Er moeten dus gekke dingen gebeuren wil dat nog mis gaan
Ja was wel fun net om de Lotus op Suzuka onder controle te krijgen.
Ik was wel blij met uiteindelijk met mijn 1:48.282 en een 4de plek op het grid, strakke start en een leuke race met eerst Wim en Rudy. Ik moest helaas uiteindelijk flink afhaken van Rudy (wat was ie snel zeg) en Dabelg moest helaas een Stop en Go inlossen. In die zelfde ronde voorafgaand daaraan zaten Requiem en Nick vlak bij, maar zoals al door Requiem net gepost ging dat achter me niet goed.
Daarna nog een tijdje achter Derx gehangen, totdat ik zo nodig te vroeg op het gas ging na de hairpin en de auto total loss reed. Met nog 7 minuten te gaan en en tow ben ik maar gestopt.
Misschien volgend seizoen me toch eens wat meer in deze auto verdiepen. Ik vind het toch wel een leuke auto
Mede oprichter van GoT iRacen & druk met Home Assistant
Volgend seizoen wel waarschijnlijk met nieuwe banden denk ik. (misschien dat ik `m dan ook echt leuk ga vinden, vind het nu een beetje een vreemde auto, maar alle DF auto`s zijn een beetje apart in iRacing vind ik)JoepW schreef op maandag 16 juli 2012 @ 23:12:
Netjes Red Baron
Misschien volgend seizoen me toch eens wat meer in deze auto verdiepen. Ik vind het toch wel een leuke auto
Ik had geen energie om mee te doen , dus lekker eerste aflevering van Breaking Bad zitten kijken.
Morgen ben ik erbij.
How do you save a random generator ?
We hadden het er gisteren nog over.... De meesten rijden inmiddels een jaar of langer. Ook ik, btw. En dat maakt wel verschil. Veel km's maken (en dat doe ik te weinig) helpt bij steeds meer wagen beheersing. Dus heb vertrouwen en gewoon de tijd nemen om steeds te schaven en te ontdekken. Ik heb bv veel tijd gewonnen door me echt te concentreren op mijn manier van remmen.Speedy55 schreef op maandag 16 juli 2012 @ 23:18:
Ik voel me toch elke keer weer een echte noob als ik met jullie rij hoor, zo wat gaan jullie toch altijd hard. Baal er wel van, dat ik maar niet zo snel word.
Nu de rest van de wagenbeheersing nog
Mede oprichter van GoT iRacen & druk met Home Assistant
Tja het is wat het Joep zegt, veel rijden en ervaring opdoen.Speedy55 schreef op maandag 16 juli 2012 @ 23:18:
Ik voel me toch elke keer weer een echte noob als ik met jullie rij hoor, zo wat gaan jullie toch altijd hard. Baal er wel van, dat ik maar niet zo snel word.
Misschien is het in jouw geval ook wel een nadeel dat je ook in het echt raced?
Wellicht verschillen de twee zaken in zoverre dat je voor jouw gevoel wellicht onrealistisch moet rijden in een sim om echt snel te zijn?
De meesten van ons hebben natuurlijk 0,0 echte race ervaring en hebben dus daar geen "slechte gewoonten" van meegenomen die ons wat belemmeren in iRacing.
Wij rijden nooit met het fysieke aspect / gevaar in het achterhoofd etc.
Wellicht dat Joep of anderen die ook in beide disciplines ervaring hebben daar wat meer zinnigs over kunnen zeggen.
Het positieve van rl ervaring is dat je de meeste termen kent, de ideale lijn snapt en de dynamiek begrijpt van te hard de bocht in (onderstuur) en te vroeg op het gas (onder en/of overstuur).
Maar er zijn ook een hoop negatieve kanten:
Ik werd en wordt zeker zoals RB al zegt gehinderd door het fysieke aspect. De rl angsten voor een hoge rekening en/of gewond te raken zijn (steeds meer waren) ontegenzeggelijk remmend om echt los te gaan. Ik rij vaak te voorzichtig en te 'netjes'.
