Kasai schreef op vrijdag 23 januari 2015 @ 08:19:
Hoe gaat het met crota hard mode boys?
Wij hebben gisteren andere 'tactiek' geprobeerd, maar dat was 3x kut. We zijn net zo ver gekomen met onze eigen tactiek die avond er voor.
Af en toe lijkt het beetje Russisch roulette, we weten precies wat we moeten doen bijvoorbeeld bij de brug fase, maar met een beetje pech word je keihard genaaid door die Boomer.
Bij ons ging het best soepel tot Crota zelf. Wij hebben bij de brug een man met zwaard over laten vliegen die zich verstopte achter de lamp, van de andere kant de Ogre's neer gehaald.
Crota zelf door in het midden boven tegen de raam aan te gaan staan. Swordbearer neer en hakken op Crota.
Ronde 1 na Crota terug linker kamer en Knight neerschieten tot 1-2 mm health, hezelfde met de knight rechts.
Ronde 2, eentje schiet een knight links en rechts dood. SB neerhalen en hakken. Na 2x Crota in de rechter toren beneden staan en de Ogre van boven aanvallen en de andere Ogre neer snipen. Hierna weer boven in de kamer schuilen en wachten tot Crota in het midden staat.
Ronde 3 na enrage moeten degene die tegen het raam staan wel weg want je wordt door het glas (bug?) geraakt door de thralls die komen. Wij hadden Crota op 1 mm

en gingen toen dood.
Andere pogingen dood door schietende knight, SB die helemaal naar links of rechts verhuisd. Exploding thrall in je oog etc
Zorg dat je gear draagt of een wapen hebt wat health generate. Mijn Mask of the 3th man generate bijvoorbeeld health bij het oppikken van een orb.
[
Voor 4% gewijzigd door
Biatch op 23-01-2015 08:43
]