... not as I do.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Je hebt m'n verzoek alleen nog niet geaccepteerdTyphone schreef op vrijdag 11 juni 2021 @ 22:42:
[...]
Als ie ingevuld is mag je er nog bij.
Zal de OP morgen even aanpassen met de laatste namen maar dan is het echt dicht!
Zit VEEL werk in de afgelopen dagen kan ik jullie verklappen maar ik ben ultra trots op de hoeveelheid mensen die meedoen!
Ik had Scotland-Tsjechië exact goed maar de potten van 1800u en 2100u leverden slechts 2 punten op.
Laten we deze avond maar snel vergeten.
Morgen weer een nieuwe dag met nieuwe kansen!
[ Voor 40% gewijzigd door Superkiwi op 14-06-2021 23:30 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Voor mij juist een top dag, 17 punten.Qu3st schreef op maandag 14 juni 2021 @ 23:00:
Nou, mijn poule is wel klaar, gefeliciteerd alvast voor de aankomende winnaar. 0 punten vandaag.....![]()
@Typhone ik dacht dat jij ook meedeed, maar ik zie je niet in de ranglijst?
Ik wacht op mijn ondergang.
[ Voor 14% gewijzigd door Maarten_E op 15-06-2021 01:17 ]
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
Drama!toolkist schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 00:16:
[...]
Voor mij juist een top dag, 17 punten.
@Typhone ik dacht dat jij ook meedeed, maar ik zie je niet in de ranglijst?
Ik koop straks een berggeit op de zwarte markt en laat die het invullen. Gegarandeerd meer succes
[ Voor 16% gewijzigd door Typhone op 15-06-2021 06:22 ]
Een Tsjechië dat eenvoudig wint van Schotland kan ik nog inkomen.
Maar Slowakije wint van Polen zonder echte tegenstand
Spanje en Zweden 0-0.....
Laat die beker dan ook maar zitten
Your mission is not to accept the mission. Do you accept? | Steam: -SlipperyPickle- | Stadia: SlipperyPickle
Ik heb het voor vandaag aan m'n poes gevraagd, maar die keek me aan alsof ik gek was.Typhone schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 06:20:
[...]
Drama!
Ik koop straks een berggeit op de zwarte markt en laat die het invullen. Gegarandeerd meer succes
Knowledge reigns supreme over nearly anything
Die van mij wordt pas na de wedstrijden wakkerMalfunctions schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 08:14:
[...]
Ik heb het voor vandaag aan m'n poes gevraagd, maar die keek me aan alsof ik gek was.
Ik ook!Typhone schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 19:50:
Wie had er 0-3? Ik! Affluiten scheids!!!
|| System Specs || 36° ONO-WZW 4875Wp ||
Typhone schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 19:50:
Wie had er 0-3? Ik! Affluiten scheids!!!
Ook met blozende smiley is deze opmerking ongepast.
[ Voor 52% gewijzigd door tweakduke op 15-06-2021 20:39 ]
Ooit een keer een openhartig interview met hem gezien waaruit blijkt dat er van zijn reputatie dat hij arrogant zou zijn maar erg weinig klopt.
Ik ben blij dat wij van zulke spelers mogen genieten.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ik heb net mijn broer gebeld en we hadden precies hetzelfde gesprek. En natuurlijk is het een diva en natuurlijk wordt je een beetje raar als je zo'n media presentie en centen hebt... maar hij komt op mij eigenlijk altijd sympathiek over.Superkiwi schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 20:02:
Ronaldo is een fenomeen zoals je maar zelden ziet.
En dat hij huilt als hij geëmotioneerd is? Dat is wie hij is, ik kan me ergere karaktereigenschappen voorstellen.
Ik ben geen extreme voetbal liefhebber, maar CR7 is wat mij betreft een prima boegbeeld van zijn sport.
Scheids omgekocht zeker, dat tegendoelpunt had gewoon moeten blijven staanTyphone schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 19:50:
Wie had er 0-3? Ik! Affluiten scheids!!!
Yes! De eerste 10 eerste punter is binnen!Typhone schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 19:50:
Wie had er 0-3? Ik! Affluiten scheids!!!