Het waarnemen van onder- en overstuur in rl is met name een fysieke aangelegenheid. Je zit niet voor niks in een raceauto in een zo'n hard mogelijke stoel goed opgesloten. Niet alleen om je te fixeren, maar met name om goed in je lijf te voelen wat de auto doet. In een SIM moet je het dit herkennen op je scherrm(men), de feedback in je stuur en het geluid van de banden.
- Daarom zit ik vrij dicht op mijn schermen met een grote hoek tussen de schermen. Hierdoor zie ik al snel dat de auto iets anders doet dan 'op rails' door de bocht gaan.
- Met de force feedback is het met name een kwestie van veel rijden en oppassen dat je deze niet te hoog zet. Want als je die te hoog hebt staan worden alle kleine nuances weggefilterd.
- En ten derde heb ik het bandengeluid harder gezet dan de rest van de geluiden, waardoor ik vrij goed kan horen of de banden te veel piepen. Dat laatste heeft me met name enorm geholpen bij het remmen.
- Na het bekijken van nogal wat replays van mezelf (met name vanuit de chopper) heb ik ook gezien dat ik structureel te vroeg instuur. Waarom ik dat in de sim blijf doen weet ik niet, maar ik ben het me aan het afleren. Het zal wel iets te maken hebben met hoe e.e.a. er uitziet op het scherm.
In rl voel je ook in je rempedaal echt wat er gebeurt naast alle fysieke zaken die je via je stoel voelt.
Dus ook dat is heel erg wennen en vooral grenzen proberen te verleggen.
In eigenlijk alle auto's in de sim ontdek ik nog steeds dat initieel er harder geremd kan worden (enkele uitzonderingen daargelaten zoals de Corvette, GT en bv V8).
En er zijn een paar zaken die in rl gewoon niet kunnen of alleen in hoge nood gehanteerd worden en meestal leiden tot ongelukken:
- Bijremmen in de bocht om extra stuur respons te creëren helpt wel eens. Enchion heeft hier een ware kunst van gemaakt, maar die manier van rijden is zo tegenstrijdig met alle rl lessen, dat ik er niet toe kom en het maar heel af en toe doe. Enkel in de MX5 doe ik dat wel af en toe.
- In de sim helpt het bij veel achterwiel aandrijvers meer of minder gas te blijven geven tijdens het remmen om de auto te stabiliseren. Dit is mij in rl nog nooit geleerd.
- En veel extremer dan in rl moet je naar het moment toe van insturen en volledig lossen van je rem veel 'preciezer' lossen.
En dan komen (voor dit moment) op het 'laatste' wereldvreemde reddingsmiddel. Vol remmen en gas geven bij een overstuur situatie met een achterwiel aandrijver. Theoretisch kan het in rl, maar meestal werkt het echt niet. In een sim is dit een bijna 100% gegarandeerde redding. In veel gevallen doe ik de logische zaken zoals deze in rl geleerd worden. Tegensturen en met het gas proberen te redden wat er te redden is. Dat laatste loopt heel soms goed af, maar remmen en gas geven werkt echt beter.
Dat jij nog steeds in rl racet speedy lijkt mij door alles wat ik beschrijf wel een 'barrière' om in de sim een aantal zaken anders te doen en sneller te worden.
Ik weet niet of ik als ik nog zou racen niet per ongeluk in e Gerlach opeens vol zou remmen en gas geven als ik de auto daar zou verliezen
Ik hoop dat je er wat aan hebt. Ik ben zeker nog zaken vergeten, maar dit zijn mijn 'verschil'- en verbeterpunten.
Tot vanavond in de V8
Mede oprichter van GoT iRacen & druk met Home Assistant
En ik denk inderdaad dat echte race ervaring niet helpt, als ik speedy zie rijden valt me altijd op dat hij heel voorzichtig rijdt en daarmee veel tijd laat liggen. Wij rijden gewoon veel agressiever, gaan te hard een bocht in en halen het dan alsnog door een beetje throttle braking (dat is eigenlijk een soort van halve two foot magic save dinges) en speedy remt altijd netjes voor de bocht alle snelheid eruit voor hij gast sturen. Stuk realistischer lijkt me (vooral als je ook met koppeling rijdt, weet niet of je dat doet?) maar helaas is realistisch niet altijd snel...
