nou dat kun je wel zeggen, ik heb net die vnc toren missie gedaan, dat is 1 van de spannendste missies die ik ooit in een game gespeeld heb, super heftig, maar zo gaaf als je die haalt.
Ik vind het echt een top game, ik kom op de ps5 nauwelijks bugs tegen tot nu toe. Het parkouren werkt fantastsch zodra je wat perks vrij hebt gespeeld en de opbouw van wapens en perks is heel erg goed gedaan. Ik zit nu op 40 uur gameplay ongeveer en heb het gevoel dat ik iets over de helft ben (als ik kijk naar het aantal skills).
Het verhaal vind ik geweldig, behoorlijke twists in het verhaal (ongetwijfeld door enkele van de keuzes), en dat maakt het enorm interessant.
En wat is er enorm veel te doen, ik moet mijn eerste metro station nog vrij spelen die ik tegen ben gekomen, zelfs daar ben ik nog niet aan toegekomen, zoveel is er te doen. De side missies zijn behoorlijk afwisselend en duren ook wel redelijk lang.