Hierbij mijn opstelling:
- Op basis van welke criteria heb jij jouw meubel uitgezocht? (bijv. diepte of afwerking)
We hebben een whitewash eiken parketvloer en wilden dit ook graag in het bovenblad terug laten komen. Daarnaast vond ik vele meubels vaak veel te hoog waardoor we het meubel naar eigen wens hebben laten maken. Het meubel is gespoten in RAL 9001, het bovenblad heb ik ongelakt besteld, ik heb zelf de whitewashverf opgebracht en uitgepoetst.
- Waar heb je jouw meubel gekocht of laten maken?
Het meubel is gemaakt door Castor interieur. Na veel gezoek op sites als tweakers e.d. kwamen we daar terecht.
Zij hebben een mooie site waar je je meubel online kunt opgeven en bestellen, wij zelf zijn met een tekening langs geweest. Nadat het meubel werd geplaatst, heeft Castor de foto's van het meubel op hun site geplaatst. Daar kwam ik pas later achter.
- Wat heeft jouw meubel gekost?
Het meubel heeft €665,- gekost.
- Wat zijn de specs van je meubel? (bxdxh, hoogte van lades of openingen)
Het meubel heeft de volgende afmetingen:
208 x 50 x 35 cm. (BxDxH)
de lades en openingen zijn elk 48 x 23 cm.
Het onderplint is 6 cm en de kast zelf 29 cm. hoog.
Het hout is 3 cm. dik MDF en eikenhout.
- Wat zijn de voor- en nadelen van je meubel?
Ik vind het grote voordeel dat het meubel niet te hoog is. We kijken nu op 2/3 van de tv en dat vind ik de ideale hoogte om lekker te kijken.
Het nadeel is dat het onderplint doorloopt aan de zijkanten en achterkant waardoor de luidsprekerkabel tussen het meubel en de muur zit, waardoor het meubel iets te ver van de muur staat.
- Heb je zelf aanpassingen gemaakt en indien ja, welke?
Nee, precies zoals we hadden doorgegeven, is het meubel gemaakt.
- Hoe voorkom je oververhitting van verschillende componenten?
De openingen zijn breed genoeg, de receiver heeft net voldoende ruimte aan de bovenzijde. Ik draai 2.0 stereo dus niet alles wordt gevraagd van deze bak van een receiver. Hij zal dus ook wel niet te heet worden.
- Wat heb je gedaan qua kabelmanagement?
Ik twijfel nog steeds om de tv vlak boven het meubel aan de muur te maken, zodat ik dan ook kabels ga infrezen in de muur.
Luidsprekerkabels in het oog vind ik geen probleem.
UTP en prikkabels die achter het gordijn wegkomen, ga ik nog achter het plint verstoppen.
- Welke apparatuur staat er op en erin?
Philips 55pfl8008
Onkyo receiver TX-NR809
Onkyo bluray BD-SP809
Humax IHDR 5050c
Sony playstation 4.