Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Het ging er over dat die maand huur dan komt te vervallen.
Dus ook geen achterstand hierin

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

FreshMaker schreef op donderdag 19 maart 2020 @ 17:58:
Het ging er over dat die maand huur dan komt te vervallen.
Dus ook geen achterstand hierin
Excuus, dan begreep ik je verkeerd. Ik ben voorstander dan :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Verwijderd schreef op donderdag 19 maart 2020 @ 17:59:
[...]
Excuus, dan begreep ik je verkeerd. Ik ben voorstander dan :P
In het geval van degenen die kunnen aantonen die maand(en) zonder inkomen te zitten ( ZZPér of 0 uren contract / uitzendkrachten ) ik ook
Maar bij diegenen die gewoon doorbetaald krijgen, is dat imho niet noodzakelijk.

Dan ga je de boel scheeftrekken, want zouden wij ( 2 fulltimers ) dus nodeloos profiteren.
Wij werken minder dagen met meer uren, dus ook per saldo minder reiskostenvergoeding.
Maar weer wel een maaltijdverstrekking/vergoeding.

Het zou inderdaad schelen, maar imho niet eerlijk zijn ( ik verwacht bij een probleem wel dat de WBV komt opdraven )

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sinasappel
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 14:06
KabouterSuper schreef op donderdag 19 maart 2020 @ 14:29:
Voordelen voor je hypotheek:
Abnamro (lees: 50% staatsbedrijf) overweegt om tijdelijk de vaste aflossingen van hypotheken te skippen (op verzoek). Dus dat is een welkome tijdelijke lastenverlichting.
Ik denk ook dat alle plannen om de hypotheekrenteaftrek af te schaffen (if any) bevroren zullen worden. Kortom, ik verwacht dat de hra nog wel even blijft.
Volgens mij is er nergens aangegeven dat het geskipped gaat worden, alleen dat het de komende 3mnd. niet betaald hoeft te worden, maar reken er maar op dat het aan het einde van de looptijd er bij komt of gedurende de tijd dat je weer gaat betalen verrekend wordt.

Acties:
  • +7 Henk 'm!

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 20:31

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Wat ik me nog bedacht aan positieve kanten: geen jehova's meer, geen energieverkopers of collectes meer aan de deur.
Of iemand moet ze gevarengeld gaan geven maar dat lijkt me sterk :P

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CurlyMo
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 20:05
Voor hen is het ook zuur ja. Het einde der tijden zit er in hun oogpunt sowieso aan te komen. Om plek te hebben in het hiernamaals zul je voldoende zieltjes moeten winnen (idd piramidespel). Ga je dus voor het lange leven nu of voor het zeker stellen van een plek na de dood.

Ander voordeel is het kunnen negeren van je collega's terwijl je aan het werk bent :p

[ Voor 9% gewijzigd door CurlyMo op 19-03-2020 22:08 ]

Sinds de 2 dagen regel reageer ik hier niet meer


Acties:
  • +13 Henk 'm!

  • WolfsRain
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 13:43
Voordelen:
-Het milieu en natuur knappen er weer wat van op
-Er wordt nogmaals goed gekeken naar ons consumptiepatroon en behandeling van dieren
-Veel bedrijven komen erachter dat thuiswerken goed kan werken
-Werknemers komen erachter of thuiswerken juist wel of niet geschikt is voor hen. Ik denk dat voor bepaalde personen thuiswerken helemaal niet zo fijn is (afleiding etc).
-Ik hoor in mijn omgeving dat men opeens niet meer verplicht op familiebezoek hoeft. Dat deed ik sowieso al niet, dus ik ervaar dit niet zo
-120 euro aan Pathé giftcards :+ , zelfs al zou de bioscoop morgen opengaan >:) (Niet dat het eind al in zicht is)
- Links en rechts worden prachtige initiatieven opgezet om elkaar te helpen. Bedrijven stellen gratis software beschikbaar. Iedereen lijkt voor elkaar klaar te staan.
- Ik kan in de supermarkt mensen vertellen even afstand te nemen bij de kassa (als er geen zelfsscanners zijn), zonder onbeschoft over te komen. Die mensen achter je die hun boodschappen al op de band pleuren terwijl jij nog niet eens de helft erop hebt gelegd.

En misschien nog wel het mooiste. Even uit die dagelijkse sleur, hetzelfde patroon, dezelfde dingen doen elke week. Ik begrijp dat je dat normaal ook kunt doen, maar dit is wel even een wake-up call. Ik weet zeker dat ik dingen iets anders ga doen na deze coronacrisis. Je blik op het leven verandert een beetje.

5800X3D, X570 TUF Pro, 32 GB 3600C16, 3080 TI


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WaterFire
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-09 08:57
dawg schreef op donderdag 19 maart 2020 @ 17:19:
Dat de verhoudingen tussen beroepsgroepen nu erg duidelijk naar voren komen.

De multinationals en hun medewerkers krijgen miljoenen/miljarden steun, de zorgverleners, leerkrachten en schoonmakers na jarenlange bezuinigingen een applaus.

Of het echt een voordeel zal zijn moet blijken als deze crisis naar de achtergrond verdwenen is, ik hoop dat we dit niet vergeten en de verhoudingen herstellen.
De zorgverleners, leerkrachten en schoonmakers zijn vandaag dan ook een stuk zekerder dat ze over een paar maanden nog een baan hebben.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Trommelrem
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 09-11-2021
Verwijderd schreef op donderdag 19 maart 2020 @ 08:37:
[...]

