hey SChief! thanks...ben niet zo thuis in Polls maken hier...haha
hoe plaats ik deze poll dan in mijn openingspost? #durftevragen
hoe plaats ik deze poll dan in mijn openingspost? #durftevragen
DiedX supports the Roland™, Sound Blaster™ and Ad Lib™ sound cards
Hij is toch maar 699? De normale 6 that is.. Een nieuw en groter model kost gewoon meer.. Dat vind ik niet zo heel gek. Ik snap niet waar zoveel mensen die 800 euro vandaan halen..?DiedX schreef op zondag 14 september 2014 @ 21:57:
Nee. Ik heb een 5s, maar op dit moment denk ik er over om mijn contract af te maken, en over te stappen op Firefox os of android.
Ik ben heel teleurgesteld in de prijsstelling van de iPhone. 800 euro is niet normaal meer...
Waarom? Je krijgt nu 64gb ipv 32gb voor dezelfde prijs. Ze hadden de 16gb weg moeten doen en er de 32gb voor in de plaats moeten zetten als laagste model.dbz1985 schreef op zondag 14 september 2014 @ 22:27:
...wel jammer dat er geen 32gb versie is van de 6 en 6+
WP: Mitsubishi SUZ-SWM40 VA + EHST20D-VM2D | WTW: Zehnder E300
Verwijderd
Help me even, ik zie die opmerking best vaak voorbij komen.dbz1985 schreef op zondag 14 september 2014 @ 22:27:
Weet nog niet welke maar heb nu nog de 5...wrm ik voor de 6 of 6+ ga...64 bit processor, vingerafdruk als toegang, groter scherm, meer pixels, langere batterijduur...wel jammer dat er geen 32gb versie is van de 6 en 6+
WP: Mitsubishi SUZ-SWM40 VA + EHST20D-VM2D | WTW: Zehnder E300
Lenovo Legion 5 17IMH05H | Intel Core i7-10750H| 16 GB DDR4 | Toshiba Solid State Disk (M.2) 512GB+ Samsung 870 EVO 2,5 inch 4TB| 1080p | GeForce GTX 1650 Ti| backlit keyboard @ 04-09-2021
Dat is weer een heel generaliserend statement. Voor mensen met kleine handen is het waarschijnlijk erg lastig om het toestel met 1 hand te bedienen, mensen met grote handen moeten er geen probleem mee hebben. Mijn vorige toestel was een Xperia Z die net iets groter is dan de iPhone 6 (4mm breder en 1mm hoger) en die kon ik nog prima met 1 hand bedienen. Zelfs bij mijn huidige Z2 kan ik de meeste zaken nog met 1 hand doen als ik dat wil, je moet alleen je grip op de telefoon wat anders doen. iOS heeft alleen het nadeel dat de navigatieknoppen bovenin zitten, wat het gebruik met 1 hand wat tegenwerkt.kipusoep schreef op zondag 14 september 2014 @ 22:05:
Ik blijf bij m'n 5S en begrijp niet waarom iemand de 6 zou willen. Je kunt de telefoon niet meer met 1 hand bedienen, de domste zet die Apple ooit heeft gemaakt...
2 keer op de home knop tappen is een kansloze work-around in mijn ogen.
Ryzen 9 9950X3D ~~ 32GB GSkill TridentZ 6000Mhz ~~ ASRock B850M Steel Legend ~~ Powercolor Hellhound RX9070XT
Klopt dat hebben ze gewoon bewust gedaan zodat iedereen 100 extra pegels er tegenaan gooit en de 64gb koopt. Dat neemt niet weg dat een 64gb model goedkoper is geworden, wat ik hiervoor ook al zei en iemand hierboven ook al. Het is dus niet jammer dat er geen 32gb model meer is want de 64gb is ervoor in de plaats gekomen.Mick1990 schreef op zondag 14 september 2014 @ 23:23:
Dat is gewoon een stukje marketing. Waarom 16GB nemen als ik voor 'slechts' €100 meer een 64GB versie kan krijgen. 4x zoveel opslag! Als ze 32GB hadden gedaan i.p.v. 16GB dan hadden veel minder mensen de duurdere 64GB versie gekocht.
