Niks knap omgedraaid, het item werkt namelijk precies hoe dat bungie het bedoeld heeft. Dat mensen dan Ultra's gaan farmen. En of je er nu 10 in 10 minuten doet of 10 in 30 minuten maakt niet uit.
Met andere woorden zeg je dat het item compleet mislukt blijkt.
Als ik ga nadenken, okee, Bungie heeft dit niet slim aangepakt, maak ze gewoon 30 coins voor een gegarandeerde drop van een exotic engram, zijn we ook klaar.
Dat sommigen mensen 1000 strange coins hebben, daar ligt het probleem. Mensen konden niks meer met hun strange coins doen.
Misschien is dit nu het grootste voordeel wat Day 1 starters nu hebben. (Cadeautje van Bungie)
En of je nu wel of niet Ultra's gaat farmen, uiteindelijk draait het om moraal.
Jij vindt dit niet normaal dus probeer je mensen te overtuigen om dit niet te gaan doen. sommigen hebben lak aan je verhaal en doen het alsnog.
Puur moreel/moraal hoe schrijf je het in deze ?
Uiteindelijk ligt het er helemaal aan hoe je er tegen aan kijkt. De een vindt het goed de ander niet.
Dit is zo een beetje zo een zelfde discussie als Final Round. (En men had weer teveel mote of light om de goede rol eruit te krijgen

)