@YoghurtO_o: Geen idee, maar als je simpelweg kijkt naar de pricing het afgelopen jaar ben ik geneigd te zeggen van niet. Beetje koffiedik kijken denk ik, veel zal te maken hebben met de populariteit van de crypto-currencies en daar kan weinig nuttig over gezegd worden.
Denk dat je er goed aan doet om gewoon voor jezelf te beslissen of de ~ 175 euro waar hij momenteel voor gaat het voor jou waard is. Ik snap dat het niet is waar je om vraagt, maar denk ook niet dat iemand anders er een veel nuttiger antwoord op kan geven.
@PlayerXz: Geduld is een schone zaak. Omdat ze hem inmiddels al hebben verstuurd naar een aantal, denk ik niet dat ze de rest (expres) heel erg lang gaan laten wachten, ik kan de maximale levertermijn van 30 dagen dus prima uitzitten. Dat gezegd heb ik wel een PS4 staan waar ik me prima mee vermaak.
[
Voor 13% gewijzigd door
f3cuk op 23-01-2014 15:37
]