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Nog aan gedacht maar niet gedurfd. De +20 bij @toolkist is gelukkig verdwenen dus ik ben blijSuperkiwi schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 21:21:
Nou zeg het maar, wie had er een eigen doelpunt ingevuld?
Typhone schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 21:46:
[...]
Nog aan gedacht maar niet gedurfd. De +20 bij @toolkist is gelukkig verdwenen dus ik ben blij
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Wij worden gestraft voor onze 10 punten wedstrijd hiervoor!Superkiwi schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 22:45:
Man man man, 0 punten bij een 20punten wedstrijd. Kutzooi
Praat voor jezelf, ik had daar slecht 7 schamele puntjesElPaco schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 22:56:
[...]
Wij worden gestraft voor onze 10 punten wedstrijd hiervoor!
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ah sorry, verkeerd gekeken, dacht dat jij er ook 10 had. Maar deze 0 doet wel pijn.Superkiwi schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 22:57:
[...]
Praat voor jezelf, ik had daar slecht 7 schamele puntjes
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Het kan hard gaan: stond een paar dagen geleden even 2e nu 70ePaRaDoX4 schreef op dinsdag 15 juni 2021 @ 07:39:
Wat een rare dag, zo sta je 6e en een dag later 25e.
1
2
| Tweakers accountnaam: Boerekool Voetbalpoules accountnaam: Maakt niet uit |
Niet dat het er naar uit ziet dat ik mee ga doen voor de punten.
Maar toch lijkt me het leuk toegevoegd worden in het rijtje Tweaker-poolers!
Kijken of de baas thuis akkoord gaat met meer voetbal op de tv..
Knowledge reigns supreme over nearly anything
Je lijkt wel beter te zijn in het opzetten van een poule dan er aan meedoenTyphone schreef op woensdag 16 juni 2021 @ 19:52:
Hoe fokking slecht was Nederland tegen Turkije als zelfs een dwerg als Wales van ze wint? Weer geen punten in de poule!!!!! 😡
Vanmiddag de 0-1 exact goed, daar ben ik blij mee
Dat Turkije van Wales verlies verbaast mij ook, ik had Turkije hoger ingeschat.
Maar goed, geen toeterende Turken op straat is mij wel 10 punten waard.
Alle hoop dat Italie vanavond mijn poule weer goed gaat doen, al is 3-0 misschien wat aan de hoge kant.
[ Voor 7% gewijzigd door Superkiwi op 16-06-2021 20:10 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Voor straks heb ik 2-0.
niet iedereen heeft een bierbuikje
Ik heb ook 3-0 voor Italië straks, hopelijk good voor 10 punten
Smiling as the shit comes down...
Er worden geen nieuwe mensen meer toegelaten. Dit om de meespelende mensen te beschermen tegen de toevallige persoon ‘who got lucky’ en hoog zou staan in de huidige ranking.
Het spijt ons zeer maar we hebben genoeg meldingen gemaakt en mensen aangespoord mee te doen! De grens is vorige week vrijdag getrokken.
Extra: normaal had ik al wat statistieken voorzien maar ik zit onverwacht de hele week in Luxemburg waardoor ik weinig tot geen tijd heb updates te schrijven! Mijn excuses daarvoor!
Wellicht wil @Superkiwi helpen aangezien die mij al van wat tips had voorzien via DM.
[ Voor 28% gewijzigd door Typhone op 16-06-2021 20:40 ]
Ik ga kijken of ik dat morgenochtend voor elkaar kan boksenTyphone schreef op woensdag 16 juni 2021 @ 20:37:
Wellicht wil @Superkiwi helpen aangezien die mij al van wat tips had voorzien via DM.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Helaas door een 2x 0 toch weer weggezakt.
Heb er toch niet echt kijk op ben ik bang
www.steamloco.info
H4xxx en ik maar 9(!)Qu3st schreef op woensdag 16 juni 2021 @ 23:01:
Opeens ook bij mij ligt in deze duistere tijden, vandaag 24 punten gepakt. Kan het dan toch nog?
Mag ik ook eens, ik had gisteren volgens mij maar 0 punten, of eergisteren. Het gaat dramatisch haha
Dat plaats de winst van @MarkH69 in de ED poule ook gelijk in een ander daglicht
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Dat zijn dus de mensen die denken dat een wales wint van Turkije, Slowakije van Polen en verwachten dat Spanje niet kan winnen van Zweden.......
