grotere Galactico's dan de ander, maar allemaal hebben ze 1 levensgroot en realistisch probleem: Er bestaan geen 20 keepers van wereldklasse, echte namen dan wel regens.
Het is net alsof je in een Ferrari rijdt, maar met een koekblik als uitlaat. En de topclubs gunnen elkaar blijkbaar geen milimeter als het gaat om keepers aangezien sommigen al 5 jaar spelen met 'slechts' een type Bijlow vs een Donnaruma of de nieuwe VD Sar's van deze wereld. In mijn save zijn er maar 10 keepers van echte wereldklasse, waarvan 4 (!!!) uit Colombia. Donnaruma, Unai Simon en Onana zijn de laatsten van de niet-regens. 2 van die 10 heb ik opgeleid/ontwikkeld, mijn huidige keeper en zijn voorganger die nu 316-348m waard is volgens de richtlijnen!!!
De perfect storm voor deze transferwindow begon precies nu te broeien doordat de 1e keeper van 5 van deze topclubs gelijktijdig dit jaar met pensioen zijn gegaan gaan (of zullen gaan) en de voorzitters zichzelf willen trakteren op een wereldtopper. En toeval wil dat er opeens 2 keepers van wereldklasse op de markt zijn gekomen: Een 27-jarige Colombiaan die al jaren ver onder zijn niveau speelt (degradatievoetbal met Everton) en mijn 22-jarige Argentijn van wie ik zelf niet eens wist dat ie op de markt was
Bayern, dat na Neuer dus 5 jaar met zo'n koekblik (wel nog altijd DE 1e keus van Duits elftal

) heeft gespeeld, was het zat en heeft zelfs voor het openen van de winter transferwindow hun 1e EN 2e keeper alvast verkocht!!. Zoiets heb ik nog nooit gezien bij een topclub, maar hierdoor hadden ze zeker 150m transferbudget liggen voor een keeper.
Na de opening iedere dag dikke roddels in de kranten over biedingen en ik maar zweten want ik wil halverwege het seizoen mijn keep helemaal niet kwijt, zeker aangezien er geen vervangers zijn van hetzelfde niveau of zelfs 1 niveau minder aangezien die relatief veel salaris vragen. Maar na 2 weken kwamen de echte biedingen binnen bij die Colombiaan en ik was ondertussen snel alle wonderkids van 1,5-2* aan het scouten als concurrent van mijn 2e keeper die ook pas op 2* zat en die ik eigenlijk niet goed genoeg vind.
1 week voor sluiting explodeert de storm: Iedereen behalve Chelsea grijpt mis en de Colombiaan gaat voor 113M naar de ene Londonse club. Arsenal heeft nu een heel groot probleem aangezien Ramsdale einde seizoen met pensioen gaat. City leek te liggen slapen maar had mijn keeper al een jaar gescout en ging blijkbaar dus vol voor die van mij en Bayern...die hebben nog steeds geen keeper. Vermoedelijk zijn ze ook nog witheet van dat akkefietje 2 jaar terug, waarbij ik mijn Colombiaan (die nu 300m+ waard is en by far de beste van de wereld) bij het eerste de beste bod van Inter had laten gaan terwijl ze hem al door 4-5 Bayern spelers gek hadden gemaakt voor een binnenlandse transfer.
Nu kwamen ze als eerste met hangende pootjes terug: Bayern 120m -NEIN!, Arsenal 125m -Sorry!
Daarna kwam City met 120m en ik was een beetje pissig geworden aangezien ik geen vervanger had gevonden dus ik wees ze op de transferclausule van 170m. Kwamen ze met een tegenbod van 100m contant en 60m gespreid...Tsja money talks en die heb ik maar met pijn in het hart geaccepteerd. Ook viel dit bod blijkbaar net buiten het budget van Bayern en Arsenal aangezien die niet meer terugkwamen...
3 dagen voor sluiting was de werkvergunning etc rond en op deadline day heb ik maar op de gok 3 wonderkids gehaald. In totaal heb ik 5 keepers die ala Battle Royal om het nr 1 shirt mogen vechten. En Bayern? Die hebben na het vallen van de klok letterlijk overal misgegrepen, heerlijk!
Na deze shitshow heeft Bayern nu slechts 1 keeper in hun selectie, een 33-jarige uit hun eigen opleiding die 33k waard is
Dit is ook wel DE kans op nog een onwaarschijnlijke Buli titel, maar ik moet dan helaas wel 9 punten goed maken en Herta Berlin heeft nu ala Leichester een wereld run/momentum met slechts 1 punt achter.