Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Wireless hotspot netwerk 50-100 users advies gevraagd

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers,

Voor een klant ben ik bezig met het vernieuwen van hun 10-jaar oude wifi hotspot netwerk. Het gaat om een hotel met restaurant/bar. In de huidige situatie zijn er totaal 8 stuks 3COM AP's + Hotspot controller.

In het restaurant (begane grond) zijn er 4 AP's en per verdieping (2-4 kamers per verdieping) 1 AP.

Het spul zou dus compleet vervangen moeten worden omdat o.a. de controller vaak gereset moet worden.

Mijn vraag aan jullie is of ik hier weer met controller zou moeten gaan werken of niet? Of is het met een paar goede AP's ook goed te doen zonder controller? De meeste oplossingen met controller lopen wel erg hoog in de kosten en lijkt me beetje een overload voor deze klant.

Hoor graag jullie ervaring hiermee, en advies over naar welke merken ik zou moeten kijken.

Bedankt.

Groet, Geert

  • Bl@ckbird
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

~ Voordelig Zelf Vliegen? ~ Sent using RFC 1149. Note: No animals were harmed during this data transfer. ~


  • Equator
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 28-11 20:09

Equator

Crew Council

#whisky #barista

In Professional Networking & Servers verwachten we dat de gebruikers toch zeker zelf een stuk eigen inzet kunnen tonen. Je had bovenstaand lijstje best zelf samen kunnen stellen als je je een beetje had ingelezen.

Omdat je er ook nog een vraag stelt zal ik het topic open laten en verplaatsen naar Netwerken.