Your mission is not to accept the mission. Do you accept? | Steam: -SlipperyPickle- | Stadia: SlipperyPickle
@toolkist gefeliciteerd alvastPaRaDoX4 schreef op donderdag 17 juni 2021 @ 08:47:
De persoon met de minste voetbalkennis wint altijd de poule, dat is gewoon een gegeven.
Dat zijn dus de mensen die denken dat een wales wint van Turkije, Slowakije van Polen en verwachten dat Spanje niet kan winnen van Zweden.......
Iedereen is lekker mee aan het doen en de voorspellingen blijven ongeacht de soms tegenvallende resultaten goed ingevuld worden. Hou dat vol!
Bij een handjevol mensen lijkt het echter niet helemaal goed te zijn gegaan, daar missen enkele voorspellingen tussendoor. Vergeet niet in te vullen mensen want aan het einde van de rit kunnen die ontbrekende punten nog wel eens hard nodig zijn!
Een flink aantal deelnemers is in de eerste ronde als een lappenpop door de ranglijst heen en weer gesmeten en hebben daarbij emoties bij zichzelf ontdekt waarvan ze waarschijnlijk niet eens van zichzelf wisten dat ze die bezaten. Tegen die mensen zeg ik: welkom in het voetbal!
Dan is het nu tijd voor een voorlopige tussenstand na de eerste speelronde* waar iedereen op zit te wachten! Waarbij gezegd moet worden dat er nog helemaal niets gespeeld is, dat laten de onverwachte uitslagen wel zien.
De voorlopige top 5 ziet er als volgt uit:
#1 @Faeshaas met 94 punten
#2 @Verwijderd met met 89 punten
#3 @hippiepaci met 88 punten
#4 @Jay-K met 85 punten
#5 @Maarten_E met 83 punten
*tussenstand na de eerste speelronde incl de wedstrijden van woensdag.
Als die niet mee zouden tellen stond @toolkist nog in de top5 dus hierbij een welgemeende excuses
Ik schijn een extra lichtje op @Faeshaas omdat hij op dit moment 267e van álle 209.000 voetbalpoules.nl deelnemers staat. En ja, daar zitten een hoop huisvrouwtjes tussen maar neemt niet weg dat het een ontzettend knappe prestatie is
Lampionnendrager is op dit moment @BartD95, wat vandaag of morgen zomaar anders kan zijn want het staat ook onderin érg dicht bij elkaar. Daarnaast hoort Bart nog steeds bij de beste 50% van Nederland hoort, wat alleen maar aangeeft wat een kwaliteit wij in onze poule hebben rondlopen.
Een tweede, voorlopig minder belangrijke maar toch interessante statistiek is het aantal strafpunten.
De eerste goal en de eerste gele kaart hadden de meeste mensen wel ongeveer goed en na de eerste wedstrijd lagen de strafpunten dan ook relatief dicht bij elkaar. Het kaf werd pas van het koren gescheiden na het vallen van de eerste rode kaart en 4 personen hebben dat moment bijna tot in perfectie voorspeld.
De personen met de minste strafpunten (op basis van de eerste gele/rode kaart en eerste EK goal):
@mannetje19 9 73
@mefjoew 96
@Sijhtam 105
@Supermach 106
Allemaal rond de 100 en daarmee significant minder dan de rest, die op de gok gemiddeld zo rond de 400-500 minuten ernaast zaten. De grote boosdoener bij de meesten was zoals gezegd het timen van de eerste rode kaart.
Dat er tijdens de eerste ronde een hoop onverwachte uitslagen tussen zaten hebben we allemaal kunnen zien. Een aantal daarvan waren zó onverwacht dat die door slechts één Tweaker goed voorzien waren:
Denemarken-Finland (0-1) werd alleen goed voorspeld door @louzy82
Polen-Slowakije (1-2) werd alleen goed voorspeld door @MarchelHoek (hier wordt nog onderzoek naar ingesteld)
Spanje-Zweden (0-0) werd alleen goed voorspeld door @Faeshaas
En als laatste een tussenstand voor wat betreft onze gezamelijke inspanning:
Tweakers FC staat na de eerste ronde gedeeld 54e van de in totaal 13.499 deelnemende poules.
