@
frickY
Al met al denk ik dat het niet helemaal 'handig' is, geen van beide manieren, om 'even snel te doen'
Mocht je al vatbaar zijn of er aanleiding kan zijn waardoor je aan zo'n onderzoek onderworpen kan worden, zal je extra veiligheid in acht moeten gaan nemen.
My2cts natuurlijk, maar als ik over straat loop, is er maar weinig tot geen kans dat mijn telefoon wordt gevraagd om te unlocken.
Ik kan met vrij veel zekerheid aangeven dat ik niet zo snel in de situatie zal komen dat er een gerechtelijk bevel komt om mijn telefoon in te mogen kijken, om de meest simpele reden, dat ik
niets te verbergen heb *
* als in - ik hou me aan de normen en waarden, en wetgeving voor zover bekend.
Het is nu niet zo dat elke agent over straat gaat rennen met deze uitspraak in de hand, en willekeurig voorbijgangers gaat 'dwingen' hun telefoon te ontsluiten

Net zoals ik de afgelopen 20 jaar nog nooit om mijn ID gevraagd ben ( maar dat zal mijn white privilige wel zijn

)
Dus moet je je aanleren om na elk gebruik de lockdown in te zetten, maar dan zou je ook al kunnen kiezen om geen gebruik te gaan maken van de biometrische opties natuurlijk
@
frickY//Edit
@
FreshMaker ik weet ook niet goed wat de usecase voor die optie is, maar wilde hem wel even benoemen.
Zou zo denken dat het meer iets is voor de overspelige partner die dat doet voor het slapen, dan een crimineel tijdens zijn aanhouding.
lol, ik denk dat dat inderdaad bij veel mensen eerder het geval is, dan de wetgever

Maar als ik mijn pincode verander, EN mijn elefoon zo omzichtig vergrendel, gaat mijn wederhelft JUIST denken dat er iets mis is.
Mijn pincode is dezelfde als die van haar, en onze gezichten staan in beide telefoons
Wat in het begin wel lastig was, omdat de apparaten in 'uitstand' er hetzelfde uitzien, en je pas na unloch doorhad, de verkeerde telefoon vast te hebben ( thankgod for covers )
[
Voor 38% gewijzigd door
FreshMaker op 14-02-2021 11:53
]