Malware waarschuwing bij een thread

Pagina: 1
Acties:
  • 227 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Virtuozzo
  • Registratie: Mei 2009
  • Niet online
Geen idee of dit de correcte plek is, maar wanneer ik deze link volg, krijg ik in Chrome een Malware waarschuwing.
Waarschuwing: hier klopt iets niet!
gathering.tweakers.net bevat inhoud van members.lycos.nl, een site waarvan bekend is dat deze malware distribueert. Als u deze site bezoekt, kan uw computer worden geïnfecteerd.

Google heeft vastgesteld dat er misschien schadelijke software op uw computer wordt geïnstalleerd wanneer u doorgaat. Als u deze site in het verleden heeft bezocht of de site vertrouwt, is het mogelijk dat de site onlangs door een hacker is geïnfecteerd. Ga niet verder. U kunt het morgen opnieuw proberen of ergens anders naartoe gaan.
We hebben members.lycos.nl al gemeld dat we malware op de site hebben aangetroffen. Voor meer informatie over de problemen die op members.lycos.nl zijn gevonden, gaat u naar de Diagnosepagina voor Safe Browsing van Google.

Populisme: de weigering van complexiteit en de poging om simplistische antwoorden te formuleren op ingewikkelde vraagstukken middels gebruik van elke mogelijke prikkel van gedrag - i.p.v. moeite te doen voor gezonde participatie.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DukeBox
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 07:53

DukeBox

loves wheat smoothies

Waarschijnlijk een plaatje dat daar gehost wordt.

Duct tape can't fix stupid, but it can muffle the sound.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Notna
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 08:06

Notna

Moderator General Chat / Wonen & Mobiliteit

Where are you?®

Mja dit is dus echt al 100 keer langsgekomen in de afgelopen tijd op dit forum en is een fout in Chrome en niet van iets anders.

Xbox Live ID:Notna8310


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cloud
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 17-09 10:39

Cloud

FP ProMod

Ex-moderatie mobster

Komt inderdaad vaker voor, lees voor de zekerheid dit topic even:
Google Chrome 'safe browsing' malware meldingen

Dit topic kan wel dicht denk ik. :)

Kleine schop richting Lieve Adjes

[ Voor 16% gewijzigd door Cloud op 17-02-2012 12:32 ]

Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity. - Robert J. Hanlon
60% of the time, it works all the time. - Brian Fantana


Dit topic is gesloten.