(Ik snap wel dat ze de boel willen valideren... maar het ver
(( Validation pending (147) · Valid (514) ) --> Ik heb dus bijna 1/3 meer gedaan dan dat (nu) in de stats terug komt...
[ Voor 21% gewijzigd door IWriteCode op 05-04-2014 23:19 ]
Less = more
Je had een week eerder kunnen beginnenIWriteCode schreef op zaterdag 05 april 2014 @ 23:15:
Mja, ik blijf dat hele validation gebeuren ergvinden... Pas na een week zit je op je 'echte' productie... Daar hadden ze wat slimmers op kunnen verzinnen...
Is bij de meeste andere Boinc projecten niet anders hoor..(Ik snap wel dat ze de boel willen valideren... maar het verkt wel de stats... )
Duct tape can't fix stupid, but it can muffle the sound.
Dat had gekund... maar ik ben begonnen n.a.v. het nieuwsbericht... dus eigenlijk is het de schuld van tweakers ;-)
Less = more
Klopt dat wel, of kan ik die beter afbreken?
Grtz, Chris
ID: 16688
Naam: MMHercules
WelkomAndso schreef op zondag 06 april 2014 @ 13:54:
Ik zou me nog graag willen aanmelden bij Next!
ID: 16688
Naam: MMHercules
tnx, ik heb ze maar afgebroken, t ging om 3 opdrachten die niet meer vooruit gingenenthernal schreef op zondag 06 april 2014 @ 10:58:
75 uur en pas op 20%? da's inderdaad wel veelWaar je best naar kijkt, is de tijd te gaan, als die al een hele tijd rond de 12-13 uur draait en niet naar beneden gaat zoals het hoort, dan kan je gaan rekenen. als 20% 75 uur duurt, dan ga je die niet op tijd afkrijgen en kan die even goed geannuleerd worden.
Draait nu weer als een zonnetje
Verwijderd
Volgens mij sta ik nog nergens bij.
Kan iemand dat oplossen? ID 16635
gr Exportzeeuw
Dank! Machines draaien heerlijk 24/7 waarschijnlijk nog 2 machines erbij deze week!
Dat zijn goede geluiden. Wie weet gaan we nog eens de daily aanvoerenAndso schreef op maandag 07 april 2014 @ 21:14:
[...]
Dank! Machines draaien heerlijk 24/7 waarschijnlijk nog 2 machines erbij deze week!
We zijn idd weer een team voorbij op deze site klik Bye bye planet3d nowklepje schreef op maandag 07 april 2014 @ 22:24:
De 3.000.000 per dag is vandaag overschreden ^^ Morgen plekje hoger in de rankings, want we gaan ICRAR voorbij
We zijn hier team of the day en hier staan we al 11e
[ Voor 24% gewijzigd door Teigetje! op 09-04-2014 07:27 ]
Ziggo heeft mij vandaag afgesloten wegens het te veel versturen van emailberichten. Precieze details of het adres waarvan verstuurd wordt konden ze me uiteraard niet vertellen.
Ik heb een i7 4770 en er worden nogal wat opdrachten verwerkt 24/7.
Veel meer dan dat gebeurd er niet op de pc op het moment en er staat geen emailsoftware op. Ik kon me daarom alleen bedenken dat dit met de BOINC client te maken moet hebben.
Misschien nog meer mensen hier last van gehad?
Ik ben nu maar via m'n mobiel voor 2 dagen opdrachten binnen aan het halen. Wel jammer dat ik hierdoor een halve dag verloren heb met crunchen.
Maar al met al mag het resultaat er wel wezen :P:P.
Nog ff een paar dagen de eindsprint inzetten.
Grtz, Chris
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
enthernal schreef op zondag 27 april 2014 @ 16:23:
Bij mijn weten gebruikt BOINC geen e-mail, maar een eigen poort en vermoedelijk HTTPS traffic voor het verzenden.
Ik heb de boosdoener gevonden. Een gehackte Raspberry Pi. Inmiddels heeft deze geen contact meer met het internet en de verbinding is hersteld.Xaverius schreef op zondag 27 april 2014 @ 23:12:
BOINC gebruikt zeker weten geen email voor het versturen van werk, dat wordt allemaal netjes via de client zelf geregeld. Als ik jou was zou ik even je PC scannen om wat rotzooi spamware die er zo te lezen op aanwezig is.
Ik heb net een flush gedaan van dik een dag, hoop niet dat dat een probleem is....
Grtz, Chris
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Zoals het in de "reglementjes" in de startpost staat aangegeven is het stichten van teams niet meer mogelijk. We hebben minder dan zes teams dus een herverdeling is niet nodig.
Betekent dat we de stampede in gaan met vier teams:
1. Vaulthunters
2. Cyberdyne Systems
3. FoK! The Cowminator (of hoe ze ook genoemd willen worden :P )
4. Next!
Als het na middernacht storm gaat lopen met nieuwelingen dan moeten we kijken hoe we dit gaan doen. In het verleden werden die automatisch toegevoegd aan de twee teams die op dat moment het laagste stonden. Een vrije keuze is er dan niet meer.
Een succesvolle stampede en let the Cows do Moooooh !!!!!