Het is denk vooral een kwestie van smaak en voorkeuren. De Koga heeft alle kabels door het frame lopen en ook de verlichting geintegreerd in het frame. Dat ziet er gelikt uit, maar is wel wat geknoei als er wat mee is.Invisibal schreef op dinsdag 2 september 2025 @ 15:10:
Dus mijn vraag. Maak ik mij zorgen om niks? Of kan ik voor een dergelijk bedrag beter bij een ander merk terrecht? Liefst wel een merk die bij Belgische fietsenmakers verdeeld wordt betreffende service en onderhoud achteraf.
Persoonlijk zou ik eerder voor een Stevens Super Flight of een Cube Editor SLX FE 2025 gaan, maar dat is puur omdat je daar net even iets makkelijker aan kunt werken. Qua looks zijn die beide niet zo gelikt als de Koga.
Ik heb het geluk dat ik vlakbij Gouda woon en 12go biking de meeste van die modellen op voorraad heeft. Meestal ben je dan na een paar rondjes er wel uit wat je voorkeur is. Anders gewoon zorgen dat je bij een lokale fietsenmaker terecht kunt voor service, in mijn ogen zijn er in deze prijsklasse geen echt slechte fietsen te koop.
If you do not change direction, you may end up where you are heading
:strip_exif()/f/image/24f0Mw6SrtcMmDlfNDY5z4D1.jpg?f=fotoalbum_large)
:strip_exif()/f/image/q0S1PULdvQ1un5WcvQYke4Lx.jpg?f=fotoalbum_large)