Welnee, als je tegenwoordig wat zegt dan zit je al met je gedachten bij je dikke contract immers zijn sporters met een tegenvallende prestatie altijd gelijk volgevreten vedette's.
Volgens mij zegt Mollema vrijwel altijd waar het op staat en vaak wat genuanceerd als in dat de benen gewoon niet goed genoeg waren.
Hij verteld nu dat hij na 10KM al kramp had en dat in combinatie met de nieuwe fiets, daar wordt als snel van gemaakt dat Mollema zegt dat het allemaal aan de fiets lag en niet aan hem maar dat heb ik hem niet horen zeggen.
Maar dan nog, als hij niks zegt over de krampen en de fiets dan komt dat weer door zijn media-training.
Het was in Zwitserland al te zien dat Mollema niet de Mollema van vorig jaar was en ook in het voorseizoen was et allemaal net iets minder dan vorig jaar.
Dan het gezeur over dat ze geen top10 hadden gedaan zonder het wegvallen van Contador en Froome, vorig jaar brak Peraud zijn schouderblad[?] in de laatste TT waardoor hij wegviel en had een Pinot gewoon een slecht seizoen.
Bardet stond op ruim 20 minuten, Konig was er niet en Nibali idem.
Valverde reed lek wat hem z'n klassement koste in de waaier-etappe etc. etc. etc.
Feitelijk is Mollema dus nooit 6e geworden vorig jaar want zo werkt het hier kennelijk, je kunt mensen niet verslaan die er niet zijn maar zij kunnen jou wel verslaan uiteraard.
Blijf het ook triest vinden dat er wordt gewezen naar Mollema die met z'n gedachten al bij Trek zit en/of Belkin die Mollema naait omdat hij voor Trek gekozen heeft.
Rabo/Belkin stond er sowieso al bekend om om haar renners zeker niet onder te betalen dus dat zijn contract bij Trek nou zo veel dikker is plaats ik grote vraagtekens bij.
Verder kan ik me ook niet voorstellen dat een Mollema de instelling heeft van laat maar lekker waaien mij boeit de rest van de Tour of het seizoen niet meer.
Maar goed, zo gaan wij met onze helden om.
Only fools are enslaved by time and space.