Is dit de pc
http://www.diskidee.be/20...p-heeft-potentieel/35757/? Die heeft een A10-7800, is eigenlijk nog een vrij recente pc.
Ik krijg niet het idee dat je veel moeite doet (crossair ram ballastik..., duidelijk dat je niet eens bekeken hebt welk geheugen er is), je meldt specificaties maar half (AMD A10, ja daar weten we veel mee natuurlijk, AMD heeft nog maar een stuk of 20 A10 processors gelanceerd sinds 2012).
Wat wil je er eigenlijk mee doen? Sneller en meer geheugen gaat de grafische kracht van je APU ook vooruit helpen, dus dat zou ik doen. Met bv dit geheugen kun je redelijk wat fps winnen:
pricewatch: G.Skill RipjawsX F3-17000CL11D-8GBXL. Denk er wel aan om dat geheugen ook op die snelheid te zetten in het BIOS, als je het gewoon in plugt kan het zijn dat het maar aan 1333MT/s werkt. En die 4GB RAM die nu in de pc steekt, kun je niet meer gebruiken want al het geheugen moet dezelfde snelheid aankunnen, en dat zou dus je prestaties naar beneden halen.
Als je toch een GPU wilt, zou ik net iets meer uitgeven en voor een R7 250X gaan (zoals deze
pricewatch: MSI Radeon R7 250X 1GD5), omdat je die in combinatie met de APU kunt gebruiken en zo de snelheid van ongeveer een R7 260X kunt halen. Een R7 240 kopen is zinloos omdat die maar even snel is als je APU of zelfs trager. Als je iets meer te besteden hebt is alles vanaf een R7 260X een snelheidswinst voor je.
Blijf wel realistisch in je verwachtingen, met deze pc is het onmogelijk om de meest grafisch intensieve games met ultra effecten te spelen, toch niet zonder het moederbord, processor, geheugen en gpu te vervangen (= een nieuwe pc kopen), maar 1080p en medium instellingen moet lukken en games zoals League of Legends, Dota 2 of The Sims 4 zouden wel uitstekend moeten werken op deze pc.
En als je een upgrade wilt die je pc vooral vloeiend maakt (dat je niet meer moet wachten), en niet zozeer om beter te gamen, dan koop je beter een SSD.
[
Voor 20% gewijzigd door
MacPoedel op 20-03-2015 09:02
]