Wegenbelasting en verzekering loopt wel gewoon door, of heb je de auto geschorst? Of is het een leaseauto? Dan loopt bijtelling toch ook gewoon door, of gaat dat per gereden kilometer?
Indien mogelijk lever je je leaseauto gewoon in, dan ben je meteen van de bijtelling af. Ik heb al een cloudauto. Mijn (operational) leaseauto is gewoon maandelijks opzegbaar, maar omdat ik geen bijtelling betaal en dus die kosten niet heb, houd ik hem voorlopig nog gewoon.

En dat is meteen een van de voordelen van het coronagebeuren: De wereld was al bezig met een omslag naar cloud, of XaaS, of hoe je het noemen wilt. De markt van clouddiensten krijgt nu een enorme boost. Auto's, voedsel, weetikveel wat voor diensten, alles is tegenwoordig als clouddienst verkrijgbaar. Enorm veel kansen voor bedrijven die met de tijd mee gaan. Als je mee gaat met de tijd, heb je tegen het einde van corona in oktober/november een booming business.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ehtweak
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

ehtweak

ICT opruimer

Trommelrem schreef op vrijdag 20 maart 2020 @ 08:40:
[...]

De markt van clouddiensten krijgt nu een enorme boost. Auto's, voedsel, weetikveel wat voor diensten, alles is tegenwoordig als clouddienst verkrijgbaar.
Voedsel als clouddienst? 8)7 :?

Da's nieuw! Sinds wanneer kun je letterlijk leven van de wolken?

Of bedoel je iets anders? B.v. online bestellen...

   Mooie Plaatjes   


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brilsmurfffje
  • Registratie: December 2007
  • Niet online

Brilsmurfffje

Parttime Prutser

3x3 schreef op donderdag 19 maart 2020 @ 08:39:
[...]

Ik bezit de auto prive. De wegenbelasting en verzekering loopt gewoon door. Maar volgens mij de reiskostenvergoeding van de werkgever ook :) als ik die niet krijg als rijkostenvergoeding wordt het bruto-salaris.
Je moet je thuiswerkdagen doorgeven aan de werkgever en die houdt dan de reiskostenvergoeding in voor de dagen die je thuiswerkt.

Acties:
  • +5 Henk 'm!

  • t_captain
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 16-09 09:52
Ik ben vooral benieuwd naar de blijvende effecten.

Bijvoorbeeld thuiswerken.

Tal van bedrijven die voorheen niets wilden weten van thuiswerken, voelen zich nu min of meer gedwongen op toch mee te doen. Immers, mensen verplichten om samen te komen op kantoor lijkt inmiddels te grenzen aan slecht werkgeverschap.

In een deel van die bedrijven zal het best goed bevallen. Werknemers zullen waarschijnlijk graag iets van het thuiswerken behouden na de crisis. Misschien de werkgever ook wel. Is dit de definitieve doorbraak van het locatie-onafhankelijke werken? Is het straks de norm dat iedereen een dag of twee per week vanuit huis werkt?

In het verlengde daarvan, komen de files nog terug? Als thuiswerken een hoge vlucht neemt, zullen de dagelijkse files grotendeels verdwijnen. Op langere termijn komt daar een toename van deels autonoom rijden overheen (zowel in kwantiteit als in kwalitiet). Autonome auto's zijn ook minder filegevoelig. Een best case outcome is dat het eerste effect de files voor een aantal jaar onder de duim houdt en daarna het tweede effect overneemt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Trommelrem
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 09-11-2021
ehtweak schreef op vrijdag 20 maart 2020 @ 09:06:
[...]

Voedsel als clouddienst? 8)7 :?

Da's nieuw! Sinds wanneer kun je letterlijk leven van de wolken?

Of bedoel je iets anders? B.v. online bestellen...
Bestaat al een hele poos hoor, neem bijvoorbeeld HelloFresh.
Simpelweg online bestellen is geen cloud.
Thuiswerken is een blijvertje. MDM zoals Intune maakte het technisch mogelijk, Corona heeft vervolgens de boost gegeven.
In het verlengde daarvan, komen de files nog terug?
Ja, tijdelijk. Over ongeveer 3 a 5 jaar is het grootste gedeelte van de nieuw geleverde auto's zelfrijdend op snelwegen en zullen er op snelwegen geen files meer zijn. Het is een combinatie van thuiswerken, automatisering van transport en het verdwijnen van banen door automatisering waardoor files op snelwegen volledig zullen verdwijnen.

[ Voor 46% gewijzigd door Trommelrem op 20-03-2020 10:23 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ehtweak
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

ehtweak

ICT opruimer

Trommelrem schreef op vrijdag 20 maart 2020 @ 10:18:
[...]

neem bijvoorbeeld HelloFresh.
Simpelweg online bestellen is geen cloud.
Dat is toch simpelweg voedsel online bestellen???? :?
Gewoon, verschillende levensmiddelen in een doos, voor veels te veel geld :+ , thuisbezorgd.

Da's nog steeds geen eten als cloudproduct. :) Volgens mij is dat fysiek onmogelijk.
Zelfs in het Star Trek tijdperk; een replicator, levert ter plekke, fysiek voedsel af. :+

   Mooie Plaatjes   


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Trommelrem
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 09-11-2021
ehtweak schreef op vrijdag 20 maart 2020 @ 10:22:
[...]

