Sleepie schreef op dinsdag 21 mei 2013 @ 01:59:
Hehe, op de valreep toch nog gelukt vandaag!!
Eigenlijk veel te laat, dus nu snel slapen
[afbeelding]
Races waren wel ok gister. Duurde even voor ik op snelheid kwam, maar dat was geen verrassing. In kwali 2 keer op weg naar een 23 hoog, maar ja, dan moet je geen foutjes maken.
Eerste race wat aardige gevechten met Joep gehad. Soms op het randje, maar ging overal goed (mss met wat geluk, maar dat moet je soms ook hebben
Tweede race was vrij snel 'over' eigenlijk. Na T1 ontstond er wat drukte waarbij Jos me aantikt, en daarna zelf aangetikt word. Ik kon nog wel doorrijden, maar besloot na een rondje toch maar te pitten voor een nieuwe auto. Daarna door fouten/uitval van anderen nog naar voren kunnen rijden. Beetje jammer van de start, maar goed, ongelukkige samenloop van omstandigheden, kan gebeuren.
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three