Farscape2 schreef op dinsdag 31 maart 2020 @ 16:56:
Hier draait m'n PC overdag terwijl ik werk op mijn laptop en 's nachts als ik in mijn bed lig op F@H op de GPU en via R@H op de CPU. Ja soms staat mijn GPU een aantal uur niets te doen, maar er komen iedere dag toch meerdere WU's binnen, alle beetjes helpen.
Bij mij staat de PC 24/7 aan. Nu overdag de CPU uit (die is nodig voor het thuiswerk van m'n vrouw

), 's nachts alles aan. En dat het even stil staat omdat er geen WU's zijn is niet zo heel erg. Maar de backoff timer van Folding wanneer hij niets krijgt lijkt niet zozeer ontworpen te zijn voor server drukte, maar meer voor wanneer er echt helemaal geen werk is in rustige tijden. Dus het zou wel wat fijner zijn als de maximum interval daarvoor wat kleiner te kiezen zou te zijn (max 1 uur bijvoorbeeld, ipv 4+ uur).
Wat echter wel demotiverend werkt voor de thuisgebruiker is als een grote gebruiker voorrang krijgt op jobs. Want dan gaat al heel snel het gevoel leven dat de inzet van die thuisgebruiker niet meer gewaardeerd (of nodig) is. Ik
hoop dus echt dat ze dat niet doen.
De video van Linus Tech Tips over het opzetten van een client heeft het project erg geholpen (LTT is nu niet voor niets team nummer 1). Maar dan maakt hij voor mij een hele foute opmerking (waardoor ik het nummer 1 zijn van het LTT team ook weer twijfelachtig ga vinden)... In zijn video zegt hij dat LTT een eigen workserver heeft opgezet/gaat opzetten. Maar dan maakt hij een grap over alleen WU's serveren aan zijn eigen team. Dan ga je al snel denken "F*** it, laat het ze dan ook maar zelf uitzoeken."
Want laten we eerlijk zijn, het is niet alleen leuk om mee te helpen tegen Corona, maar proberen met je team het beste te zijn heeft ook een goede motiverende waarde.
Tot zo ver mijn gezeur weer, nu weer terug naar het vouwen