Dat is toch simpelweg voedsel online bestellen???? :?
Gewoon, verschillende levensmiddelen in een doos, voor veels te veel geld :+ , thuisbezorgd.

Da's nog steeds geen eten als cloudproduct. :) Volgens mij is dat fysiek onmogelijk.
Zelfs in het Star Trek tijdperk; een replicator, levert ter plekke, fysiek voedsel af. :+
Cloud is alles waar een abonnement op zit wat flexibel aan te passen is, waarvan de leverancier van de dienst voor de capaciteit zorgt.

Bijv. Greenwheels is een auto in cloud.
Die servers bij jullie on-premise op kantoor: cloud, want het leasecontract is een kortdurend leasecontract wat flexibel te wijzigen is.

HelloFresh heeft een abonnementmodel en is flexibel. Dus cloud.

Thuisbezorgd is geen cloud, want het is geen terugkerende dienst.

Acties:
  • +5 Henk 'm!

  • servies
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 15:21

servies

Veni Vidi Servici

Je ziet het al wel weer:
Cloud is een marketing buzzword.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Trommelrem
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 09-11-2021
servies schreef op vrijdag 20 maart 2020 @ 11:15:
Je ziet het al wel weer:
Cloud is een marketing buzzword.
XaaS is de officiele term, cloud kan inderdaad worden gezien als een makkelijk buzzword voor XaaS.

Ik hoop trouwens dat na Corona die hatelijke traditie van de drie Hollandse kussen wegblijft. De drie kussen die je verplicht moet geven aan kennissen voelt voor mij telkens als een invasion van mijn private space en ik walg er telkens van. Een quick hug vind ik prima, maar die drie wangkussen vind ik echt vies.

[ Voor 6% gewijzigd door Trommelrem op 20-03-2020 11:26 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wilf
  • Registratie: Maart 2007
  • Niet online

Wilf

shuo cao cao

“De Cloud” is toch niks anders dan het fragmenteren van data over andermans computers? Sedert wanneer is dat een abonnementsvorm?

Overigens ben ik ernstig fan van Car2Go/ShareNow electrische Smarts in Amsterdam maar of dat nou de toekomst wordt met Corona..? If anything stimuleert dit soort vira juist weer persoonlijk autobezit. Wie wil er nou aan een ondergesnotterd stuur draaien?

On topic: van de week halsoverkop teruggevlogen van vakantie. Dinsdagochtend Schiphol: lege trein naar Bijlmer. Uitgestapt op Bijlmer: leeg station. Stilte. Geur van koeienpoep en polder ipv vette hap, dieselwalm en scooterstank. Overgestapt in een lege trein.

Het was bizar maar ook een behoorlijke belevenis. Vooral de polderlucht in Bijlmer was echt ongelooflijk. Alsof je midden in Friesland stond.

[ Voor 19% gewijzigd door Wilf op 21-03-2020 05:33 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • D.deJong
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 16-09 19:48
https://www.rijnmond.nl/n...en-voor-Songfestival-2021
Een geluk bij een ongeluk, volgend jaar een nieuwe inzending.

[ Voor 12% gewijzigd door D.deJong op 21-03-2020 07:05 ]


Acties:
  • +7 Henk 'm!

  • BroederM
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 10-09 19:36
Voordelen:

- Er word ineens geklapt voor mijn werk! :+

- Ik word niet meer in mijn bek gespuugd omdat iemand al 10 minuten in de wachtkamer zit.

- En als iemand toch gaat spugen, ik heb een mondkapje op!

- Mijn werk is leuker geworden, Bizar hoeveel onzin patiënten er normaal naar Spoed komen. Wij wisten dit al. Maar elke niet Corona (COVID-19) patiënt die naar de SEH komt heeft ook daadwerkelijk iets, wat nu direct wat mee gedaan moet worden.

- Beslissings tempo gaat omhoog, afgelopen week in 1 dag andere software op de IC, en nog gekker, met goedkeuring van de fabrikant mochten we een "kopie" gebruiken van een ander ziekenhuis.

- Hartverwarmend hoeveel persoonlijke hulp ik en mijn vrouw(ook verpleegkundige) krijgen aangeboden. Als ik kwaad wil is na deze periode mijn huis geschilderd, tuin opnieuw aangelegd en moestuin productie is ingemaakt/gevroren.

P.s. Mensen check jullie bedrijfs voorraden, hebben jullie FFP1,2 of 3 maskers? Breng ze naar het ziekenhuis!

My life is in 2D, How about yours?


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Harm_H
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 15-09 20:16
Verwijderd schreef op donderdag 19 maart 2020 @ 08:15:
Wat ik wel een beetje wonderlijk vind, is dat "de arbeider" altijd heel belerend wordt uitgelegd dat hij 1 - bij voorkeur 2 - maandsalarissen als buffer aan moet houden om zonder problemen door een korte periode van wegvallend inkomen heen te kunnen komen, terwijl heel veel ondernemers nu ineens helemaal niet blijken te beschikken over een vergelijkbare reserve en nu ineens allemaal "gratis geld" moeten hebben om niet om te vallen. Dat is nou niet precies wat ik onder "zelfstandige" versta. Een "zelfstandige" hoort in mijn ogen ook "zelfstandig" te zijn als het even tegenzit en niet alleen als het makkelijk geld verdienen is. Ik had het juist als een voordeel gezien dat ongezonde ondernemers en ZZP-ers nu om zouden vallen. Soort van grote schoonmaak in ons enorme bestand bestaande uit een groot deel "schijnzelfstandigen".
En KLM, de toeristenbranche?