Hehe, ik was eerderNickThissen schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 07:18:
....voorzichtig rijdt en daarmee veel tijd laat liggen. .....throttle braking...realistisch niet altijd snel...
Mede oprichter van GoT iRacen & druk met Home Assistant
Ik heb nog nooit in rl een redding gedaan door te remmen en gas te geven. Komt niet in me op
Ik begreep in het begin ook niet hoe RB en jij bepaalde slips terughaalde. Ik begon toen erg aan mezelf te twijfelen.... stuur ik wel goed tegen...... geef ik te veel gas..... etc.
Mede oprichter van GoT iRacen & druk met Home Assistant
Laterna nog even naar een Lotus hosted practice zitten kijken. Tering..... als je ziet dat bepaalde iemanden daar met een sloppy lap nog easy een 46 laag of 45 hoog rijden, en met een iets nettere ronde een 44 laag, dan weet je dat je nog veel werk te verzetten hebt. Wel is het zo dat zij vaak met een veel hogere slip angle rijden, en dat ook nog schijnbaar easy volhouden een bocht in. Dat is iets wat ik echt nog niet doorheb hoe ik dat voor elkaar moet krijgen. Maar als de auto niet verkloot gaat worden door NTM dan denk ik dat ik volgend seizoen deze serie ga meepakken. Erg vermakelijk, en ook de community ziet er leuk uit...
Ik krijg binnenkort een zeut race techniek boeken thuis, hopelijk geeft me dat weer een kleine boost om nog iets sneller te worden.
Ik weet van mezelf dat ook ik vaak te vroeg in stuur, en vooral ook niet op de goeie manier practice. Ik ga gewoon meteen boenderen, en zie wel waar het schip strand. Hierdoor zit ik toch vaak met mn rem en instuurpunten lang niet optimaal, en ga ik vaker te langzaam een bocht in, en kom er ook te langzaam uit. Ik ben wel benieuwd of die boeken gaan helpen om wat netter en constanter te rijden.
BMC Roadmachine Two (2024)
Colnago CLX evo di2 (2021)
Cube Nuroad Race (2022)
Ik denk dat je eerst eens moet analyseren waarom je niet zo hard gaat. Ik heb geen ervaring met iSpeed, maar volgens mij kan dat je heel goed helpen om de zwakke plekken van je techniek bloot te leggen in iRacing.Speedy55 schreef op maandag 16 juli 2012 @ 23:18:
Ik voel me toch elke keer weer een echte noob als ik met jullie rij hoor, zo wat gaan jullie toch altijd hard. Baal er wel van, dat ik maar niet zo snel word.
Zodra je weet waar je tijd verliest, kun je aan die punten werken. Dan is het een tweede zaak of dat lukt...
Overigens een techniek die ik in veel auto's gebruik zoals de star mazda en ook de Lotus denk ik (lastig om het echt zeker te weten want het gaat vaak vanzelf
Dat kan bijna niet, dan geef je gewoon geen vol gas ofzoSpeedy55 schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 09:21:
Ik heb even zitten kijken naar mijn tijd delte, maar die gaat in een vloeiende lijn naar beneden over het algemeen, dat zegt mij dat ik constant te weinig snelheid heb. Maar goed ik moet me er even verder in verdiepen.
Ik gebruik ook iSpeed om te vergelijken en te leren.
En ja Nick, dat met het gas spelen in de bocht doe ik ook, maar dat is geen verschil met rl
En dat Speedy constant zijn delta ziet stijgen tov een snellere rijder in iSpeed is simpel te verklaren: dan neem je te weinig snelheid mee in en dus ook uit de bocht en dat geeft een constant stijgende lijn.
Mede oprichter van GoT iRacen & druk met Home Assistant
Verwijderd
Ik heb nl in rl altijd geleerd dat remmen met je voorwielen door te veel sturen minder snel is dan eerst gewoon remmen en dan (zo weinig mogelijk) sturen.
