Yep zie mijn review: productreview: HP Envy 13-d010nd (N9Q76EA) review door StraightOn.NLRvL schreef op maandag 11 januari 2016 @ 09:34:
...........
Een ding viel me wel op. Laptop heeft Windows 10 voorgeïnstalleerd. Dat werkt goed, maar de Synaptics applicatie crasht steeds als ik die vanuit het Configuratiescherm open. Hij geeft eerst een melding over Configuratieschermuitbreiding die niet compatible zou zijn met het geinstalleerde stuurprogramma. Daarna crasht hij met een of andere melding over een shared DLL (exact melding is me even ontschoten). Laptop komt nieuw uit doos, geen extra drivers of zo geinstalleerd. Iemand daar ervaring mee en hoe het op te lossen is?
NB toch niet helemaal wat je bedoelt, maar de oplossingsrichting helpt je misschien
Nadeel is wel dat de aanslag (tik) best zwaar gaat, en je beduidend harder moet 'duwen' dan ik gewend ben. Dit valt wel enigszins in te stellen maar de drivers voor Win10 werken niet goed...Dit vind ik op het schandalige af...Alle instellingen die je wijzigt worden bij elke boot simpelweg teniet gedaan. Ik heb het uiteindelijk kunnen oplossen door een regedit uit te voeren en het opslaan van profielen te forceren...maar dat is voor de doorsnee gebruiker natuurlijk niet de bedoeling.
[ Voor 26% gewijzigd door StraightOn.NL op 11-01-2016 12:47 ]