adogterom schreef op dinsdag 27 november 2012 @ 10:16:
[...]
gezien wat er in die 2 dozen zit die nu ontvangen zijn, zit er wel degelijk spul in ter waarde van ongeveer €175, natuurlijk niet de koopjes prijzen, maar de normale prijzen (lijkt mij ook niet meer dan gebruikelijk om deze prijzen te gebruiken).
kan me voorstellen dat niet iedereen hier gelukkig van word, maar er zullen er ook zat zijn die de anti-roos shampoo goed kunnen gebruiken.
Reken het mij eens voor dan? En ja er zullen er zat zijn die anti-roos shampoo kunnen gebruiken.. maar om daar nou op te gokken als je een verassingsdoos koopt.. Nee. En wat kost dat € 5 euro? Nog 170 te gaan.
En het is leuk dat jij kijkt naar de prijzen die gehanteerd worden op de website, maar dat zou betekenen dat als ze er morgen een wattenstaafje opzetten en ze deze aanprijzen als: Van € 175,00 voor € 0,01 Dat het wattenstaafje een waarde vertegenwoordigd van € 175,00
Onzin!
Voetbal (moet nog opgeblazen worden) € 10,00
2x 36 cm LED strip 12V € 60,00 volgens de site, volgens mij bij IKEA zo rond de € 20, owh wacht, 36cm

maak er maar € 5 van
mr. Handsfree laadstation € 5
6 blikjes energy drink € 6
dvd deel 1 en 2 van Dit was het nieuws € 10
Anti roos shampoo € 5
IJskrabber € 1
Poetshandschoen € 3
LED lampje € 5
€ 50 euro aan zooi, en dan heb ik erg ruim gemeten
Als dit mijn pakket zou zijn, dan neem ik heel sportief mijn 5 euro verzendkosten voor lief, dat is de gok die je neemt.
[
Voor 20% gewijzigd door
St@m op 27-11-2012 10:31
]
vuurwerk - vlees eten - tuinkachel - bbq - alcohol - voetbalwedstrijden - buitenfestivals - houtkachels