Netjes dat je aangeeft dat er bij de Celtics wel wat mazzel zit, want dat wordt door veel fans nog wel eens vergeten. De wedstrijd zelf tegen #8 seed heb je natuurlijk zelf in de hand door veel te winnen in het reguliere seizoen. Maar geen Butler (score en assist lead van de Heat) en geen Rozier (20 pts per game), dan is zo'n Heat team ook wel redelijk tandloos.Ken. schreef op woensdag 5 juni 2024 @ 13:47:
Vrees alleen dat het een héle pittige match-up gaat worden voor ze. Sowieso hebben ze tegen de Pacers én de de Heat dik mazzel gehad met de blessures van Haliburton en Butler - hoewel dat voor de slagkracht van beide teams juist positief uit leek te pakken omdat iedereen een stapje erbij kon doen.
Cavaliers: Ook blessures waardoor je richting het einde geen Mitchell, geen Allen en geen LeVert meer had in de series. En in de Eastern Finals verwacht je een een #2 of #3 seed maar die waren allebei al gesneuveld. In plaats daarvan krijg je de #6 seed waar Haliburton al vrij snel uitvalt en waar je 3x wint met 5 punten of minder verschil. En dat was mijn algemene afdronk van de Celtics: Ze haalden het uiteindelijk wel, maar ik vond het maar weinig overtuigend.
Ik hoop zelf dat de Mavericks winnen, maar ik zet mijn geld in op de Celtics. Hun defense zal de beslissing zijn.