Kortom nog veel te leren / veranderen om een snelle (nee niet Alien) rijder te worden
Mede oprichter van GoT iRacen & druk met Home Assistant
Die V8 heb ik al geen kaas van gegeten, dus dat zal me nog wat worden.
Vanavond mss maar eens een raceje meepakken in mijn SR over de 4 duwen, dan heb ik die promotie ook maar vast gehad
Heb er een paar dagen terug een paar (3 geloof ik) testrondjes mee gereden, maar dat was een hele opgave.... Sturen doet ie niet, maar als ie eenmaal de bocht om gaat heb je heel wat moeite om te zorgen dat ie de richting op blijft gaan waar je heen wiltHoogie2004 schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 11:19:
Er waren toch wel al setups voor vanavond he?
Die V8 heb ik al geen kaas van gegeten, dus dat zal me nog wat worden.
Zie dat Joep al in de 1:50 zit met die bak, ik kwam geloof ik tot 1:57 in die 3 rondjes
[ Voor 48% gewijzigd door BM op 17-07-2012 11:22 ]
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three
Hehe, stiekem vermoedde ik al zoiets. Merkte afgelopen week al heel sterk dat ik te veel van mijn banden vraag. De 1e 2 rondjes op Iowa kon ik relatief eenvoudig lage 23'ers rijden, maar voor ik bij rondje 7 was zat ik al in de 24, en na 30 rondjes zelfs in de 25 geloof ik.NickThissen schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 11:21:
Charlotte vond ik wel leuk in die auto. Hij kan volgas, een rondje en daarna volgas de muur inJe moet goed op je banden letten, rustig gas los in de bocht tot je weer op het gas kan, en je zult merken dat je aan het eind van de race iedereen begint in te halen die te hard hebben gereden. Je merkt dat veel erger omdat er geen cautions zijn dus je krijgt geen kans om banden af te koelen of wisselen.
Merk gewoon dat ik best veel moeite heb om de auto goed te laten rollen, dat zou me op roadcourses ook helpen, maar op ovals nog vele malen meer.
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three
Jazeker!Hoogie2004 schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 11:19:
Er waren toch wel al setups voor vanavond he?
Die V8 heb ik al geen kaas van gegeten, dus dat zal me nog wat worden.
Hier mijn setup: http://setups.iracing.nic...es/ViewSetup.aspx?sid=194
En deze is van Enchion: http://setups.iracing.nic...es/ViewSetup.aspx?sid=195
Mede oprichter van GoT iRacen & druk met Home Assistant
Ah thnxJoepW schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 11:31:
[...]
Jazeker!
Hier mijn setup: http://setups.iracing.nic...es/ViewSetup.aspx?sid=194
En deze is van Enchion: http://setups.iracing.nic...es/ViewSetup.aspx?sid=195
Hopelijk dat het dat nog wat wordt. Op Oulton was toen meer muur als wat anders
Toch 10 registraties, hopelijk komen er toch nog iets meer mensen
Ik ben gelukkig al rond half 4 thuis, misschien dan stiekem vast wat oefenen
[ Voor 14% gewijzigd door Hoogie2004 op 17-07-2012 11:36 ]
Verwijderd
@hoogie: Hoop dat ee met je csw kan rijden
Mede oprichter van GoT iRacen & druk met Home Assistant
Verwijderd
Watkins heeft inderdaad een aantal alle muren nogal dichtbij staan. Wat dat betreft beetje straat-circuit achtig.Verwijderd schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 11:43:
ik ga ook nog proberen het beest los te laten vanavond maar alles gaat afhangen van wat mijn wederhelft gaat doen ... ik hoop niets dan kan ik nog is lekker gaan driftenmss dan ook een weedstrijd houden voor de mooiste drift
al zal het vooral de muren ontwijken zijn op watkins
We zullen zien, hij ligt nog in het magazijn van UPS volgens de tracking (ze doen volgens mij eerst alle zakelijke dingen in eindhoven en daarna de particuliere klanten). Als hij na een uur of half 3 vertrekt kan ik wel op tijd thuis zijnJoepW schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 11:44:
Ik ben weer eens laat. We zien wel. Wordt huilen en lachen denk ik
@hoogie: Hoop dat ee met je csw kan rijden
[ Voor 35% gewijzigd door Hoogie2004 op 17-07-2012 11:46 ]
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three
Hm, detailsBM schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 12:17:
Nick, volgens mij bugje op je tournooisite. Ik kan me nog via de quick register nog aanmelden voor de afgelopen 2 races, terwijl die echt al gereden zijn
[ Voor 35% gewijzigd door NickThissen op 17-07-2012 12:40 ]
Nu moet ik alleen zelf nog thuis zien te komen om ze aan te sluiten...
