@
Robkazoe Haha, leuk dat je door m'n oudere levels bent gegaan, en bedankt voor de comments. Maak je zelf levels eigenlijk? Dan ga ik daar morgen 'ns naar kijken als ik 't niet te druk heb met Animal Crossing en/of Slay the Spire. Als je levels hebt, en graag comments wilt voor specifieke levels, moet je 't maar even zeggen.
Trouble with Thwomps was m'n allereerste level. Ik had geen WiiU en dus ook geen MM1, dus dit was écht m'n allereerste level. Inspiratie kwam volgens mij van GDQ, waar ze een SMB3 "all fortress run" deden, dus ik wilde een redelijk traditionele, maar iets moeilijkere fortress level maken. De main gimmick waren de verticale shafts waar je door heen moest, meestal naar beneden, maar dan dus die éne als een puzzel naar boven. Als je groot blijft kan je die puzzel skippen. En ja 't is bijna niet te doen als je groot bent, vandaar inderdaad die spike trap, maar als je doorzet en 't wel zo doet is de reward een fireflower. Met veel oefening kreeg ik dat redelijk voor elkaar uiteindelijk. Ik was er zelf erg tevreden mee als eerste level, en zal 'm ook zo laten als ie is. Een eerdere versie was wat makkelijker en had die puzzel niet, je hoefde alleen naar boven.
Cool off classic was gemaakt voor één van die wedstrijden van Nintendo NL. "Afkoelen" was het thema, daarom dat je in de desert theme begint. Grappig dat je dit voor het grootste gedeelte makkelijk vind, aangezien een eerdere versie echt een heel stuk moeilijker was. Of is, want die versie heb ik nog steeds, maar is niet ge-upload. Ik ben vaak lange tijd bezig met 't clearchecken van m'n levels omdat ik ze aan 't speedrunnen ben voor een redelijke cleartime, en die versie was al normaal moelijk, laat staan om te speedrunnen. Heb dus een makkelijkere versie gemaakt voor de doelgroep. Dat is ook de "classic" in de naam, ik was van plan dat te gebruiken als aanduiding dat de moeilijkheidsgraad wat dichter bij tradionele levels lag, want ik was oorspronkelijk van plan die andere versie ook te uploaden (en misschien doe ik dat nog 'ns ooit). Zo was ik ook van plan van die Trouble with Thwomps de makkelijkere versie af te maken en te uploaden, aangeduid met classic in de titel, maar 't is er niet van gekomen, hoewel ik daar ook nog een onafgemaakte versie van heb.
Wat Cool off betreft, ik zal je tijd 'ns vergelijken met de cleartime. Speedrun tips: de meest voor de hand liggende tip is om de mushroom te houden zodat je meteen door naar 't einde kan. Vanaf de checkpoint kan je meteen naar de andere snake springen. Op die snake, die onder de icicles, kan je als je je aanloop goed timed, direct naar de overkant springen voordat de snake omhoog gaat.Wat die icicle betreft, 't is makkelijker tegen de muur aan te springen dan op de icicle zelf te landen.
Wat die SMB 1-2 rmx betreft.. Dat is dan weer jammer dat je die een like geeft haha. Ik was eigenlijk van plan om 'm te deleten aangezien ik pas een paar dagen geleden nog een fout zag ik dat level, eentje die er is ingeslopen tijdens de laatste revisie, waar ik dus iets gesloopt heb blijkbaar. Ik had dat level ('t is m'n 2de) toendertijd (in Juli dus) al 2 keer ge-reupload voor verschillende dingen, en er waren zelf al andere dingen die ik wou aanpassen voor de 3de revisie. Maar door jouw like hebben nu verschillende andere mensen dit level weer gespeeld. Er is één ding die ik moet fixen.. Er is geen key door (die heb ik dus blijkbaar gesloopt), en ik wou één troll weghalen, en één troll een stuk duidelijker maken. Dus dat ga ik binnenkort doen. Voor de rest was ik er erg tevreden mee. Ik wilde eerst 1-1 doen, maar ik zag dat niet gebeuren met de Mario Maker restricties. 1-2 leek me wat haalbaarder.
Ik had 't al gepost, maar van m'n laatste levels is Spike's spectaculair house of fu waarschijnlijk te moeilijk, al ben ik er zelf erg blij mee. Wat meer puzzel geörienteerd dan mijn andere levels, en wat meer trolls erin, maar nog steeds een normaal level op zich, maar ook behoorlijk lang.
Snow & Easy was weer in reactie op het "geklaag" dat bovenstaand level te moeilijk was, dus ik heb een redelijk tradioneel SMW level gemaakt. True ending is een stuk moeilijker, en dan heb je de red coins nodig, maar level zelf is makkelijk. Ook makkelijk en snel te speedrunnen als je de route weet. Cleartime was iets van.. 25 seconden? Niet m'n persoonlijke favoriet, maar weer 'ns "een level voor de doelgroep" haha.
Some tight holes was dat eigenlijk ook, een level express wat makkelijker gemaakt, maar met een bepaalde gimmick waar mensen toch weer moeite mee blijken te hebben (maar dat gezegd, de gemiddelde MM speler heeft moeite met alles, blijkbaar). Maar hier was ik wel erg tevreden mee. Level vind ik persoonlijk makkelijk, maar de speedrun is behoorlijk lastig met wat tricky jumps. 'k heb wel een cool einde gemaakt voor de speedrunners, waar je de snake kan skippen. Plus een erg moeilijke easteregg / true ending.
Make lovecraft not warcraft.