Naar aanleiding van dit topic plaats ik het maar hier.
Kort gezegd, er missen een berg categorieën onder de hoofdcategorie elektrisch gereedschap.
Kort gezegd, er missen een berg categorieën onder de hoofdcategorie elektrisch gereedschap.
Anoniem: 93986 schreef op dinsdag 10 maart 2020 @ 21:35:
[...]
Op het moment dat ik advertentie aanmaak kan ik dus enkel kiezen voor accuboormachines en boormachines. Als ik dus een machine wil toevoegen die niet reeds in PW staat dan kan ik daar dus verder niets aan toevoegen. De categorieën die jij noemt zouden tevoorschijn moeten komen, mijn inziens, wanneer je bij het aanmaken van de advertentie de hoofdcategorie kiest. Als je nu de hoofdcategorie kiest dan komt links bij categorie niets te staan.
Voor boor en schroefmachines klopt de rest redelijk maar bij cirkelzagen kan ik weer niet filteren op invalzaag bijvoorbeeld.
Daarnaast komt ook nog eens dat er geen hoofdcategorie is voor gereedschappen die niet voorkomen in de PW of V&A. Freesmachines, accu's en laders, schaafmachines. Dat soort spul.
Er zijn dus teveel soorten machines bij elkaar gevoegd waardoor filteren later niet meer mogelijk is. Oftwel, voeg meer categorien toe zodat het in ieder geval wat overzichtelijker word en makkelijker is om later te kunnen filteren op machines die niet in de PW staan.Anoniem: 93986 schreef op dinsdag 10 maart 2020 @ 21:45:
[...]
Lees even goed wat ik type.
Als ik dus een machine wil toevoegen die niet reeds in PW staat dan kan ik daar dus verder niets aan toevoegen.
Dus ook niet of het een klop, hamer of slagschroefmachine is.
Edit,
eigenlijk dus wat er bij mijn zelf toegevoegde schuurmachine gebeurt. Ik kan dus niet aangeven of het een excenter, vlak of deltamachine is.