Vanavond de vuurdoop (niet letterlijk hoop ik)
Dat is snelJubby schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 12:39:
Yes! Mijn CSW en 2 sturen zijn aangekomen.
Nu moet ik alleen zelf nog thuis zien te komen om ze aan te sluiten...
Vanavond de vuurdoop (niet letterlijk hoop ik)
Mijne liggen prima in dat magazijn de komende paar uur. Na half 4 mag de UPS-man ze komen brengen
Ben benieuwdJubby schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 12:39:
Yes! Mijn CSW en 2 sturen zijn aangekomen.
Nu moet ik alleen zelf nog thuis zien te komen om ze aan te sluiten...
Vanavond de vuurdoop (niet letterlijk hoop ik)
Hij zegt CSW en 2 sturenNickThissen schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 12:41:
[...]
Ben benieuwdWelk stuur heb je nu eigenlijk?
Hij heeft ze dus beide, Formula en BMW. Ik heb gekozen voor de Formula, BMW trekt me niet zo (misschien als ik die ergens goedkoop op de kop kan tikken...)
Tevens meteen een Firmware update (van 29 naar 32):
http://www.911wheel.de/?q=node/8825
CSW ook beschikbaar op Support van Fanatec.de (dus drivers enzo):
http://www.fanatec.de/html/index.php?id=CSW&lang=en
[ Voor 22% gewijzigd door Hoogie2004 op 17-07-2012 12:47 ]
Verwijderd
Ze zijn zo verschillend en ik zou me altijd zijn blijven afvragen hoe de andere zou zijn, dat ik ze alle 2
heb genomen.
Evt nog te ontwikkelen andere sturen zal ik ook wel aanschaffen mits ze ook echt verschillen van de
2 die ik nu al heb.
Ik ben nog onderweg dus heb ze nog niet vastgehad, dus nog even geduld voor 1e impressie.
Mijn vriendin heeft alleen de overdozen verwijderd en foto's opgestuurd
Ah lolNickThissen schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 12:58:
Ik bedoelde welk stuur je tot vandaag mee gestuurd hebt
@Jubby Delen die pics!
[ Voor 6% gewijzigd door Hoogie2004 op 17-07-2012 12:58 ]
Ik heb al enkele jaren een G25 met sinds een paar maanden een CSP.NickThissen schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 12:58:
Ik bedoelde welk stuur je tot vandaag mee gestuurd hebt
Thomas leert het ook niet echt heHoogie2004 schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 12:43:
[...]
Hij zegt CSW en 2 sturen![]()
Hij heeft ze dus beide, Formula en BMW. Ik heb gekozen voor de Formula, BMW trekt me niet zo (misschien als ik die ergens goedkoop op de kop kan tikken...)
Tevens meteen een Firmware update (van 29 naar 32):
http://www.911wheel.de/?q=node/8825
CSW ook beschikbaar op Support van Fanatec.de (dus drivers enzo):
http://www.fanatec.de/html/index.php?id=CSW&lang=en
Dan moet je dit ook nog niet bekend maken, grapjasSome people who ordered with a September delivery will be surprised to get the wheels ealier as we have more inventory rolling in in July and August. But we decided to give no earlier availability date as everybody is happy if it comes earlier and we don't want to mention another deadline which cannot be met. Hey, we are learning.
