Remmetje schreef op dinsdag 27 januari 2015 @ 09:19:
Mensen Help! Ik twijfel enorm of ik Forza Horizon 2 moet halen of niet. Ik ben op zoek naar een racer sinds ik een X1 in mijn bezit heb en Forza Horizon 2 klinkt wat mij betreft het interessants. Als ik kijk naar wat er op de markt is heb ik de volgende bezwaren bij de volgende games:
The Crew: Leuke singleplayer game met leuke road trip mogelijkheden. Te beperkte multiplayer
Forza 5: Mooie racer met goede multiplayer mogelijkheden. Wilt misschien iets teveel naar het realisme toe gaan.
Forza Horizon 2: Mooie open wereld racer die lekker arcade is maar hoe bevalt nu eigenlijk de multiplayer?
Zoals je kunt zien heb ik dus een vraag over het multiplayer gedeelte van de game. Zou een ervaringsdeskundige mij hier meer over vertellen? Als ik de youtube beelden zie dan is het weinig georganiseerd en zie je vooral mensen samen komen om "dingen te doen". Dus als je mij hier iets meer over kunt vertellen dan ben ik je dankbaar!
Forza Horizon 2 is naar mijn mening de beste race game op de X1., zowel Online als Offline.
FH2 is een game voor de echte auto liefhebber, je hebt een grote open wereld waarin je kan freeroamen (cruisen of driften of draggen of andere "missies")
Daarnaast zijn de Roadtrips (Online racen) lekker kort van 4 opdrachten en heb je veel variatie.
The Crew heb ik kado gekregen omdat ik niet overtuigd was. Open wereld sprak me wel aan, maar het is en blijft een game van Ubisoft. Na 1 week was ik er al klaar mee, de game had veel bugs, de servers waren te druk met iets anders dan dat de game fatsoenlijk draait en al met al is het een Ubisoft game die de laatste 3 jaar alleen maar dezelfde eentonige games maakt en waarbij alle games hetzelfde zijn. Of je nu Farcry, Assassins creed of The crew speelt, het verhaal is altijd slecht, ziet er slechter uit dan de trailers en na paar minuten ben je er klaar mee.
Forza 5, Deze game heb ik gratis bij mijn X1 gekregen in een bundel. Leuke game en vraag wat meer skill. Echter irriteer ik mij behoorlijk aan de laadtijden. Je bent 3 minuten aan het rijden op een circuit, terwijl je meer dan 5 minuten zit te wachten om de menu's te laden.
Ook de filmpjes nadat je de race hebt voltooid kan je niet skippen zoals in Horizon 2, dus je zit steeds naar de zelfde filmpjes te kijken, naar 1 auto die je minimaal 8 opdrachten gaat/moet gebruiken.
Ik hoop dat Forza 6 een stuk sneller gaat worden qua laadtijden.
Ook moet ik eerlijk zeggen dat 80 KM/u in Forza 5 aanvoelt als 30 KM/U en dat het sturen etc daardoor zwaarder lijkt. Sommige noemen dit realistischer dan horizon 2, maar als ik het vergelijk met Asseto corsa, project cars of het oude GTR2, dan voelt het niet altijd fijn aan.
Conclusie; ben je echt een fan van auto's dan ga je voor Horizon 2.
ben je echt iemand die alleen circuits wil rijden, dan is Forza 2 de beste keuze.