You don't need a parachute to go skydiving. You need a parachute to go skydiving twice.
Verwijderd
Dubbelop: waarmee & met behulp van.De Oostenrijkse firma Blitab Technologies heeft een tablet ontwikkeld waarmee dankzij een tactile display dat met behulp van vloeibare bubbels tastbare brailletekens kan genereren.
Abort Retry Fail?
- Tweede alinea, tweede zin:De luchtweerstand zou evenveel zijn als die van de zijspiegel
- Tweede alinea, derde zin:Hof.
- Tweede alinea, vierde zin:
(dubbele spatie).aan de
KPN: 3g is een halfbakken en middelmatige technologie
- Inleiding, tweede zin:5g-standaard
- Tweede alinea, eerste zin:van de 5g
- Derde alinea, eerste zin:2g-gsm-standaard
Lenovo overweegt ThinkPad met klassieke eigenschappen uit te brengen
- Eerste alinea: harde spatie voor tweede zin.
- Tweede alinea, eerste zin:finnish
- Derde alinea, tweede zin:David Hill, vice-president
"Deze zwakte zat niet IN een specifieke ssl-implementatie, maar in het onderliggende protocol."
"De updateblokkering van Samsung is niet geprogrammeerd om te werken met in het Nederlands, "
moet zijn
"De updateblokkering van Samsung is niet geprogrammeerd om te werken in het Nederlands, "
Seriously? Nope, not a bit...
"Silicium" is een zelfstandig naamwoord (zie ook http://woordenlijst.org/zoek/?q=silicium&w=w) en geen bijvoeglijk naamwoord, daarom kan het niet vóór een zelfstandig naamwoord worden geplaatst alsof het een bijvoeglijk naamwoord is, maar in dit artikel is dat wel het geval. Er zal een samengesteld woord van gemaakt moeten worden en samenstellingen worden, behalve enkele uitzonderingen, aan elkaar geschreven in het Nederlands.
Eerste alinea, tweede zin
silicium halfgeleiders → siliciumhalfgeleiders
Tweede alinea, eerste zin
silicium nanostekels → siliciumnanostekels
Tweede alinea, derde zin
silicium nanodraadjes → siliciumnanodraadjes
Derde alinea, eerste zin
silicium oppervlak → siliciumoppervlak
De auteur had misschien "allemaal naar de maan" in zijn hoofdJa ... vanaf de intrede van de PlayStation 3 en de Xbox 360 is het allemaan bergafwaarts gegaan.
die racers een hogere reputatie op moetdn leveren.
Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof
Uit verschillen de structuren -> verschillende
In het stuk over X-COM:
Ik denk dat "neergezet" is weggevallen: het standbeeld wordt neergezet, toch?Daar moet een klein team van Xcom het centrum van de buitenaardse macht binnendringen, om het standbeeld op te blazen dat er wordt ter ere van 20 jaar Advent.
Deze snap ik niet en kan ik moeilijk een suggestie voor geven. Wat wordt hier precies bedoeld? Wat of wie is 'de rode'? Misschien klopt het wel gewoon.De troepen die ze inzetten om de rode te bewaken hebben een verdacht menselijk uiterlijk.
De rest is gerepareerd.
Dat moet dus bevestigd zijn.SpaceX heeft bevestigt dat er iets fout is gegaan
Android developer & dürüm-liefhebber
bevestigd natuurlijk
nieuws: Falcon 9-raket van SpaceX explodeert kort na lancering
nieuws: Bedrijf wil volgend jaar jetpack op de markt brengen
De bron spreekt over 'emergency responders', wat gezien de context alleen als hulpverleners vertaald kan worden. De huidige vertaling is onjuist en veel te breed.Volgens de maker is de P12 vooral nuttig voor dienstverleners
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
- Pastor Richards @ VCPR
Laatste alinea, tweede zin:
de stalen balletjes [...] om ze in de bloedbaan te kunnen brengen
Wetenschappers maken nauwkeurige 3d-print van het hart
Tweede alinea, derde zin:
dokters
Voorlaatste alinea:
Omdat LG spreekt over de voordelen in combiantie met een ronde behuizing
Laatste alinea:
Zo zou de fabrikant werken aan een accu in de vorm van een L, terwijl een ook een ronde accu moet komen met een gat in het midden.