Dat is toch het 16 gb model?jobias schreef op zondag 14 september 2014 @ 23:02:
[...]
Hij is toch maar 699? De normale 6 that is.. Een nieuw en groter model kost gewoon meer.. Dat vind ik niet zo heel gek. Ik snap niet waar zoveel mensen die 800 euro vandaan halen..?
DiedX supports the Roland™, Sound Blaster™ and Ad Lib™ sound cards
Ja klopt, net als vorig jaar.. Het instapmodel was vorig jaar 699, en de 5 daarvoor bij launch volgens mij 650.. (Afgezien van de 5c toen natuurlijk). Nu is de iPhone 6 ook 699 maar hebben heel veel mensen het over 800 euro.. Dat snap ik niet zo goed... Ik vind wel dat ze het goedkoopste model 32gb hadden kunnen geven, maar zoals al eerder gezegd: dat zal wel een marketing dingetje zijn..
flipm0de ! flipm0de is the greatest!!!!!!!!
Eens, ik heb nu ook de HTC One, maar verlang weer naar het formaat van mijn oude iPhone 4S.
To crash with a Volvo is extremely safe..... if you’re sitting in a Saab
Klopt. Onder andere ik.Mick1990 schreef op zondag 14 september 2014 @ 23:23:
Dat is gewoon een stukje marketing. Waarom 16GB nemen als ik voor 'slechts' €100 meer een 64GB versie kan krijgen. 4x zoveel opslag! Als ze 32GB hadden gedaan i.p.v. 16GB dan hadden veel minder mensen de duurdere 64GB versie gekocht.
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
De 32GB versie was voorheen dezelfde prijs als nu het 64GB model. Je kan ook zeggen dat je 32GB erbij krijgt voor dezelfde prijs.Safaci schreef op maandag 15 september 2014 @ 10:30:
[...]
Klopt. Onder andere ik.
Ik vind 32GB voldoende, maar ben ik genoodzaakt om te kiezen voor de duurdere versie. Dus het is een slimme zet van Apple.
You can know all the math in the 'Verse, but take a boat in the air you don't love, she'll shake you off just as sure as the turning of worlds. Love keeps her in the air when she oughta fall down, tells ya she's hurtin' 'fore she keens. Makes her home.
Ik doelde op dat de 16gb variant had moeten verdwijnen en beginnen bij 32gbVerwijderd schreef op zondag 14 september 2014 @ 23:18:
[...]
Help me even, ik zie die opmerking best vaak voorbij komen.
Voor het geld waarvoor je eerst 32 gb had, heb je nu 64 gb (een verdubbeling)
On topic:
Ik heb een 5S en zie geen reden om te upgraden naar de 6 of 6+, omdat voor mij schermgrootte geen rol speelt en ik de "vernieuwingen" niet goed genoeg vind.
Computers make very fast, very accurate mistakes.
Kleine kanttekening.carpebios schreef op maandag 15 september 2014 @ 10:35:
Juist niet toch? Jij neemt schijnbaar altijd 32GB, nou voor hetzelfde bedrag heb je 64GB, het gaat juist om de mensen die normaal 16 GB pakken.
GA-Z97X-UD5H, Core i5 4670, 8Gb DDR3, MSI GTX 1050 Ti 4Gb, Samsung 840 EVO 250 Gb SSD, BCM94360CD Wifi+Bluetooth 4.0LE, MacOS 13 High Sierra
[ Voor 23% gewijzigd door keanu_ op 15-09-2014 11:22 ]
[ Voor 62% gewijzigd door ATS op 15-09-2014 11:35 ]
My opinions may have changed, but not the fact that I am right. -- Ashleigh Brilliant
Verwijderd
[ Voor 15% gewijzigd door Bosmonster op 15-09-2014 12:55 ]
MacBook Air M2 2022 / MacBook Pro Retina 13" 2015 / iPhone 16 Pro Natural Titanium
Verwijderd
[ Voor 6% gewijzigd door Sinus_rhythm op 16-09-2014 21:58 ]
[ Voor 7% gewijzigd door Nitai op 16-09-2014 23:52 ]
“Believe and act as if it were impossible to fail.” —Charles Kettering
Apparticle SharePoint | Apps | Articles
Someone now is screaming as the flames fly high.. PSN: DanielElessar
Always tell people you have a plan even if you don't. People will always love to hear that you have a plan. It gives hope.