Voor nu rest mij niets anders dan jullie veel succes te wensen tijdens de tweede speelronde en als de resultaten tegenvallen denk dan aan de legendarische woorden van P.J. Rens: "Geef nooit op!"
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ik ben, zoals al eerder hier genoemd, juist iemand die weinig verstand van voetbal heeft en het meer op gevoel invult dan echt rationeel nadenken over de teams
Pff bij mij won Turkije gewoon van Wales (want ik vind Wales echt heeeeeeelemaal niks) en Slowakije Polen had ik ook fout.
Dat Spanje en Zweden gelijk zouden spelen zag je al van 20km aankomen.
Kan ik hier protest tegen makenSuperkiwi schreef op donderdag 17 juni 2021 @ 10:17:
Polen-Slowakije (1-2) werd alleen goed voorspeld door @MarchelHoek (hier wordt nog onderzoek naar ingesteld)
Graag de VAR inschakelen...
Bla Bla Bla
@Lekkerboeie86 @OPSLAGHOND kunnen jullie hier vanuit het VAR busje nog eens naar kijken?MarchelHoek schreef op donderdag 17 juni 2021 @ 11:16:
[...]
Kan ik hier protest tegen maken![]()
Graag de VAR inschakelen...
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Sorry, busje is gejat en afgebrand teruggevonden nadat Turkije de tweede wedstrijd verloor.Superkiwi schreef op donderdag 17 juni 2021 @ 12:41:
[...]
@Lekkerboeie86 @OPSLAGHOND kunnen jullie hier vanuit het VAR busje nog eens naar kijken?
"Ik heb een zak expected goals nog nooit een goal zien maken." - snmght
Maar jullie hadden allang door dat ik niks van voetbal weet
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
Ik geef je dan ook het voordeel van de twijfel en rond hiermee het onderzoek af.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Dus nee nee nee scheids, niet ook de 2-0 goedkeuren je moet affluiten!
Die Macedonische goal halveert mijn aantal punten deze wedstrijd
Nog een goal zou een drama betekenen...
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ik gun mezelf die 65” OLED 😂toolkist schreef op donderdag 17 juni 2021 @ 10:53:
Maareh @Typhone ... Jij gaat zeker expres voor de poedelprijs met je 54 puntjes?
Gelukkig de uitslag wel goed.
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
Knowledge reigns supreme over nearly anything
Een uur na deze post issie blijprOnorama2 schreef op donderdag 17 juni 2021 @ 18:31:
Ik zie nu dat ik bij het invullen totaal geen rekening heb gehouden met eventueel thuisvoordeel van de speellocaties (b.v. Denemarken - België heb ik gewoon 0-2 ingevuld maar het wordt in Kopenhagen gespeeld dus dat verandert de zaak wel wat). Volgende keer ga ik iets meer tijd nemen voor het invullen.
Nintendo Network ID: Oo_Morris_oO | PSN: Oo_Morris_oO.
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
Ik zou zeggen kom maar op!
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
XBL: DeutscheHelm // STEAM: Nielles™
Andorra - Duitsland 3-1
Spanje - Oezbekistan 0-2
dat soort zaken
Tussenstand per 18 juni 2021
Zo na een tijdje weer eens een update in het topic alhier. Thanks voor de hulp eerder @Superkiwi.We zijn heel wat wedstrijden verder en sommigen zijn ook heel wat puntjes verder. De top 5 in onze poule is momenteel als volgt:
1. @Faeshaas +116 punten
2. @Maarten_E +112 punten
3. @hippiepaci +110 punten
4. @Jay-K +108 punten
5. @Verwijderd +107 punten
Relatief dicht bij elkaar dicht op dit moment. Op één na weinig namen die ook uit de normale voetbalpoule komen maar @Maarten_E is hier de uitzondering. Dat betekent automatisch dat er een onderzoek zal worden ingesteld naar het reilen en zeilen van hem want dermate hoog scoren tijdens een EK roept vraagtekens van Chinese aard op.