Multinationals zijn ook bedrijven.

Disclaimer: dat Corona de ✈ sector aanpakt vind ik een enorme plus! Fantastisch resultaat! Vervuilen mag niet gratis zijn. Anders zitten we over 10 jaar met nog meer droogte, nog meer plagen & nog meer hitte 🔥!!


anandus schreef op donderdag 19 maart 2020 @ 09:16:
Ook hoop ik dat er nu echt iets gedaan gaat worden aan de honderduizenden 'nep'-ZZP'ers, welke eigenlijk gewoon in loondienst horen te werken.
Nep-zzp'ers zijn mensen in de bezorging, schoonmaak, horeca en zorg die MINDER dan 30,- per uur verdienen!

Basisinkomen nu!!

[ Voor 22% gewijzigd door Harm_H op 21-03-2020 09:10 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KirovAir
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 16:10
Verwijderd schreef op donderdag 19 maart 2020 @ 09:57:
[...]

Ja, dat zijn ze inderdaad. Ze hebben letterlijk "niets" gedaan om ook maar te proberen om hun vaste klanten te kunnen blijven bedienen op welk niveau dan ook (ja, we hebben ze gebeld, kwam niets zinnigs uit).

Als je vaste klanten in de kou laat staan, gaan ze weg. Zo simpel is het.

Je laatste opmerking zegt natuurlijk genoeg. Blijkbaar heb je het nog niet helemaal begrepen. :)
Ik denk dat ze klanten zoals jij direct zullen missen. ;w
Verbaas me altijd over het onbegrip van mensen.

Ook een voordeel, je leert de medemens echt kennen waardoor je weer weet wat je aan iemand hebt. :)

"The only thing more dangerous than a hardware guru with a code patch is a programmer with a soldering iron."


Acties:
  • +1 Henk 'm!

Verwijderd

KirovAir schreef op zaterdag 21 maart 2020 @ 09:09:
[...]


Ik denk dat ze klanten zoals jij direct zullen missen. ;w
Verbaas me altijd over het onbegrip van mensen.

Ook een voordeel, je leert de medemens echt kennen waardoor je weer weet wat je aan iemand hebt. :)
Dat is ook precies wat ik hiermee bedoel, maar dan met een bedrijf als Picnic. Als puntje bij paaltje komt heb je dus niets aan ze, terwijl de "ouderwetse concurrent" je nog wel van dienst kan zijn.

Ik besef me nu dus weer even dat online supermarkten eigenlijk niet meer dan een risico zijn. Ze knabbelen aan de omzet van de partijen die in geval van nood wel wat voor je kunnen betekenen. Daar stop ik nu dus mee, omdat dat tegenstrijdig is met mijn belangen op de wat langere termijn. Dat is dat beetje extra gemak op korte termijn in mijn ogen dus niet waard. Mijn geld gaat weer naar de gewone supermarkt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KirovAir
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 16:10
Verwijderd schreef op zaterdag 21 maart 2020 @ 09:23:
[...]

Dat is ook precies wat ik hiermee bedoel, maar dan met een bedrijf als Picnic. Als puntje bij paaltje komt heb je dus niets aan ze, terwijl de "ouderwetse concurrent" je nog wel van dienst kan zijn.

Ik besef me nu dus weer even dat online supermarkten eigenlijk niet meer dan een risico zijn. Ze knabbelen aan de omzet van de partijen die in geval van nood wel wat voor je kunnen betekenen. Daar stop ik nu dus mee, omdat dat tegenstrijdig is met mijn belangen op de wat langere termijn. Dat is dat beetje extra gemak op korte termijn in mijn ogen dus niet waard. Mijn geld gaat weer naar de gewone supermarkt.
Misschien moet je Picnic ook niet zien als een partij die je puntje bij paaltje uit de brand komt redden. Het is toch vrij logisch dat een bezorgdienst lastiger kan opschalen in een periode waar heel Nederland thuis zit. (incl mogelijk personeel)

"The only thing more dangerous than a hardware guru with a code patch is a programmer with a soldering iron."


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • alienfruit
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 15-09 16:19

alienfruit

the alien you never expected

Grootste voordeel is dat je niemand meer een knuffel hoeft te geven. Doe mij maar een kus ipv knuffel!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mel33
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 19:37
WolfsRain schreef op donderdag 19 maart 2020 @ 22:30:
Voordelen:
-Het milieu en natuur knappen er weer wat van op
-Er wordt nogmaals goed gekeken naar ons consumptiepatroon en behandeling van dieren
-Veel bedrijven komen erachter dat thuiswerken goed kan werken
-Werknemers komen erachter of thuiswerken juist wel of niet geschikt is voor hen. Ik denk dat voor bepaalde personen thuiswerken helemaal niet zo fijn is (afleiding etc).
-Ik hoor in mijn omgeving dat men opeens niet meer verplicht op familiebezoek hoeft. Dat deed ik sowieso al niet, dus ik ervaar dit niet zo
-120 euro aan Pathé giftcards :+ , zelfs al zou de bioscoop morgen opengaan >:) (Niet dat het eind al in zicht is)
- Links en rechts worden prachtige initiatieven opgezet om elkaar te helpen. Bedrijven stellen gratis software beschikbaar. Iedereen lijkt voor elkaar klaar te staan.
- Ik kan in de supermarkt mensen vertellen even afstand te nemen bij de kassa (als er geen zelfsscanners zijn), zonder onbeschoft over te komen. Die mensen achter je die hun boodschappen al op de band pleuren terwijl jij nog niet eens de helft erop hebt gelegd.