Tweede alinea: "... de nagemaakte Mario als karakter geplaatst ..."
Moet zijn: "... de nagemaakte Mario als personage geplaatst ..."
Xcom 2
Uitgever 2K Games gaf voor de E3 raadselachtige hints rond een game die iets met Advent te maken heeft. Het bleek al snel om de aankondiging van Xcom 2 te gaan, opvolger van Xcom: Enemy Unknown uit 2012, dat weer een reboot is van de oude Xcom-games uit de jaren '90. In Xcom 2 blijft veel bij het oude, maar het is tegelijk heel anders dan je gewend bent. De voornaamste verandering: je hebt verloren. Waar je in Enemy Unknown met de Xcom-organisatie nog vecht tegen een alien invasion, blijkt in Xcom 2 dat je de strijd verloren hebt en dat de aarde is overgenomen door diezelfde aliens. Die hebben de aarde onder één overkoepelnde regering gebracht die ze Advent hebben gedoopt. Als de game start is het 20 jaar later. Xcom bestaat nog wel, maar enkel nog in de vorm van ondergronds verzet tegen de buitenaardse overheersers. Jij bent de aanvoerder van dat verzet.
Moet natuurlijk 'overkoepelende' zijn
3e alinea:
enkelvoud lens, meervoud lenzen met een z!"De optische kwaliteit is aanzienlijk beter dan die van de lensen van de Oculus", claimt Microsoft Research
Dat terwijl in de 2e alinea er wel gewoon standaardlenzen staat.
Keep smiling! It makes people wonder what you've been up to!
nieuws: Android-malware zorgt voor 22 slachtofffers onder ING-klanten
Schreef Cryptovaluta voor dummies, 3de druk in print | eBook-versie
---
Prozium - The great nepenthe. Opiate of our masses. Glue of our great society. Salve and salvation, it has delivered us from pathos, from sorrow, the deepest chasms of melancholy and hate
Het aantal mensen dat slachtoffer is geworden van de phishingaanval van vorige week tegen ING-klanten heeft tot nu toe 22 slachtoffers gemaakt.
- Tot nu toe zijn 22 mensen slachtoffer geworden van de phishingaanval van vorige week tegen ING-klanten.
of
- De phishingaanval van vorige week tegen ING-klanten heeft tot nu toe 22 slachtoffers gemaakt.
en inderdaad: phising is niet goed, phishing is beter
[ Voor 13% gewijzigd door EcoR op 29-06-2015 13:42 ]
Ha ja, .. dat is dan zo'n dingetje dat de lead 3 regels moet zijn.. maar een en ander aangepast zodat dit toch het geval nog isEcoR schreef op maandag 29 juni 2015 @ 13:40:
Eerste zin loopt ook niet lekker nieuws: Android-malware zorgt voor 22 slachtoffers onder ING-klanten
Het aantal mensen dat slachtoffer is geworden van de phishingaanval van vorige week tegen ING-klanten heeft tot nu toe 22 slachtoffers gemaakt.
- Tot nu toe zijn 22 mensen slachtoffer geworden van de phishingaanval van vorige week tegen ING-klanten.
of
- De phishingaanval van vorige week tegen ING-klanten heeft tot nu toe 22 slachtoffers gemaakt.
en inderdaad: phising is niet goed, phishing is beter
Schreef Cryptovaluta voor dummies, 3de druk in print | eBook-versie
Kant?Aan de andere vond Oracle dat copyrightbescherming juist weer van belang is bij software-innovatie.
When life throws you a curve, lean into it and have faith!
[quote]Statistisch is er aan het onderzoek dan ook het een en ander af te dingen.Statistisch is er aan het onderzoek dan ook het een en ander in te dienen.
45 keer vaker doorklikten?Uit het onderzoek blijkt dat Google-gebruikers 45 vaker doorklikten in een kaart met geografisch geplaatste zoekresultaten wanneer die zogenoemde 'organische' zoekresultaten bevatte, in plaats van zoekresultaten van Google+.
