Lastige

Aangezien ik nu ruim 25K aan foto's heb op m'n pc. Op het moment ben ik ook niet thuis maar zit koffie te leuten op de TU Delft
Wat de verdeling betreft zijn er tot nu toe 4 camera's waarmee ik zelf foto's gemaakt heb.
Een Konica Minolta Z1 (eerste camera), gevolgd door een EOS 1000D, die werd vervangen door een 650D welke nu een grote broer heeft genaamd de 5D Mark 1.
Het aantal foto's van de Minolta kan ik niet achter halen omdat helaas de pc waar die op stonden kassiewijlen is

En ik was toen ik die camera kocht/gebruikte ook een jaar of 14 oud
Met de 1000D had ik al flink wat foto's gemaakt. Deze ging namelijk ook al mee vanaf m'n 16e tot 23e (ben sinds de 28e december dan ook al 23 ^.^), dus ik denk dat ik daarmee zo'n 10K aan foto's gemaakt heb. Deze eerste camera heb ik helaas ( moest geld hebben voor de 650D ) samen met de kitlens en 50 1.8 verkocht.
De 650D zat ik laatst (volgens EOS shutter count) op 14K, dit is best rap gegaan aangezien ik die camera sinds december 2012 heb. Echter komt dit ook doordat ik sinds ik de 650D heb feesten, evenementen, vakanties en hobby foto's ben gaan maken.
Dit ging dan ook gepaard met het nodige geld uit geven aan lenzen

Ik begon namelijk met een kitlens op de 1000D, later kwam daar de 50 1.8 bij.
Eenmaal de 650D aangeschaft kwam daar snel een 17-40 bij, gevolgd door een flitser (430EX II). Een paar weken later de 85 F1.8. Die op zijn beurt snel gevolgd werd door de 40 F2.8. Tot slot een half jaar geleden de sigma 50 1.4 gekocht
Al deze lenzen moeten goed getest worden, en daar leende de 650D zich erg goed voor (hoewel ik het ook andersom kan stellen... Dat de 650D kennis moest maken met een flink zooitje lenzen:P )
Echter wordt die 650D op het moment wel wat ondergewaardeerd aangezien er dus de 5D bij is gekomen. Deze heb ik voor een prima prijs van een erg vriendelijke tweaker overgenomen!
Om aan deze camera te kunnen wennen (geen auto iso, andere knoppen verdeling, fullframe, max bruikbare iso van 1600) moest deze ook goed getest worden en zit ik nu sinds 1,5 maand met deze prachtige camera rond de 1000 foto's (de 5D had pas 1600 foto's gemaakt

)
Komt er dus op neer dat ik sinds ik mijn eerste camera heb meer en meer ben gaan fotograferen.
Wat mijn toekomst plannen betreft... Ik denk dat ik ga minderen met het klikken op de camera's, maar niet minder er mee bezig zijn. Ik moet minder 'troep' foto's gaan maken en meer kwaliteit gaan leveren (aan mezelf

)
Wat gear betreft, ik zit nog steeds te kijken naar een 6D, echter heb ik op het moment geen tijd om te werken door de drukte rond mijn studie... Dus die laat nog even op zich wachten en zorgt er tevens voor dat ik de 5D ook door en door ga kennen
Wat een verhaal zeg