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three
Ah, ok. CSP = Clubsport Pedals, ook van Fanatec toch? Ik zit ook af en toe te kijken om de pedalen van m'n G25 te vervangen (vooral voor een set met fatsoenlijke rem) maar ik word er niet wijs uit welke nou goed zijn... In de fanatec shop zie ik CSR (80e), CSR Elite (150e) en CSP v2 (250e), ik ga er maar even vanuit dat de CSP v2 dan ook de beste is, maar is hij ook echt 100 euro meer waard?Jubby schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 13:01:
[...]
Ik heb al enkele jaren een G25 met sinds een paar maanden een CSP.
Pedalen zijn prima af te stellen oveirgens
Heb je liever vooraf, of achteraf, dat ik zeg dat ik geen flauw idee heb wat ik doe?
Heb hier een mooie vergelijking gevonden:Hoogie2004 schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 13:45:
Ik heb de CSR Elite pedalen en die bevallen prima. Volgens mij bijna een kopie van de CSPv1, echter met als verschil dat de rem geen tril-motor heeft, en dat de CSR Elite geen tuning-kit heeft (andere veren enzo).
Pedalen zijn prima af te stellen oveirgens
http://www.fanatec.de/html/pd_overview.html
Verschillen zijn dus dat CSP helemaal van aluminium is (CSR niet, ABS zal wel iets van plastic zijn?), geen brake vibration, geen contactless sensors (CSP zou langer mee moeten gaan dus) en geen tuning kit. Die brake vibration lijkt me meer een gimmick dat vind ik niet zo heel interessant (of werkt dat echt heel goed?), en de rest geloof ik eigenlijk ook wel. Denk niet dat ik daar 100 euro extra voor zou gaan betalen...
Verwijderd
Moet eerlijk zeggen vondt skippy nooit iets totdat ik een paar weken geleden met een paar vrienden ermee gereden heb .ThunderNet schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 13:53:
Gisteren voor het oval-race gedaan in de streetstockeigenlijk best heel erg leuk om te doen moet ik zeggen. Zit te twijfelen over m'n 1e aankoop in iRacing. Met welke auto (1) en circuit (1) kan ik het makkelijkste nieuwe events doen? Ik denk de skip barber?
Sindsdien ben ik beetje verslaafd eraan is zeker aan te raden races zijn leuk en leuke groep rijders ook in mijn ervaring .
Welke baan daar zou ik nog even wachten tot het schema van volgend seizoen er is , skippy rijdt op een aantal gratis banen en dan kun je ev nog een baan erbij nemen die je leuk vindt in het nieuwe schema .
Ik vind die motor in de rem toch wel heel erg fijn, ook al word het niet officieel door iRacing ondersteund. D'r is een tooltje wat zelf berekend adhv wat variabelen of je aan het blokkeren bent of niet, en dan dat motortje laat trillen. Vind het zelf wel een fijne indicatieNickThissen schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 14:10:
[...]
Heb hier een mooie vergelijking gevonden:
http://www.fanatec.de/html/pd_overview.html
Verschillen zijn dus dat CSP helemaal van aluminium is (CSR niet, ABS zal wel iets van plastic zijn?), geen brake vibration, geen contactless sensors (CSP zou langer mee moeten gaan dus) en geen tuning kit. Die brake vibration lijkt me meer een gimmick dat vind ik niet zo heel interessant (of werkt dat echt heel goed?), en de rest geloof ik eigenlijk ook wel. Denk niet dat ik daar 100 euro extra voor zou gaan betalen...
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three
Dat is nou precies de reden dat het me een gimmick lijkt. Ik weet dat de SDK niet exact verteld wanneer remmen blokkeren (om te voorkomen dat iemand een cheat programma maakt dat stopt met remmen zodra ze blokkeren), maar dat is blijkbaar wel ongeveer te herleiden met wat slimme code. Maar dat 'ongeveer' ligt me dus niet, ik wil niet het trillen van het pedaal als blokkeren gaan aanvoelen als ik misschien nog helemaal niet aan het blokkeren ben. Aanvoelen van blokkeren gaat met m'n G25 prima op het moment (behalve in de Corvette af en toe) op geluid en gevoel in het stuur dus laat ik dat liever achterwege. Ik vind het gewoon niks dat het niet exact overeenkomt met het moment van blokkerenBM schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 14:16:
[...]