-> .. kant ..Aan de andere vond Oracle dat copyrightbescherming juist weer van belang is bij software-innovatie.
Laatste alinea, tweede zin:
om ze in de bloedbaan te kunnen brengen
Solar Impulse 2 begint nogmaals aan langste vlucht
Tweede alinea, eerste zin:
zonnevliegtuig
Onderzoekers: bewijs dat Google zoekresultaten manipuleert
- Eerste alinea, eerste zin:45% vaker
- Vierde alinea, tweede zin:op het onderzoek [...] af te dingen
Eerste alinea, laatste zin:
Mijn MB's worden per MB afgerekendVanaf volgend jaar april is het maximale tarief voor grensoverschrijdende MB's op 5 eurocent per minuut gezet.
[ Voor 11% gewijzigd door EMP op 30-06-2015 07:35 ]
Verbouwblog van mijn Schrootjespaleis uit 1925.
My anime addiction.
[ Voor 88% gewijzigd door bjonnie op 30-06-2015 07:34 ]
Professor Hubert Farnsworth: Shut up friends.
My internet browser heard us saying the word Fry and it found a movie about Philip J. Fry for us. It also opened my calendar to Friday and ordered me some french fries.
integendeelNiets, in tegendeel, lekker binnen gamen
Look, runners deal in discomfort. After you get past a certain point, that’s all there really is. There is no finesse here.
Deze zin loopt niet helemaal lekker. Misschien is dit beter:In het nieuwe lab van 600 vierkante meter heeft een miljoen euro gekost, zal vooral onderzoeksgebieden naar micro-fluïdica, weefselkweek, lab-on-a-chip en organ-on-a-chip een plaats bieden.
In het nieuwe lab van 600 vierkante meter, dat een miljoen euro heeft gekost, zal vooral onderzoeksgebieden naar micro-fluïdica, weefselkweek, lab-on-a-chip en organ-on-a-chip een plaats bieden.
Laatste zin, quote Marietje Schaake:
Heeft ze dat echt zo gezegd/geschreven, of moet dat laatste woord 'doen' zijn?"In de onderhandelingen moesten alle partijen water bij de wijn zien."
Nederlands is makkelijker als je denkt.
Schreef Cryptovaluta voor dummies, 3de druk in print | eBook-versie
Windows Mobile => Windows PhoneVisual Studio 2015 moet het voor developers ook gemakkelijk maken om niet alleen software te schrijven voor Windows Mobile

Minister Kamp van Economische Zaken zal bij een volgende bijeenkomst van de Europese Raad tegen het gesloten compromis te stemmen op het gebied van netneutraliteit.
Bij het stukje over de omvormer staat "apparte" in plaats van "aparte".
"One day, someone showed me a glass of water that was half full. And he said: 'Is it half full or half empty?' So I drank the water. No more problem." - Alexander Jodorowsky
In de inleiding staat: 635 miljoen dollar.
Dat moet zijn: 365 miljoen dollar (zoals ook verderop in het artikel vermeld).
Anders wil ik wel wat dollars kopen voor die wisselkoers
🔋 MG Marvel R Luxury 70kWh | ☀️ 2225Wp oost, 1580Wp zuid, 2225Wp west | 🌡️ Daikin 3,5kW + 3x 2,5kW l/l & Ariston Nuos Split 270L l/w warmtepomp
"One day, someone showed me a glass of water that was half full. And he said: 'Is it half full or half empty?' So I drank the water. No more problem." - Alexander Jodorowsky
''De netwerkgigant wil het beveiligingsbedrijf overnemen, omdat de producten overeenkomen met de visie van de bedrijf.''
Dat moet ''het'' bedrijf zijn.
