Dreflar schreef op vrijdag 04 november 2016 @ 12:17:
[...]
Dat dus, Ik merk zelf precies hetzelfde. Ik liep eerst rond met die bos elf uit riverwood, die kerel trok alles aan wat ik bij hem deponeerde. Nu dacht ik, laat ik maar eens switchen naar mijn persoonlijk vrouwelijke bodyguard.. Is ze direct heel kieskeurig en trekt eigenlijk niks aan wat ik haar voorschotel, toch jammer! Wilde haar eigenlijk in dwarven armor verstoppen, helaas helaas.
Ik dacht gisteren: ik heb een tank nodig, en ik had Lydia tot mijn beschikking. Dus terug gegaan naar Whiterun, Lydia opgehaald, en weer terug naar Solstheim.D Daar haar een Chittin armor aangetrokken en ze deed alles aan. Ik dacht op een gegeven moment zelfs dat er een foe op me af kwam

In de weg lopen kan ze wel, maar dood gaan deed ze niet. Ze was wel een goede tank, zodat ik vanuit mijn donkere hoekje mooi pijlen kon schieten. En als ze weer eens in de weg liep, wachtte ik wel.
HeatWave schreef op vrijdag 04 november 2016 @ 15:13:
Ben ook maar aan de SE begonnen, maar wel weer met wat mods. Op max carry weight na geen mods die voordeel opleveren, maar wel bugfixes etc. Maar dat gedoe met elke keer weer dingen dumpen omdat je een vork oppakt en niet meer kan lopen is gewoon echt irritant.
Ik heb mijn max carry weight gelaten, maar ik heb wel een paard die ik kan summonen om snel naar een stad te kunnen gaan om mijn spullen te dumpen. Gebruik hem verder niet om te reizen, alleen voor de fast travel when encumbered...
Ik ben dit weekend wel even bezig geweest met de Creation Kit. Voor een volgend spel. Ik heb nu een paard gemaakt met een realistischere snelheid (mensen lopen gemiddeld 4km/u, een paard 6, dus een paard hoort wat sneller te lopen!). En aangezet dat je XP krijgt voor gebruik van het leather rack en de smelter.
Ik heb ook even gekeken naar het omzetten van een bestaande Skyrim mod naar een Skyrim SE mod, namelijk een mod die iemand hier al eens noemde: XP krijgen wanneer je in armor rent. Ging ook goed!
En tenslotte ook nog even gekeken hoe dat papyrus werkt door een bestaande SE mod iets te tweaken.
Mijn advies: begin er niet aan! Het is bijna net zo verslavend als het spel, dus je houdt geen tijd meer over om te spelen
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.