Heb als reserve speler nog Wijnaldum met pace van 86 en Emanuelson met pace van 86.
Als ik merk in wedstrijd dat ik last krijg omdat mijn CAMS niet snel genoeg zijn gaan die twee erin.
Echter is de passing van Sneijder en Vaart vele malen beter en speel vaak door het midden (60% van de aanvallen) 40% over de vleugels, dan is passing ook wel gunstig om te hebben.
Vaak speel ik de spits aan, die de bal dan klaar legt voor de CAM deze probeerd met een shot te scoren. dan is shooting ook wel lekker om te hebben. Sneijder en Vaart hebben veel betere shooting (85 tegen over 70).
Qua dribbeling doen ze allemaal niet onder voor elkaar.
Merk vaak als je de hoek induikt, de tegenstander alleen met RB een mede speler naar je toe laat komen. Die speel je zo voorbij als het moet (doen niet heel actief aanvallen en aan balverovering).
Vandaar mijn keuze en gedachte erachter.
Twijfel alleen wat te doen met Afelay en Narsing, Zou ik deze eventueel als wisselspeler op de CAM plekken kwijt kunnen?
Zie net dat er maar één seedorf op de hele market staat..Te koop voor 950.
Idee om die te kopen en erop te zetetn voor 1200/1300?
[
Voor 24% gewijzigd door
Vecodo op 13-12-2012 13:21
]