En misschien nog wel het mooiste. Even uit die dagelijkse sleur, hetzelfde patroon, dezelfde dingen doen elke week. Ik begrijp dat je dat normaal ook kunt doen, maar dit is wel even een wake-up call. Ik weet zeker dat ik dingen iets anders ga doen na deze coronacrisis. Je blik op het leven verandert een beetje.
Dit somt het allemaal wel op voor mij, weinig aan toe te voegen, ik neem hem ook even over haha.

Ik ben zo blij dat de pen en de som nog steeds machtiger zijn dan het zwaard. ringo-remasterd


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

KirovAir schreef op zaterdag 21 maart 2020 @ 09:33:
[...]


Misschien moet je Picnic ook niet zien als een partij die je puntje bij paaltje uit de brand komt redden. Het is toch vrij logisch dat een bezorgdienst lastiger kan opschalen in een periode waar heel Nederland thuis zit. (incl mogelijk personeel)
En dat is dus een risico, want ze knabbelen aan de markt voor partijen die wel kunnen leveren als het erop aan komt.

Ik had ook niet het niveau verwacht van voor Corona, maar ze leveren nu dus gewoon helemaal niets. En dat vind ik onacceptabel. Langere levertijd, minder keus, beperkingen in het aantal bestellingen of de omvang van de bestelling.... had ik allemaal prima gevonden. Niets leveren is gewoon "exit".

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nyarlathotep
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 16:20

Nyarlathotep

Crawling Chaos

Verwijderd schreef op zaterdag 21 maart 2020 @ 09:43:
[...]

En dat is dus een risico, want ze knabbelen aan de markt voor partijen die wel kunnen leveren als het erop aan komt.

Ik had ook niet het niveau verwacht van voor Corona, maar ze leveren nu dus gewoon helemaal niets. En dat vind ik onacceptabel. Langere levertijd, minder keus, beperkingen in het aantal bestellingen of de omvang van de bestelling.... had ik allemaal prima gevonden. Niets leveren is gewoon "exit".
Jouw onbegrip voor de situatie verbaast mij wel...
Wat zou Picnic volgens jou moeten doen? En waarom hebben ze dit niet al gedaan?
Ze beseffen zelf toch ook wel dat dit niet ideaal is, en ze het liefst iedereen zouden helpen? Het aantal orders is gewoon geëxplodeerd, en ze hebben de capaciteit niet om dit op te vangen. Je kan niet zomaar ik weet niet hoeveel mensen extra aannemen, even wat loodsen bijbouwen, auto's bijkopen etc.

En jemig... Je kan gewoon nog steeds naar de supermarkt om daar je spullen te halen. Het is niet het einde van de wereld.

Mijn muziekcollectie op Discogs


Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • Wilf
  • Registratie: Maart 2007
  • Niet online

Wilf

shuo cao cao

Nog een voordeel: geen paasvuren!

Dat betekent dat het westen van het land dit jaar gevrijwaard wordt van de volgende chronologische fases:

1. “WTF staat er in de fik? Even de zolder controleren!”
2. “Oh nee, het zijn Duitsland en oost-Nederland met hun paasvuren.”
3. “Oef, hoe lang houdt die stank nog aan?”

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Randfiguur
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 19:17
Heeft iemand een idee of de coronacrisis een positief effect heeft op hardwareprijzen? Ik denk er namelijk over om het komende jaar een nieuw systeem te kopen en vraag me af wat (ruwweg) de beste timing is.

Ik heb nul verstand van hoe zoiets economisch werkt. Het lijkt mij dat bedrijven met een voorraad komen te zitten die ze erg graag kwijt willen om nog wat cashflow te genereren. Of gooien transportproblemen roet in het eten?

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Playa del C.
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 20:20
Randfiguur schreef op zaterdag 21 maart 2020 @ 19:12:
Heeft iemand een idee of de coronacrisis een positief effect heeft op hardwareprijzen? Ik denk er namelijk over om het komende jaar een nieuw systeem te kopen en vraag me af wat (ruwweg) de beste timing is.

Ik heb nul verstand van hoe zoiets economisch werkt. Het lijkt mij dat bedrijven met een voorraad komen te zitten die ze erg graag kwijt willen om nog wat cashflow te genereren. Of gooien transportproblemen roet in het eten?
Ik denk dat op korte termijn door de mindere economie er minder vraag is naar hardware. Ook particulieren zullen minder geld hebben voor gaming. Ook al zijn er nu veel mensen die thuis tijd moeten verdrijven en wellicht meer willen gamen. Als de vraag lager wordt, zullen prijzen meestal ook dalen.
Op lange termijn remt het dan weer ontwikkeling en massaproductie, waardoor prijzen juist weer stijgen (prijs/prestatie).

Het is moeilijk te zeggen. Als je dit jaar iets wil kopen, zou ik rustig een systeem samenstellen en over een paar dagen/weken zelf oordelen of jij het geld voor de aankoop over hebt. Ook al dalen prijzen later, het was dan voor jou een goede koop. Het onderste uit de kan willen, geeft onnodig stress en valt soms tegen.

