De problemen waar we nu tegenaan lopen, daar zijn ze ook bij FIFA 10, 11 op de PS3 in Clubs tegenaan gelopen. Het probleem zal de volgende FIFA's nog groter zijn, als nog meer mensen een Next Gen console hebben.
Mijn voorstel: de huidige Club gewoon een man of 15 tot hoeveel zitten er nu in erin laten (die i.i.g. erin laten zitten). Iemand die twee weken niet meer komt, of eruit wil, eruit halen. Je zult ook zien dat er de komende maanden veel mensen andere games gaan spelen. Vervolgens een tweede club openen voor iedereen die er nu bij komt, en bij 15 man een derde. Als er iemand uit de oorspronkelijke club vertrekt, kan er iemand doorschuiven.
De mensen die regelmatig zullen spelen zullen ook meer ervaren Virtual Pro's krijgen. Dus ook hier kan je van zeggen, je moet minimaal bijvoorbeeld niveau 80 zijn om naar de eerste club te groeien.
Laten we voorop stellen dat het vooral Social en voor iedereen leuk en acceptabel moet blijven.
Nintendo Network ID: Oo_Morris_oO | PSN: Oo_Morris_oO.