Vrij onderaan vinden we enkele bekende namen terug. De mannen die eerlijk voorspellen en dus onderaan zweven zijn de volgende:
122. @BartD95 +50 punten
121. @Zware1969 +51 punten
120. @OPSLAGHOND + 54 punten
119. @DirtyBird +58 punten
118. @mavaros +58 punten
Zo heel veel scheelt dat niet eens dus deze statistiek kan nog makkelijk veranderen wanneer er een (met name match of the day) wedstrijd goed voorspeld wordt dus geef niet op. @Maarten_E is natuurlijk ook altijd te DM'en voor een geheime Chinese Pocophone (encrypted by MingLi Industries) zodat je her en der automatisch goede wedstrijden gaat voorspellen.
Vandaag staan de volgende wedstrijden op het programma:
Zweden - Slowakije
Kroatië - Tsjechië
Engeland - Schotland
Hier zit het grote lokkertje bij Kroatië vs Tsjechië. Dat kan alle kanten op gevoelsmatig en zal een potentiële puntenpakker worden. Als het goed is komt vanmiddag mijn ezel binnen en die zal mij vertellen wat de uitslag gaat worden
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Supertof dat je dit EK met berichten als deze van nog meer glans voorziet, dik compliment!Typhone schreef op vrijdag 18 juni 2021 @ 10:43:Tussenstand per 18 juni 2021
Zo na een tijdje weer eens een update in het topic alhier. Thanks voor de hulp eerder @Superkiwi.
We zijn heel wat wedstrijden verder en sommigen zijn ook heel wat puntjes verder. De top 5 in onze poule is momenteel als volgt:
1. @Faeshaas +116 punten
2. @Maarten_E +112 punten
3. @hippiepaci +110 punten
4. @Jay-K +108 punten
5. @Verwijderd +107 punten
Relatief dicht bij elkaar dicht op dit moment. Op één na weinig namen die ook uit de normale voetbalpoule komen maar @Maarten_E is hier de uitzondering. Dat betekent automatisch dat er een onderzoek zal worden ingesteld naar het reilen en zeilen van hem want dermate hoog scoren tijdens een EK roept vraagtekens van Chinese aard op.
Vrij onderaan vinden we enkele bekende namen terug. De mannen die eerlijk voorspellen en dus onderaan zweven zijn de volgende:
122. @BartD95 +50 punten
121. @Zware1969 +51 punten
120. @OPSLAGHOND + 54 punten
119. @DirtyBird +58 punten
118. @mavaros +58 punten
Zo heel veel scheelt dat niet eens dus deze statistiek kan nog makkelijk veranderen wanneer er een (met name match of the day) wedstrijd goed voorspeld wordt dus geef niet op. @Maarten_E is natuurlijk ook altijd te DM'en voor een geheime Chinese Pocophone (encrypted by MingLi Industries) zodat je her en der automatisch goede wedstrijden gaat voorspellen.
Vandaag staan de volgende wedstrijden op het programma:
Zweden - Slowakije
Kroatië - Tsjechië
Engeland - Schotland
Hier zit het grote lokkertje bij Kroatië vs Tsjechië. Dat kan alle kanten op gevoelsmatig en zal een potentiële puntenpakker worden. Als het goed is komt vanmiddag mijn ezel binnen en die zal mij vertellen wat de uitslag gaat worden.
Nu nog zorgen dat ik wat vaker een eervolle vermelding verdien door wat beter te voorspellen
Degene die vandaag wint heeft echt geen idee van voetballen, maar gaat denk ik wel in de boeken komen als Opperhoofd.
Veel succes vandaag.
Ik zat al wat vooruit te kijken naar de 3e speelronde, daar zitten een fiks aantal lastige voorspelpotten bij
*als ik het fout heb ga ik nog op zoek naar externe oorzaken
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
0-1 Slowakije u zei?Superkiwi schreef op vrijdag 18 juni 2021 @ 15:35:
Zweden, Kroatië en Engeland*, zo moeilijk is het vandaag niet
Ik zat al wat vooruit te kijken naar de 3e speelronde, daar zitten een fiks aantal lastige voorspelpotten bij
*als ik het fout heb ga ik nog op zoek naar externe oorzaken
Computer says no.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Maar je keek wel uit angst voor je score dus mijn guerilla actie is geslaagd
Was even bang dat ik zoveel vertraging had dat ik de 0-1 zo zou zien vallen
Jij boefje!
