Bij deze een update nu na 1 jaar ervaring:
Beneden: Toto Washlet RW
Bouwkwaliteit van de afstandbediening + pot is beter dan de Vitra. De WC bril zelf is wel duidelijk plastic.
Manier van spoelen + voorsprayen van de pot tegen aankoeken (

) is .... decadent / hygiënisch maar is echt japanse OCD. Zodra mijn visite voor het eerst naar plee gaat en de pot zelf als het Feyenoord stadium verlicht wordt dan zakt hun broek direct al af lol

Totaal nutteloos. Soms ook om 2 uur snachts, gaat hij herrie maken en schoonmaken.
Ding maakt zowieso een hoop taffus herrie continu. De waterpomp is mega luidruchtig.
De spoel straal is echt hoge druk en "scherp". Er zitten 2 standen op, de zachte stand is een aanrader om mee te beginnen. Op maximum druk is een Karcher hoge druk spuit er niks bij. Als je aambeien heb dan zit je dan tegen het plafond denk ik
Algehele indruk: heel solide gebouwd, goed spul. WC bril gaat gelijk omhoog als je binnen stapt, puur omdat het kan.
Boven: Vitra V-care comfort
Veel goedkoper dan de Toto. Bouwkaliteit net ietsje minder, maar nog steeds sjiek ding. Maakt geen achterlijke spoel geluiden heel de dag. De spoelstraal vind ik persoonlijk fijner, een hogere flow met een lagere druk. Minder opties.
Beide WC's hebben echt een goede stank afzuiging, die werkt echt prima. Voor de rest tevreden mee. Al met al zou ik de Vitra net iets meer aanraden, met name door het prijs verschil.
Edit: zowel TOTO als Vitra hebben een fohn. Totale gimmick, slaat nergens op.
[
Voor 10% gewijzigd door
Lollercopter op 19-07-2022 09:28
]