- Tweede alinea, eerste zin:de nieuwe regels
- Tweede alinea, tweede zin:Het gaat dan om diensten als iptv, streams voor videoconferenties en medische diensten
TU Eindhoven opent lab voor microfabricage
Inleiding, tweede zin:
micrososystemen
Wout volgt Wilbert op als hoofdredacteur Tweakers
- Eerste alinea, laatste zin:daaraan
- Laatste alinea, eerste zin:de nieuwe hoofdredacteur, die mij zal opvolgen
Nederland wil tegen afgezwakte Europese netneutraliteitsvoorstellen stemmen
Laatste alinea, laatste zin:
Ook mag dataverkeer [...] en mag er
[ Voor 26% gewijzigd door Kid Jansen op 01-07-2015 06:50 ]
3e alinea
"Wel blijft de naam behouden onder het nieuwe muziekkanaal Beats One, dat Apple tevens deze maand introduceerde. Met Beat One zenden Apples dj's alle uren van de dag live muziek uit vanuit drie steden wereldwijd. "
Is het nou Beat One of Beats One?
Heel attent van je om de juiste deeplink te verschaffenKid Jansen schreef op woensdag 01 juli 2015 @ 06:48:
Niet echt een spel of tikfout, maar in de BBG wordt naar een forunpost van mij verwezen. Ik heb daar nu even halverwege een anchor in gezet, zodat meteen naar het juiste gedeelte verwezen kan worden. De verbeterde link is daarom nu http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/44437077#bbg_schermen
De rest is weer verbeterd.
Bedankt! - Gamer - Tweaker - Retrogaming - Een dag niet getweakt is een dag niet geleefd
Eerste zin:
De iPhone 6S ziet er identiek uit als de huidige iPhone 6
Dit moet zijn:
De iPhone 6S is identiek aan de huidige iPhone 6
of
De iPhone 6S ziet er hetzelfde uit als de huidige iPhone 6
Gezien de context zou ik de laatste mogelijkheid kiezen.
Deze verhaspeling is vergelijkbaar met 'overnieuw beginnen' en 'iets kost duur'.
Schreef Cryptovaluta voor dummies, 3de druk in print | eBook-versie
gevoeligjheid
Cunning linguist.
In de reacties wordt door lezer r100 het volgende opgemerkt:
Bij het budget gamesysteem wordt een VPF350 wordt aangeraden:
Bij het instap- en basissysteem wordt nog de oudere VP350 aanbevolen. Aangezien prijs gelijk is, is het vreemd om twee verschillende aanbevelingen te doen.De Antec VPF-serie is sinds januari op de markt en is iets beter dan de oudere Antec VP-serie. ... De prijs is gelijk.
[ Voor 5% gewijzigd door carlo op 01-07-2015 09:59 ]
"De 360°-camera van het bedrijf is het product van tweeënhalf jaar onderzoek en ontwikkelin."
ontwikkeling
Lenovo Thinkpad Yoga X380
In de zin erna:dreku88000 schreef op woensdag 01 juli 2015 @ 10:47:
Nieuws: JauntVR onthult high-end 360-gradencamera voor vr-films
"De 360°-camera van het bedrijf is het product van tweeënhalf jaar onderzoek en ontwikkelin."
ontwikkeling
Ik zou 'het' weglaten voor Jaunt. Het is een bedrijf en geen instituut.De camera zal in augustus beschikbaar komen voor partners van het Jaunt.
Keep smiling! It makes people wonder what you've been up to!
ah ja..er stond eerst 'het bedrijf'... fixed en weer bij!k1n8fisher schreef op woensdag 01 juli 2015 @ 10:55:
[...]
In de zin erna:
[...]
Ik zou 'het' weglaten voor Jaunt. Het is een bedrijf en geen instituut.
dat is dan toch spijtig.. ineens een teken te weinigGewoonWatSpulle schreef op woensdag 01 juli 2015 @ 10:39:
nieuws: Huawei kondigt Honor 7 aan
Kirin 930 moet zijn Kirin 935
Schreef Cryptovaluta voor dummies, 3de druk in print | eBook-versie
1e alinea:
De 'e' weghalen uit 'playeing' daar hoort nooit een 'e' tussen...ofwel een massive multiplayer action role-playeing game.
Keep smiling! It makes people wonder what you've been up to!
of the shelf moet zijn off the shelf
... treedt ...... daarna treeft de ...
nieuws: Asus start tijdelijk laptop-garantieprogramma met geld terug boven op reparatie
blah
Randapparatuur gedeelte van workstation. Als je daar zoekt op "Kid Jansen" hangt de link onder die tekstDelpozo schreef op woensdag 01 juli 2015 @ 08:54:
[...]