[ Voor 10% gewijzigd door muhda op 17-09-2014 17:39 ]
[webhero.nl]
De domste zet? Omdat jij geen groter scherm wil moet Apple de mensen die het wel willen maar negeren? En de gigantische vraag naar grotere schermen negeren zou volgens jou dus een slimme zet zijn? Ik denk dat de berichten over ongeëvenaarde verkoopcijfers je al in de richting van het antwoord op deze vragen kunnen duwen.kipusoep schreef op zondag 14 september 2014 @ 22:05:
Ik blijf bij m'n 5S en begrijp niet waarom iemand de 6 zou willen. Je kunt de telefoon niet meer met 1 hand bedienen, de domste zet die Apple ooit heeft gemaakt...
2 keer op de home knop tappen is een kansloze work-around in mijn ogen.
[ Voor 21% gewijzigd door gday op 19-09-2014 14:21 ]
ingen vill veta var du köpt din tröja
Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik
Reken er maar op dat Apple heus wel weet wat voor henzelf een betere keus is hoor. Denk je werkelijk dat Apple nu gewoon heeft gegokt zonder dat ze weten of mensen überhaupt op grotere schermen te wachten zitten ...? Dan onderschat je Apple wat, denk ik.dcl! schreef op vrijdag 19 september 2014 @ 14:56:
Met dezelfde vaart kan je stellen, omdat jij geen klein scherm wil, moet Apple de mensen die dat wel willen maar negeren? Dat blijft een kip of ei discussie.
Apple maakt keuzes en negeert altijd (soms best grote) groepen klanten, is al lang zo.
Op zich had ik het wel slim gevonden om beide groepen tevreden te houden, maar wie weet gaat dat nog gebeuren als de 6s komt (omdat dan de keuze voor de 5 modellen gaat vervallen).
Wie nu op groot zat te wachten, wordt op de wenken bediend en ik zou zeggen: geniet er maar van
ingen vill veta var du köpt din tröja
[ Voor 3% gewijzigd door technorabilia op 20-09-2014 13:47 ]
👉🏻 Blog 👈🏻
Ik zou het ook geen domme zet noemen. Ik zie de iPhone 6 en 6 Plus meer als een uitbreiding op hun assortiment, dan een vervanging van hun bestaande producten. De iPhone 5c en 5S blijven zover ik weet ook gewoon leverbaar.gday schreef op zaterdag 20 september 2014 @ 13:23:
[...]
Reken er maar op dat Apple heus wel weet wat voor henzelf een betere keus is hoor. Denk je werkelijk dat Apple nu gewoon heeft gegokt zonder dat ze weten of mensen überhaupt op grotere schermen te wachten zitten ...? Dan onderschat je Apple wat, denk ik.
Daarom vind ik het dus heel raar om het een domme zet te noemen.
Ryzen 9 9950X3D ~~ 32GB GSkill TridentZ 6000Mhz ~~ ASRock B850M Steel Legend ~~ Powercolor Hellhound RX9070XT
< dit stukje webruimte is te huur >
Reageer dan wel even op de juiste persoon. Ik ben niet degene die het een domme zet noemde.gday schreef op zaterdag 20 september 2014 @ 13:23:
[...]
Reken er maar op dat Apple heus wel weet wat voor henzelf een betere keus is hoor. Denk je werkelijk dat Apple nu gewoon heeft gegokt zonder dat ze weten of mensen überhaupt op grotere schermen te wachten zitten ...? Dan onderschat je Apple wat, denk ik.
Daarom vind ik het dus heel raar om het een domme zet te noemen.
Ik was me ervan bewust dat jij het geen domme zet noemde, maar dat het iemand anders was.dcl! schreef op zaterdag 20 september 2014 @ 17:47:
[...]
Reageer dan wel even op de juiste persoon. Ik ben niet degene die het een domme zet noemde.
Bovendien denk ik zeker wel dat Apple er goed over nadenkt, ik geef alleen aan dat het vaker is voorgekomen dat er een best grote groep mensen teleurgesteld was over bepaalde keuzes.
