Ik speel het spel sinds de lancering, en ben er werkelijk nog maar 1 keer uitgesmeten en dat in story mode, online nog nooit, ook de pre instal ging vlot en vlekkeloos, Ziggo 500 Mb verbinding, game draaide hier binnen 3 kwartier, misschien iets eerder.
Wel wil ik er bij vertellen dat ik 3 dagen voor de lancering, win 10 opnieuw geherinstalleerd had, doordat ik problemen had met de Launcher met GTA5, en alle mooie hulp van Rockstar mijn hele pc overhoop had gehaald, niet zo erg want een schone instal is ook best wel weer fijn.
Misschien helpt een schone instal ook voor de mensen hier die niet verder komen om te spelen.
Over de game play, hier loopt het spel gewoon vloeiend, tussen de 36 en 55 FPS met soms een uitschieter naar iets over de 60 FPS. De RDR benchmark geef aan, gemiddeld 43 FPS.
Dit is gewoon mooi om te zien qua beeld en geen last van stotteringen, denk door de G-Sync monitor en speel dan niet op 1080p maar op 3440x1440p.
Dit met,
Asus ROG MAXIMUS X HERO (WI-FI AC) Z370
Asus 8GB D5 GTX 1070 Ti STRIX GAMING Advanced, op standaard speed
D416GB 2666-16 Vengeance LPX bk K2 COR, staat rond de 3000 Mhz
Intel Core i5-8600K 3600 1151V2 BOX , Stabiel draaiend op 4800, gekoeld met
Fractal Design. Celsius S36.
Monitor, Acer Predator 3440x1440 G sync
De hogere snelheden, gewoon in de bios op turbo gezet
Settings RDR2 texture op ultra, v-sync uit, de rest op high en medium, maar voor iedereen net even anders.
Ik heb deze setting ingesteld,
YouTube: Red Dead Redemption 2 BEST GRAPHICS SETTINGS for 60FPS?
Ik hoop dat er iemand is die hier wat aan heeft, en met mijn specs een beetje kan zien wat je kan verwachten of vergelijken qua componenten om RDR2 Pc een beetje speelbaar te krijgen.
Toch wil ik een kleine upgrade doen, niet alleen voor RDR2 maar doe sinds kort ook veel met Davinci Resolve, films bewerken.
Dus een vraag aan jullie,
Eerst een I7 9700k of een andere GPU, om boven de 60FPS in RDR2 uit te komen. Of is 1 van de 2 genoeg, maar welke ?
[
Voor 14% gewijzigd door
Skybiker op 19-11-2019 06:41
]