Heel attent van je om de juiste deeplink te verschaffenAlleen heb ik geen idee waar in de BBG die thuishoort
De rest is weer verbeterd.
Dank, dan is ie nu gefikst.Kid Jansen schreef op woensdag 01 juli 2015 @ 11:26:
[...]
Randapparatuur gedeelte van workstation. Als je daar zoekt op "Kid Jansen" hangt de link onder die tekst
Boven op = bovenop in de Titel en in de eerste tekstkolom:
Asus start woensdag met een tijdelijk garantieprogramma dat iedere klant die een laptop van de fabrikant koopt de mogelijkheid geeft het volledige aanschafbedrag terug te krijgen bij een defect, boven op bovenop de reparatie. Het gaat om een tijdelijke actie die drie maanden loopt.
Wust um yn 'e moele ha? :p
obvious typo:
Het gratis speelbare Path of Exile is sinds 3013 op de markt en heeft een trouwe schare fans.
3013 moet denk ik 2013 zijn."Het gratis speelbare Path of Exile is sinds 3013 op de markt en heeft een trouwe schare fans."
...Het gratis speelbare Path of Exile is sinds 3013 op de markt en heeft een trouwe schare fans...
moet 2013 zijn.
Woorden als 'bovenop', 'onderaan', enz. schrijven we aaneen als er geen zelfstandig naamwoord volgt: 'dat boek ligt bovenop' en 'dat boek ligt boven op de stapel'.dutch666 schreef op woensdag 01 juli 2015 @ 11:48:
nieuws: Asus start tijdelijk laptop-garantieprogramma met geld terug boven op reparatie
Boven op = bovenop in de Titel en in de eerste tekstkolom:
[...]
Wust um yn 'e moele ha? :p
De X in OS X staat al voor 10.wordt standaard met OS X 10 meegeleverd
Goed punt; het is doorgezet naar de desbetreffende auteur.carlo schreef op woensdag 01 juli 2015 @ 09:57:
reviews: Desktop Best Buy Guide - Juli 2015
In de reacties wordt door lezer r100 het volgende opgemerkt:
Bij het budget gamesysteem wordt een VPF350 wordt aangeraden:
[...]
Bij het instap- en basissysteem wordt nog de oudere VP350 aanbevolen. Aangezien prijs gelijk is, is het vreemd om twee verschillende aanbevelingen te doen.
(al is het geen spel- en tikfoutje)
[ Voor 3% gewijzigd door Bolletje op 01-07-2015 15:50 ]
Verwijderd
Er mag een spatie worden ingevoegd:[quote][...] de Hema terechtkunt voor je lunch [...][/]
[ Voor 1% gewijzigd door Verwijderd op 01-07-2015 16:02 . Reden: Aargh, excuses, zonder spatie is ook in orde. ]
Moet hier het woord 'niet' niet tussen?
We verwachten niet dat je kennis in huis hebt over alle onderwerpen waarover Tweakers dagelijks bericht, maar zoeken wel iemand met een voorliefde voor beveiliging, privacy, recht en maatschappij.
Dan verwacht ik een prijs van onder de 80 Euro of iets dergelijks."De EG910V heeft bij de release de laagste adviesprijs voor een LG-televisie tot nu toe."
Bedoeld wordt:
"De EG910V heeft bij de release de laagste adviesprijs voor een LG oled-televisie tot nu toe."
Op 10 juli verschijnt Thne Awakening, een uitbreiding voor rpg Path of Exile.
Link: nieuws: 'Steeds meer Nederlanders nemen geen maatregelen tegen hoge roamingkosten'Roamingkosten zijn vanaf 2017 verleden tijd. De EU heeft besloten om vanaf juni van dat jaar rextra kosten voor bellen, (...)
[ Voor 41% gewijzigd door CyberDonky op 01-07-2015 18:33 ]
Tweede alinea: "er vanuit gingen" => ervan uitgingen
Daarnaast komt de spelling van de naam 9to5Mac in de laatste alinea niet overeen met die in de inleiding.
nieuws: Gerucht: iPhone 6S krijgt alleen wijzigingen aan de binnenkant
In dit artikel vinden we een derde spellingsvariant van die naam.
