Op woensdag 18 juli 2001 20:13 schreef The_Sukkel het volgende:
[..]
Mee eens. En kunnen we nu weer overgaan tot het maken en plaatsen van foto's?
Het valt me op dat sommige ixus-bezitters zeer verdedigend reageren zonder dat ze worden aangevallen. Dat heb ik de bezitters van de andere digicams niet zien doen. Dat de ixus zo klein en cool eruit ziet dat weet ik inmiddels ook wel.
Ik zie dus wel veel ixus-bezitters, maar nog niet veel mooie ixus-foto's (dat katje uitgezonderd, die foto had wel wat).
Jongens, aub, op een mooie foto (van een niet-ixus digicam) niet meer reageren met "ja heel mooi, maar mijn ixus is zo klein"-gezeur, maar gewoon een mooie ixus-foto maken en plaatsen!

You GO girl

Op woensdag 18 juli 2001 18:31 schreef Binne het volgende:
[..]
Dus met trance energy.. in heerenveen, mag je wel een digi cam mee? en als je nu wel een meeneemt, en bij fouilere vinden ze hem..wat dan?
Voor de duidelijkheid, digicams zijn niet meer toegestaan op onze feesten. Alleen wegwerpcams zijn toegestaan om mee te nemen als bezoeker. Dus je zult je digicam moeten inleveren als je die meeneemt naar een evenement van ons. (krijg je achteraf wel terug natuurlijk, mits 'ie erg mooi is, dan hou ik 'm

)
Op woensdag 18 juli 2001 18:53 schreef LL Koelkast het volgende:
[..]
.....
Ik zou trouwens niet weten waarom je geen digicam mee zou mogen nemen. Om de flits misschien?
Neen, dat is het niet. Op wegwerpcamera's zit ook vaak en flits.
De reden dat wij een stop hebben gegooid op het meenemen van camera's is omdat wij steeds meer mensen op feesten kregen die voor hun party-site foto's aan het maken waren. Veel van die foto's waren nou niet echt flatterend te noemen (wat lopen er een hoop slechte fotografen rond...), wat niet goed is voor het evenement en we merkten dat een aantal gasten honderden foto's kwamen maken alleen om maar bezoekers naar hun site te halen.
Nu staan wij dit niet meer toe, alleen 'reguliere' pers (kranten) krijgen toestemming hun camera's mee naar binnen te nemen op onze evenementen, vaak hoeft dat niet en neemt de pers genoegen met foto's die door onze fotografen zijn gemaakt. (ik maak dan foto's en we huren een aantal 'professionele' fotografen in).
Wel kunnen websites een verzoek bij mij indienen voor foto's, als beeld bij een verslag dat deze schrijven over het evenement, waarna ik bekijk of ik de site de moeite waard vind (óf ze er een beetje moeite voor hebben gedaan en of de site enige meerwaarde biedt) en dan krijgen ze foto's.
Het is een soort kwaliteitsbewaking, that's all.
En wegwerpcamera's mogen wel, dit omdat deze toch niet echt geschiklt zijn voor uitgebreidde party-reportages en omdat mensen toch graag foto's maken van hun vriendengroep. Dat kan dus ook.