[ Voor 5% gewijzigd door Superkiwi op 18-06-2021 15:45 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
☐ Geschift - ☑ Totaal geschift De Totaal Geschiften 767420
Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.
Faeshaas kukelt ook zo uit de top 5.
En toch is er bijna niemand die af en toe hallo komt zeggen. Beetje jammer imo.DoeEensGek schreef op vrijdag 18 juni 2021 @ 20:42:
Je merkt wel dat er een heleboel deelnemers meedoen.
[ Voor 14% gewijzigd door Superkiwi op 18-06-2021 22:53 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Blijk ik de glazen bol voor de wereldbeker discuswerpen met botte frisbee te hebben geraadpleegd
Morgen maar eens de goede bol van de plank pakken.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
[ Voor 17% gewijzigd door Superkiwi op 18-06-2021 22:56 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Hier 14, omdat Kroatië zo nodig gelijk moest maken (had dus 0-1). Scheelt nogal.Superkiwi schreef op vrijdag 18 juni 2021 @ 22:55:
Toch 19 punten vandaag en een 21e plaats dus mag niet al te veel klagen.
Hallo! Het leek me nu een mooi moment om even gedag te komen zeggenSuperkiwi schreef op vrijdag 18 juni 2021 @ 22:51:
[...]
En toch is er bijna niemand die af en toe hallo komt zeggen. Beetje jammer imo.
Los van de huidige stand (commentaar dat mensen die er geen verstand van hebben bovenaan staan is natuurlijk onzin
☐ Geschift - ☑ Totaal geschift De Totaal Geschiften 767420
Zo lang ik maar boven @Typhone eindig vind ik alles goed. Zelfs als dat inhoudt dat hij de poedelprijs zou winnen en ik net nietDoeEensGek schreef op vrijdag 18 juni 2021 @ 20:42:
Je merkt wel dat er een heleboel deelnemers meedoen. Tussen de eerste 25 zitten "maar" 20 punten.
Faeshaas kukelt ook zo uit de top 5.
Kom er net trouwens achter dat ik in volkomen de verkeerde poule zit.
:fill(white):strip_exif()/f/image/CeXYaqDjM2XxdCaq9JuZiolY.png?f=user_large)
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
Oke, de hoop is toch weer terug hoor, stiekem kruip ik naar die top 10 toe. En dat alles heb ik zonder de belchinezen van @Maarten_E, de Poolse waarzegster van @Typhone of de alwetende @Superkiwi gedaan. Dus mensen die onderaan bungelen, er is altijd hoop, blijf in uzelf geloven, U KUNT HET!Qu3st schreef op maandag 14 juni 2021 @ 23:00:
Nou, mijn poule is wel klaar, gefeliciteerd alvast voor de aankomende winnaar. 0 punten vandaag.....![]()
Dat is maar goed ook, anders had je op pagina 4 gestaan van de ranglijst.Qu3st schreef op zaterdag 19 juni 2021 @ 00:10:
[...]
Oke, de hoop is toch weer terug hoor, stiekem kruip ik naar die top 10 toe. En dat alles heb ik zonder de belchinezen van @Maarten_E, de Poolse waarzegster van @Typhone of de alwetende @Superkiwi gedaan. Dus mensen die onderaan bungelen, er is altijd hoop, blijf in uzelf geloven, U KUNT HET!
Typisch zo'n pot waarbij je denkt dat Portugal wel eens punten kan gaan pakken maar waar er ook Duitsers op het veld staan..... wat moet je hier nou mee?
Ik heb ze op 1-2 staan en wil graag een joker inzetten op een gelijkspel (2-2).
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Typhone heeft zijn voorspellingen ook achter slot en grendel geplaatst zie ik.
Als een leerling die in het geniep zijn schoolproject uit handen geeft en er pas in de klas achter komt dat zijn Poolse buurvrouw zich vanwege de taalbarrière ("doe maar een projectje") totaal niet aan de opdracht heeft gehouden. En daar scoor je geen punten mee
[ Voor 12% gewijzigd door Superkiwi op 19-06-2021 11:40 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"