Je kunt de prijzen via tweakers pricewatch een tijdje bijhouden. Misschien spot je de trend omhoog of omlaag.

Gezien het topic-onderwerp. Ik denk niet dat Corona een voordeel is voor hardware-ontwikkeling of -aankopen op lange termijn.

Wat wel een voordeel is van thuiswerken, is dat ik tussendoor op mijn gaming pc even kan 'ontspannen'. Normaal game ik op het werk nooit.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • XFlame
  • Registratie: Mei 2014
  • Laatst online: 16:11
Mensen zijn vriendelijker. Gemoedelijker. Even een lachje tussendoor omdat het kind van een collega met spoed moest komen vertellen dat hij op het potje had geplast. Een vriendelijke 'goedemiddag' van een passant als je na je lunch een ommetje maakt. Dat had je niet pre-corona.
Het is ellende, maar het is maar tijdelijk. Dus positief blijven, dan slaan we ons er doorheen.

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 20:31

The Eagle

I wear my sunglasses at night

XFlame schreef op zondag 22 maart 2020 @ 09:53:
Mensen zijn vriendelijker. Gemoedelijker. Even een lachje tussendoor omdat het kind van een collega met spoed moest komen vertellen dat hij op het potje had geplast. Een vriendelijke 'goedemiddag' van een passant als je na je lunch een ommetje maakt. Dat had je niet pre-corona.
Het is ellende, maar het is maar tijdelijk. Dus positief blijven, dan slaan we ons er doorheen.
Jawel hoor, dat is hier in Brabant gewoon de standaard (dat groeten bedoel ik dan :P ). Dat men in de randstad nu weer wat normalere fatsoens- en samenlevingsnormen aanneemt is wel een positief effect. Men was daar idd veel te ver van elkaar komen te staan (en ja, na 15 jaar in Den Haag gewoond te hebben mag ik dat zeggen).

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijntje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 19:01

Tijntje

Hello?!

The Eagle schreef op zondag 22 maart 2020 @ 10:01:
[...]

Jawel hoor, dat is hier in Brabant gewoon de standaard (dat groeten bedoel ik dan :P ). Dat men in de randstad nu weer wat normalere fatsoens- en samenlevingsnormen aanneemt is wel een positief effect. Men was daar idd veel te ver van elkaar komen te staan (en ja, na 15 jaar in Den Haag gewoond te hebben mag ik dat zeggen).
Met uitzondering van de grote steden in Brabant, daar is dat ook al eens stuk minder zoals Eindhoven, Tilburg, Breda.

Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 20:31

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Klopt, maar iok daar staat men er in de stad niet van te kijken als men elkaar groet en zal men truggroeten. In de ramdstad krijg je een blik van "heb ik wat van je aan ofzo". Wereld van verschil iig, maar de verdraagzaamheid wordt nu iig overal beter en das mooi :)

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thy...
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 16:40
Verwijderd schreef op zaterdag 21 maart 2020 @ 09:43:
[...]

En dat is dus een risico, want ze knabbelen aan de markt voor partijen die wel kunnen leveren als het erop aan komt.

Ik had ook niet het niveau verwacht van voor Corona, maar ze leveren nu dus gewoon helemaal niets. En dat vind ik onacceptabel. Langere levertijd, minder keus, beperkingen in het aantal bestellingen of de omvang van de bestelling.... had ik allemaal prima gevonden. Niets leveren is gewoon "exit".
Partijen die wel kunnen leveren? Ik haal al een aantal jaar mijn boodschappen bij het Albert Heijn pickuppoint en kon altijd de dag van te voren het tijdslot wat ik wilde nog krijgen. Nu zijn alle pickuppoints in de omgeving voor de komende 2 weken vol, zelfde geldt voor bezorgen. Nieuwe slots zijn ook steeds binnen no time vol. Dus ga niet zeggen dat andere partijen wel aan deze tijdelijke explosieve vraag kunnen voldoen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Artjuh
  • Registratie: November 2003
  • Niet online
Voordeeltje: zonder gêne allerlei posters ophangen in huis omdat er toch niemand langs komt.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

Verwijderd

Thy... schreef op zondag 22 maart 2020 @ 20:22:
[...]


Partijen die wel kunnen leveren? Ik haal al een aantal jaar mijn boodschappen bij het Albert Heijn pickuppoint en kon altijd de dag van te voren het tijdslot wat ik wilde nog krijgen. Nu zijn alle pickuppoints in de omgeving voor de komende 2 weken vol, zelfde geldt voor bezorgen. Nieuwe slots zijn ook steeds binnen no time vol. Dus ga niet zeggen dat andere partijen wel aan deze tijdelijke explosieve vraag kunnen voldoen.
Ik heb anders gewoon alles kunnen kopen bij de fysieke winkels. Wel wat minder keus en ik moest meestal naar 2 adressen, maar dat moest ik eigenlijk toch altijd al.

Picnic heeft geen fysieke winkels en wil dus alleen de krenten uit de pap. Ik ben dus heel blij dat we nog niet massaal aan de bezorgsuper gegaan zijn, zodat we de gewone winkels nog hebben. Anders waren de rapen nu goed gaar geweest. Ik besef me nu dus, dat ik een verkeerde keuze gemaakt heb door Picnic elke week te laten komen. Keuze was natuurlijk ook enkel gemaakt gebaseerd op korte termijn denken.

