Hyperthreading is intel's variant van SMT. Om het op basisniveau uit te leggen mag je het beschouwen als een techniek die ervoor zorgt dat 1 core van een processor zich gedraagt alsof het 2 zouden zijn.
De pentium die hier in sommige builds word aangeraden heeft 2 cores. Een i3 is in basis bijna gelijk aan een pentium, echter dan met hyperthreading. Hierdoor gedragen de 2 cores zich als 4 cores en zullen games op windows het ook beschouwen alsof er 4 cores beschikbaar zijn. Voor enkele games is dit tegenwoordig een must, anders start je spel niet op.
Je zou de pentium kunnen vervangen met de
i3 6100. Dit komt dan echter wel akelig dichtbij je budget van 650.
**edit**g
hanghis zijn argument was correct, het feit waarop deze gebaseerd was inderdaad incorrect.
Pentiums die hyperthreading ondersteunen, dat is even omschakelen met wat we gewend zijn. Mijn excuus
In dat geval zou ik zeggen pak de build van nat-water. Verwissel het moederbord met het optionele moederbord die hij onder zijn lijstje noemt (Ik ga ervanuit dat dit bios-update-wise gemak is).
[
Voor 32% gewijzigd door
Temujin op 07-03-2017 08:13
]