Ik vind die motor in de rem toch wel heel erg fijn, ook al word het niet officieel door iRacing ondersteund. D'r is een tooltje wat zelf berekend adhv wat variabelen of je aan het blokkeren bent of niet, en dan dat motortje laat trillen. Vind het zelf wel een fijne indicatie
Helaas niet meer leverbaar en v2 is weer 50 euro meer.
Of het je waard is moet je helaas zelf bepalen.
Als het puur om de rem gaat dan is er geen verschil tussen elite en csp dan alleen dat motortje
Het "plastic" gehalte zit bij de elite ook alleen waar het niks te verduren heeft dus verwaarloosbaar.
Er zit ook dezelfde loadcell in.
Ik vond het motortje aanvankelijk erg fijn maar ook daar ga je je op instellen, je gaat remmen zodat je hem niet
meer aanspreekt.
Een draaiend motoje geeft aan dat je blokkeert , maar als je gewend raakt aan je pedalen dan stel je je daar op in.
Ik kan me niet herinneren dat ik hem onlangs nog heb gevoeld....
Verwijderd
Of beginnen ze daar weer mee met V2?
Je hebt alleen nog die gekleurde pedaal dingen als extra optie.
Iedere serieuze doe-het-zelf zaak verkoopt overigens ook veren in alle lengtes en diktes dus..
Status afgeleverd en er is niemand thuis
Misschien maar goed ook, je moet wel zorgen dat je (onrealistische) sim ervaring niet gaat gebruiken in het echt natuurlijk. Anders zit je straks nog naar escape te zoeken als je in de muur hangtSpeedy55 schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 14:47:
Wat Joep zegt over dat insturen dat klopt, als ik mijn racewagen zo stuur dan lig ik binnen notime in de muur of de grindbak. Dat is namelijk rijden op onderstuur, dat kan in het echt wel een beetje, maar dan ga je voor het mooie te hard de bocht in. Dus ja dat zal ik de sim niet zomaar doen. En ja ik voel me zwaar geremd door het reallife racen.
BMC Roadmachine Two (2024)
Colnago CLX evo di2 (2021)
Cube Nuroad Race (2022)
Heb je liever vooraf, of achteraf, dat ik zeg dat ik geen flauw idee heb wat ik doe?
/edit: bedankt Derx666
[ Voor 4% gewijzigd door Speedy55 op 17-07-2012 14:54 ]
die vogelnest in de kast kreeg je die erbij ?
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three
Inderdaad wij Logitech mannen weten wel beter.NickThissen schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 16:26:
Bah, wacht maar tot ik jullie vanavond weer allemaal inmaak met m'n G25(yeah right, in die V8
)
Verwijderd
Neem je zon duur stuur en heb je zulke simpele pedalen erbij
Zijn de CSR Elite, dus eigenlijk CSP zonder de rem-trillingSpeedy55 schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 17:20:
[...]
Neem je zon duur stuur en heb je zulke simpele pedalen erbij
Net even wat gereden, wat een gigantisch verschil met de DFGT. Dit wordt flink wennen vanavond
Dan staan ze hier:
http://www.raceskins.com/?p=769
(ja, ja, m'n blog is nog lelijk. Zal eens wat aan de opmaak doen
[ Voor 3% gewijzigd door gtrNL op 17-07-2012 17:30 ]
Maar leuk jongens dat ze allemaal binnen zijn. Fanatec is taking over onder de tweakers.
Als dit een reactie is op mijn opmerking over als een gek thuis zitten te racen, dan moet ik mij verontschuldigen, want dat was bedoeld voor Hoogie, wiens buurman nu thuis met zijn stuur zit te racen
Sorry als dit verkeerd op je overkwam, was niet de bedoeling.
Net ff de eerste rondes gereden op WG met de V8... boah... heb wel een redelijke tijd van 1:55.0 neergezet, maar mn opt is bijna een seconde sneller. Dat ding is niet op de weg te houden, en ik heb het idee dat er vanavond veel getowed gaat worden. Diegene die niet crasht wint vanavond.