Dat draai ik nu dus terug. Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald.

Acties:
  • +16 Henk 'm!

  • GrooV
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 16-09 16:01
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/Tu-nOjLzn2osdxg4WrJAwk_DoCY=/f/image/5lwFmYeatD2nHQwhfWcl8IIE.png

Nieuw voordeel :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tens
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 20:00
Agenda begint aardig leeg te lopen steeds minder sociale verplichtingen..

Nu eindelijk eens tijd om de bioscoopbonnen te verzilveren, oh nee toch niet.

if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Virtuozzo
  • Registratie: Mei 2009
  • Niet online
Geboortegolf over 9 - 12 maanden.

Populisme: de weigering van complexiteit en de poging om simplistische antwoorden te formuleren op ingewikkelde vraagstukken middels gebruik van elke mogelijke prikkel van gedrag - i.p.v. moeite te doen voor gezonde participatie.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • codex
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 19:39

codex

Geen OpenAI agent :)

Virtuozzo schreef op maandag 23 maart 2020 @ 10:52:
Geboortegolf over 9 - 12 maanden.
Dat is geen voordeel 8)7

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Virtuozzo
  • Registratie: Mei 2009
  • Niet online
In termen van demografie en consumptieve economie wel.

Populisme: de weigering van complexiteit en de poging om simplistische antwoorden te formuleren op ingewikkelde vraagstukken middels gebruik van elke mogelijke prikkel van gedrag - i.p.v. moeite te doen voor gezonde participatie.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • codex
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 19:39

codex

Geen OpenAI agent :)

Virtuozzo schreef op maandag 23 maart 2020 @ 11:00:
[...]


In termen van demografie en consumptieve economie wel.
Alleen niet waar het gaat om belasting voor het milieu. Het slechtste wat jij zelf kunt doen voor het milieu is een kind nemen. Maar goed, ik dwaal af haar het grijze gebied van dit topic.

Wat voor mij persoonlijk het grootste voordeel is: Geconfronteerd worden met hoeveel vrijheid je eigenlijk normaal hebt, wat voor leuke dingen ik mezelf kon veroorloven. Ik zie nu pas de stupiditeit in de momenten dat ik mezelf wel eens afvroeg: Is dit het nou?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ikt
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 16:10

ikt

Thuiswerken -> Goed excuus (voor mezelf) voor een nieuw scherm.

Bonus-excuus: Dit 144Hz 1440p exemplaar is goedkoper dan het 60Hz 1440p scherm van op m'n werk, dus dubbel voordeel?

Doom Eternal op 144Hz is iig een geweldige ervaring :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Je hebt ineens meer tijd om van die "kleine dingetjes" op te pakken. Ook voor Corona begon ik steeds vaker thuis te werken. Gisterenavond eens de tijd genomen om mijn reiskosten (woon-werk) weer eens door te rekenen. De uitkomst was zoals ik eigenlijk al verwachtte: ik moet van mijn NS Traject Vrij abo uit 2015 af, want ik betaal nu teveel. Vanmorgen via de NS chat even stopgezet per 2 april. Straks even langs de kaartautomaat om te bevestigen.

In de situatie dat ik straks weer 3 dagen per week naar kantoor ga, ben ik veel voordeliger uit met een Dal Voordeel kaart. De dagen dat ik namelijk wel naar kantoor ga, reis ik buiten de spits. Nu nog even bekijken of dat ga onderbrengen in NS Flex. Maar daarvoor heb ik in ieder geval nog tot 1 juni.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • President
  • Registratie: Februari 2015
  • Laatst online: 18:03
https://www.ad.nl/dossier...oor-coronavirus~a3523299/

Volgens die site daalt de criminaliteit vanwege het coronavirus :D
De criminaliteit in België is fors gedaald sinds de uitbraak van het coronavirus. Dat blijkt uit een rondvraag bij verschillende lokale politiekorpsen en wordt bevestigd door Nicholas Paelinck, de voorzitter van de overkoepelende politiekorpsen in het land, zo schrijven Belgische media.

Volgens Paelinck zijn er nog geen precieze cijfers, maar zou het gaan over een daling van zo'n 30 procent. ,,Er zijn minder verkeersongevallen omdat er minder verkeer op de weg is en er zijn minder vechtpartijen. Maar we zien dat de criminaliteit over de hele lijn daalt.''

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bob Popcorn
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 20:14

Bob Popcorn

Plop!

Trommelrem schreef op vrijdag 20 maart 2020 @ 10:25:
[...]

Cloud is alles waar een abonnement op zit wat flexibel aan te passen is, waarvan de leverancier van de dienst voor de capaciteit zorgt.

Bijv. Greenwheels is een auto in cloud.
Die servers bij jullie on-premise op kantoor: cloud, want het leasecontract is een kortdurend leasecontract wat flexibel te wijzigen is.

HelloFresh heeft een abonnementmodel en is flexibel. Dus cloud.

Thuisbezorgd is geen cloud, want het is geen terugkerende dienst.
Vind het grappig gevonden, maar je hebt natuurlijk geen gelijk. Cloud is just another persons computer.

Waar je op doelt is het aloude CAPEX/OPEX model. Ga je voor kapitaal (capex) dan heb je alles in bezit, ga je voor operationeel (opex) ga je voor maandelijkse abonnementsdiensten.

