Inflatable schreef op donderdag 18 januari 2018 @ 01:06:
[...]
Precies wat ik dus ook zei, je kan hero’s niet voor beide verschillende gamemodes gebalanceerd krijgen.. Maar om eerlijk te zijn maakt het weinig uit wat ze ook proberen, deze game is met dit progressie en hero systeem sowieso onmogelijk eerlijk en gebalanceerd te krijgen.. Voor eerlijke competitie hoef je het dus niet te spelen.. Het is zo enorm in het voordeel allemaal voor mensen die veel meer kunnen spelen en die meestal ook al beter zijn.. Die krijgen veel eerder star cards en wapens die ze sterker maakt en ook eerder de hero’s die veel sterker zijn, hierdoor wordt het verschil tussen de spelers alleen maar nog veel groter.. De game is eigenlijk alleen echt leuk voor mensen die veel kunnen spelen en die goed zijn, die kunnen lekker vaak op relatief makkelijke killingsprees gaan tegen andere spelers die het met minder sterkere wapens en abilities moeten doen en amper de kans krijgen hero’s te spelen.. Het doet me een beetje denken aan de killstreak rewards in Call of Duty, ook zo’n kut systeem..
Hmm, ik herken me niet echt in je problemen. Ja heroes zijn sterk, maar dat horen ze ook te zijn. En hoewel star cards sterk zijn, heeft elke star card ook weer een nadeel (of in ieder geval dat je dan niet een andere kunt kiezen).
Ik speel iets van 4x per maand maar kan altijd prima meekomen. Zeker met Blast waarbij grote tijd in de match mensen met normale troopers spelen, gaat dat prima. Ik denk dat als je niet veel speelt, je nu ook wel de wapens en cards kunt hebben die je wilt. Misschien nog niet op level, maar in ieder geval de unlock die het geeft. Level 1 of level 4 is bij veel kaarten weinig verschil. Het hebben van een grenade-launcher is bv al meer waard dan de verdere eigenschappen van die kaart. En met het herziene systeem valt het ook best mee om betere kaarten te krijgen.
Overall is Galaxy Assault nog het minst gebalanceerd, maar zolang je in ieder geval 1 squad hebt wat weet wat ze doen, gaat het een stuk beter. Ik vind vooral dat je als verdediging vaak weinig kunt uithalen, maar dat is dus onafhankelijk van de star cards.
En ja, ik ben waarschijnlijk wel beter dan gemiddeld, maar daardoor kan ik stellen dat het dus ook niet onmogelijk is om met sporadisch spelen toch een leuke tijd te hebben. Ik vind het erg makkelijk om te stellen dat het alleen leuk kan zijn voor mensen die veel spelen. Sterker, ik denk dat de meesten die veel spelen al wel zo hun cards bij elkaar verzameld hebben en dus in herhaling beginnen te vallen om het spel wat minder leuk te vinden. Er is immers weinig meer te halen en te ontdekken. Waar het starcard systeem nu beter werkt voor beginners, is het dus voor de ervaren spelers minder interessant. Het was ook de bedoeling dat je langer bezig was met unlocken, maar gamers accepteren dat niet meer omdat alternatieven veel sneller zijn in het geven van beloningen. En daar zijn ze aan verslaafd geraakt
[
Voor 6% gewijzigd door
Martinspire op 19-01-2018 11:04
]