BMC Roadmachine Two (2024)
Colnago CLX evo di2 (2021)
Cube Nuroad Race (2022)
Verwijderd
ben wel benieuwd... Ik wil wel eens komen proberen als het kanHoogie2004 schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 17:28:
[...]
Zijn de CSR Elite, dus eigenlijk CSP zonder de rem-trilling
Net even wat gereden, wat een gigantisch verschil met de DFGT. Dit wordt flink wennen vanavond
Ik voel een mini-meet aankomen bij FrankNickThissen schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 18:12:
[...]
ben wel benieuwd... Ik wil wel eens komen proberen als het kanzit zelf dus ook te denken aan die pedalen, nieuw stuur vind ik wat te duur maar die pedalen zijn nog wel betaalbaar... Dan misschien eens kijken of iemand een g27 over heeft om te ruilen dat ik wat meer knoppen heb
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three
Ik w8 wel tot augustus
Heren CSW-owners: Wel dit installeren hè?
http://fanaleds.idrift.nl/
Mede oprichter van GoT iRacen & druk met Home Assistant
Staat er al op.JoepW schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 18:19:
Mij te ver rijden
Ik w8 wel tot augustus![]()
Heren CSW-owners: Wel dit installeren hè?
http://fanaleds.idrift.nl/
@Nick, je bent welkom
http://members.iracing.com/jforum/posts/list/2018209.page
- Alleen rookie en D class mogen nog in de streetstock / mx5 rookie series
- SRF eigen serie (wisten we eigenlijk al)
- HPD only series vervangt open Proto>
- Geen Okayama meer in Lotus
[ Voor 63% gewijzigd door NickThissen op 17-07-2012 18:36 ]
November heb ik als laatste gehoord...
BMC Roadmachine Two (2024)
Colnago CLX evo di2 (2021)
Cube Nuroad Race (2022)
Mede oprichter van GoT iRacen & druk met Home Assistant
Watkins 2x
Brands 2x
5 Rookie tracks (ook waarom ???)
Waarom zo`n verwrongen schedule. ???
Slaat echt nergens op.
How do you save a random generator ?
Verwijderd
EDIT: lap, verkeerde topic
[ Voor 17% gewijzigd door Arfman op 17-07-2012 19:50 ]
DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |
Sorry ik was niet op mijn pikkie getrapt hoor, dacht wel dat je het tegen mij hadderx666 schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 18:00:
[...]
Als dit een reactie is op mijn opmerking over als een gek thuis zitten te racen, dan moet ik mij verontschuldigen, want dat was bedoeld voor Hoogie, wiens buurman nu thuis met zijn stuur zit te racen
Sorry als dit verkeerd op je overkwam, was niet de bedoeling.
Net ff de eerste rondes gereden op WG met de V8... boah... heb wel een redelijke tijd van 1:55.0 neergezet, maar mn opt is bijna een seconde sneller. Dat ding is niet op de weg te houden, en ik heb het idee dat er vanavond veel getowed gaat worden. Diegene die niet crasht wint vanavond.
[ Voor 8% gewijzigd door Ruud Mulders op 17-07-2012 19:54 ]
Ik zal van het weekend even wat uitgebreider reviewen.
voor zover ik weet niet, soms is er content gratis maar dat is dan voor nieuwe leden met een promo codeNactive schreef op dinsdag 17 juli 2012 @ 20:51:
Ik heb een vraagje over content kopen. Zijn er soms promoties op content kopen (behalve dan de 10,20 en 25% als je meer content in 1 keer koopt). Zou anders dom zijn dat ik nu voor 120 dollar content koop en binnen een week er een promotie is waarmee ik 40 dollar ofzo had kunnen besparen.
wat je wel kan doen is de week credits bewaren voor content (8 weken van de 12 rijden = 7 credits)
iedereen voor mij is gewoon gecrashed, was gewoon rampzalig eerste rondes
Dit topic is gesloten.
![]()