Kan niet stoppen met ontploffen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rclahsen
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 16-09 12:24
Kroegen en restaurants zijn nu dicht, dus het worden voor mij goedkope maanden. Wel sneu voor het personeel dat er werkt(e).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gluten Parody
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 16:53
Verwijderd schreef op donderdag 19 maart 2020 @ 08:19:
[...]

Ik denk dat een hoop mensen nu wel begrip hebben voor wat lege schappen. Maar pas een beetje op met je houding richting je klanten. Als je ze nu bot gaat behandelen (of een "I don't care" houding aanneemt), dan kunnen ze je daar na de crisis natuurlijk op af gaan rekenen.

Dat ga ik na de crisis dus ook met Picnic doen. Wij waren vaste klant bij ze. Juist, waren, want ik kan nu al weken niet eens meer bij ze bestellen. Blijkbaar vinden ze het belangrijker om nu te leveren bij alle hamsteraars en krijg ik een middelvinger. Nou prima, maar die hamsteraars hebben straks nog een hele garage vol met zooi, gaan dan dus minder bij je bestellen.... en dát is het moment waarop jij mijn middelvinger krijgt. :)
Picnic heeft geen concept van ‘vaste klant’; net als alle andere supermarkten is het wie eerst komt eerst maalt. Je overeenkomst is per transactie. Wat maakt jou zo’n sneeuwvlok dat je een voorkeursbehandeling verdient? 8)7 Overigens worden nu waarschijnlijk geen nieuwe klanten toegelaten uit de wachtrij omdat de bestaande klanten samen alle slots volboeken.

Inmiddels gaat bij Picnic om 9 uur ‘s ochtends het tijdslot open, dan kun je voor volgende week bestellen. Toen ik bij AH keek waren de eerste twaalf dagen vol...

[ Voor 5% gewijzigd door Gluten Parody op 24-03-2020 13:00 ]

Beeldscherm voor MacOS kiezen?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CrystalViriS
  • Registratie: Mei 2004
  • Nu online
Nog een voordeel; nu iedereen vrijwel continue thuis is zal het aantal inbraken wel fors terug gaan lopen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • z1rconium
  • Registratie: Augustus 2014
  • Laatst online: 11:26
Voordeel: we kunnen weer sterren kijken, prachtige hemels en lucht/licht vervuiling neemt (tijdelijk) aardig af, misschien toch maar eens een telescoop aanschaffen (ondanks dat ik in het westen zit).

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • WolfsRain
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 13:43
Na Italië ook in Nederland:

Een maand gratis Pornhub Premium.

Ik kijk zelf geen porno O-) , maar wellicht heeft iemand anders hier iets aan.

5800X3D, X570 TUF Pro, 32 GB 3600C16, 3080 TI


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SuBBaSS
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 18:50

SuBBaSS

-has Ryzen

Toffe iniatieven van artiesten als deze:



Schaamteloze plug van huiskamerconcert van m'n neefje.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Richh
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 15:58
President schreef op dinsdag 24 maart 2020 @ 08:22:
https://www.ad.nl/dossier...oor-coronavirus~a3523299/

Volgens die site daalt de criminaliteit vanwege het coronavirus :D


[...]
Ik kreeg gisteren van een collega die vroeger in Zuid-Afrika woonde dit plaatje.

Afbeeldingslocatie: https://i.imgur.com/8kS1V4C.jpg

☀️ 4500wp zuid | 🔋MT Venus 5kW | 🚗 Tesla Model 3 SR+ 2020 | ❄️ Daikin 3MXM 4kW


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • _Christiaan_
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 15-09 13:31

_Christiaan_

Master of SOG

Ik heb met mijn vriendin net een huis gekocht en was bezig met de financiering terwijl de pleuris uitbrak.

Voordelen:
  • Op het allerlaagste dieptepunt de rente vastgezet, voordat hij weer omhoog ging
  • Bij aannemers lijkt er iets gaande. Sommige kunnen juist niet, maar andere hebben juist meer tijd voor je
  • De dakkapelboer heeft tijd voor ons speciale project, waar hij normaal geen tijd voor zou hebben
  • Geen reistijd
  • En als je dan toch op pad moet: geen files
  • Een tijd van bezinning. Moeten we echt zoveel consumeren? Moeten we echt zoveel vliegen? Dat laatste is dan ook weer tegelijk een nadeel omdat we allebei bij KLM werken :P
  • Geen verplichtingen, dus veel tijd voor jezelf en voor je projecten. Ik ben iemand die zichzelf goed kan vermaken en hier veel tijd aan besteed. Ergens vind ik het wel chill dat er geen tijd meer op gaat aan de kroeg en andere activiteiten :P
  • Bij KLM moeten we momenteel veel verplichte vrije dagen opnemen, zodat het bedrijf minder op de balans heeft staan. Dit komt mooi uit, nog meer vrije tijd die we goed kunnen gebruiken voor de verbouwing van ons nieuwe huis
  • En last but not least, een goede relatietest voor mn vriendin en ik. Waar we tot nu toe goed doorheen gaan :)
Uiteraard zijn er ook nadelen zoals onzekerheid over je baan in de toekomst etc. maar daar gaat dit topic niet over :)

NOSIG

Pagina: 1 2 Laatste

Let op:
Geen discussie over natuurlijke selectie, overbevolking of van soortgelijke strekking. Dus ook niet over de voordelen van sterfte van bepaalde bevolkingsgroepen.