Hoi Hoi....
Even voorstellen (coc wise). Ik ben Amalio en (co)-leader in de clan tweakers.net. Ik heb tijdje geleden de leadership gehad en wanwege persoonlijke redenen overgedragen aan Luna. Maar als 1 van de actieve spelers regel ik veel CW / CWL en interactie tussen onze main en kleine (tweakers START) clan.
Dus waarom hier luren...
Ik vroeg mijzelf af hoe jullie er in zitten. Want waar wij begin dit jaar op 40 actieve spelers zaten, begint de klad er een beetje in te raken. Het is dat we net aan 15 man voor de CWL (de maandelijkse CW) kunnen komen en het steeds stiller in onze clan chat begint te worden. Ik denk dat we nu nog een stuk of 20 actieve spelers hebben. En nu zag ik in game dat jullie volgens mij ook nog een klein groepje hebben die actief is. En om de huidige actieve spelers te behouden is misschien nieuw actief bloed ook wel eens leuk erbij.
Dus gewoon een vraag. Staan jullie er voor open om te mergen?
Ik weet niet precies hoe jullie zelf erin zitten qua behoud van een clan of niet. Zelf maakt het mij niet zo heel veel uit, maar ik weet niet hoe het bij de andere in de clan zit (ik heb daar ook nog niks gevraagt / gemeld), maar ben gewoon een beetje aan het orienteren.
Qua regels hebben we er eigenlijk niet zo heel veel. We hebben geen donatie ratio, maar als je veel vraagt, verwachten we ook wel een beetje dat jezelf doneert. Maar dat zit bij jullie zoals ik nu in game kijk wel goed. Qua CW / CWL vragen we alleen dat je een beetje de status van groen / rood in je profiel aanpast. En als je dan op groen staat dat je wel je aanvallen doet. We hopen hier een beetje in zelf kennis qua aanval. En we zitten ook niet heel streng op de spiegel eerst aanval. Maar we kijken de laatste paar uur wel naar van onder opruimen (dus proberen 3 stars te halen wat nog niet gehaald is).
Qua clan spelen / andere events. Dat halen we eigenlijk altijd wel, en daar hebben we ook geen directe eisen / gevolgen aan als je niet mee doet. Uiteindelijk zijn de meeste events voor jezelf en krijg je geen rewards als je er niks mee doet.
Als je meer dan een maand inactief bent (zonder dat we dit weten) dan gaan we er vanuit dat je gestopt bent en dan verwijderen we deze uit de clan.
Laat maar eens weten of jullie hier open voor staan, eventueel kan ik wel even langs hoppen met een account om een beetje in game bij de praten..
We hebben trouwens een nieuwe thread voor de tweakers.net clan (die vorige link is niet meer actief in gebruik):
Tweakers.net CoC