[ Voor 44% gewijzigd door Sleip op 01-07-2015 22:52 ]
=>Het kabinet heeft een voorstel gepubliceerd voor een nieuwe wet op de inlichten- en veiligheidsdiensten.
Het kabinet heeft een voorstel gepubliceerd voor een nieuwe wet op de inlichtingen- en veiligheidsdiensten.
De t ontbreekt in Batman ... maakt hem toch minder indrukwekkend
nieuws: 'Warner Bros wist al maanden van problemen Batman: Arkham Knight'
Schreef Cryptovaluta voor dummies, 3de druk in print | eBook-versie
topicletatcest schreef op donderdag 02 juli 2015 @ 08:42:
Volgens mij zijn we weer aardig bij, op wat inhoudelijke dingetjes na (daar graag apart topicje voor openen, want dit tipoc is alleen voor spelfoutjes)
PSN ID: Flotmeister | Steam ID: Flotter
Nee hoor, we zoeken iemand die geen n00b (excuzes le mot) is, op welk Tweakers-onderwerp dan ook, zij het games, mobieltjes, hosting, noem maar op. Je hoeft geen expert op dit gebied te zijn, maar moet er wel een beetje in thuis zijn. Op de onderwerpen beveiliging, privacy, recht en maatschappij verwachten we daar boven op dat je extra deskundig bent.roeldewit1 schreef op woensdag 01 juli 2015 @ 16:17:
plan: Tweakers zoekt een nieuwsredacteur
Moet hier het woord 'niet' niet tussen?
We verwachten niet dat je kennis in huis hebt over alle onderwerpen waarover Tweakers dagelijks bericht, maar zoeken wel iemand met een voorliefde voor beveiliging, privacy, recht en maatschappij.
(en wat Krijn zegt ^^
Moet hier geen 'ze' tussen klanten en kwijt?Bovendien moeten ze vooraf melden hoeveel klanten kwijt zijn aan de lening voor de telefoon.
PSN ID: Flotmeister | Steam ID: Flotter
Verwijderd
De adblocker zit onder het instellingenmenu en kan standaard ingeschakeld worden.
Kan of zal? Kan is niet goed denk ik.
Zo gebruikt de fabrikant elementen van fluorietglas gebruikt naast ED-glas en Nano Crystral Coat.
Letter weggevallen:
Dat moet worden: inbreuk.Die commissie adviseerde ook om het toezicht op de dienst flink te verscherpen, door de Commissie van Toezicht op de Inlichten- en Veiligheidsdiensten de bevoegdheid te geven spionage te laten staken bij een te grote inbrek op de privacy.
"Daarnaast zijn er veel meer testers die beeldmateriaal online heeft gezet"
heeft -> hebben
The Dude abides!
Spatie vergeten?quote: Gerucht: productie Nintendo NX begint najaarDe Taiwanese website Digitimes claimt dat Nintendo een contract heeft gesloten met Foxconnvoor de productie van een nieuwe console.
Zie post van -The_Mask-
[ Voor 9% gewijzigd door J-D op 02-07-2015 16:02 . Reden: Dubbel ]
redt -> redPerenboom: "Dat redt je als je begint met een volle batterij op een zonnige dag."
Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zerora#21213 :: Twitch: ZERORAh
-> gaan ervan uitWe gaan ervanuit dat het gepiep en gebrom veroorzaakt worden door een productiefoutje en dat de kaart normaal gesproken niet zulk geluid voortbrengt
Dit is maar een klein foutje, maar de feedbackknop dient om gebruikt te worden, niet waar? Zie ook http://taaladvies.net/taal/advies/vraag/268/ervan_uitgaan/
[ Voor 43% gewijzigd door BramVroy op 02-07-2015 17:52 ]
desktopversie van ChromeDoor een probleem in de desktopversie Chrome
You don't need a parachute to go skydiving. You need a parachute to go skydiving twice.
Dit topic is gesloten.
Reageer in dit topic om spel- en tikfouten te melden, gebruik daar A.U.B. NIET de "Rapporteer" functie voor!