Prima dat je niet wil weten waar ik mijn sweaters koop, maar wel lezen he
ingen vill veta var du köpt din tröja
https://www.facebook.com/hbbsebas2023
En waarop baseer jij dit gegeven?aex351 schreef op zaterdag 20 september 2014 @ 14:39:
Ik heb ook nog kort de iPhone 5s gehad, maar de bouwkwaliteit is minder dan de iPhone 5 dus teruggebracht.
Gulfstream G650
Eensch! 5s 32GB verkopen voor €400 oid, 6 64GB kopen voor €583 ($749), dus voor 183 euro een upgrade naar 6. Waarom niet denk ik danSalimRMAF schreef op zondag 21 september 2014 @ 18:18:
Ja, van 5S naar 6 16GB omdat ik (en jullie) niet veel hoeven bij te betalen wanneer je je 5S verkoopt.
http://team450.nl/ | 31:39 10k | 2:33:02 Marathon
Verwijderd
[ Voor 23% gewijzigd door Verwijderd op 23-09-2014 16:53 ]
Chinezen zijn de grootste afzetters van grote telefoons (zowel in absolute als relatieve zin)Verwijderd schreef op dinsdag 23 september 2014 @ 16:49:
Ik heb de 4S maar weet het nog zo net niet.
Eerst maar eens de iPhone 6 in de hand houden in de winkel denk ik.
Groter=beter dat gaat er bij ook totaal niet in.
Misschien dat de iPhone 6Small nog eens komt maar ik gok pas volgende generatie.
Waarschijnlijk ga ik voor de 5S maar zelfs een simpel wit model is er niet meer. Het is niet meer zoals het was met Apple.
Als ik over de grootte nadenk vind ik het zo gek nog niet dat ie voorlopig niet in China uitkomt.
En zelfs als ik de grootte ietwat negeer en dus overweeg de 6 te nemen, heb ik zo mijn twijfels of het lekker in de hand ligt met die plastic randen en hij schijnt al in een dagje verbogen te kunnen zijn door..het in je broek hebben van dat ding..het is een telefoon..
Hoe koop je die voor 750 dollar?kramerty88 schreef op zondag 21 september 2014 @ 19:54:
[...]
Eensch! 5s 32GB verkopen voor €400 oid, 6 64GB kopen voor €583 ($749), dus voor 183 euro een upgrade naar 6. Waarom niet denk ik dan
Op basis van mijn eigen waarneming en dat van anderen. De aan/uit knop rammelt/ heeft meer speling.
< dit stukje webruimte is te huur >
PS5 DE, PS4 Pro, PS3 SS, PS VIta Slim PSN: BSGathena
👉🏻 Blog 👈🏻
Verwijderd
[ Voor 12% gewijzigd door Pluizel op 29-09-2014 20:11 ]
Dat klinkt raar en dat is het ook
martijnmartijn schreef op maandag 29 september 2014 @ 19:06:
Ben ook van een 64GB iPhone 5S naar een 6 Plus gegaan. Totaal geen spijt. Dat scherm is echt heerlijk en je went er inderdaad erg snel aan. Tevens is het meteen mijn iPad Air vervanger. Dus zeker een goede keuze.
Lenovo Legion 5 17IMH05H | Intel Core i7-10750H| 16 GB DDR4 | Toshiba Solid State Disk (M.2) 512GB+ Samsung 870 EVO 2,5 inch 4TB| 1080p | GeForce GTX 1650 Ti| backlit keyboard @ 04-09-2021
Verwijderd
3x Victron MP2-5000 | 32 kWh thuisaccu | 7.230 Wp Zonnepanelen | Gasloos | WP Boiler | Lucht-Lucht WP
Bij de MediaMarkt in Groningen heb ik even een iPhone 6 en 6 plus in de handen gehad.ZpAz schreef op zondag 14 september 2014 @ 21:06:
Nope. Volgend jaar weer.
[ Voor 7% gewijzigd door ZpAz op 06-10-2014 15:23 ]
[ Voor 50% gewijzigd door Ria9876 op 07-10-2014 16:42 ]
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq