Holy crap.. Wat een game..
Ik ga Ashe bot met een Sona naast me. Onze Nocturne begon aan golems dus ik ga netjes in het bosje naast de botlane staan. Komt daar plots een Graves op me af. Nu goed, ik ben Ashe met volley en crit arrow, zal ik hem wel even pijn doen zeker? Van zodra hij dicht genoeg komt doe ik m'n combo, maar dan krijg ik plots 2x een crit op m'n hoofd (what are the odds..) samen met een exhaust en geef firstblood weg.
Sona die wat verder stond, besluit ook maar even iets te proberen, loopt achter die Graves maar wordt gepakt door Graves + Janna. Hierna flamed ze me constant omdat ik blijkbaar heb zitten 'facechecken' en gaat ze 1/6/1 in 10 minuten tijd.
Bijkomend pittig puntje was onze Sion die AFK was en pas toen hun Kassadin level 5 was begon te spelen.
Hij heeft dit nog redelijk kunnen goedtrekken aangezien z'n XP gain hem na korte tijd maar 1 of 2 levels achter stelde.
Vanwege het warrige begin ben ik maar voor Bloodthirster als eerste item gegaan, ik had de lifesteal gewoon nodig om een beetje te kunnen overleven van Graves z'n zware poke.
Eerste Dragon hebben wij zelfs kunnen halen met een gunstige uitkomst van het daarbijhorende gevecht (

lifesteal). Dit samen met enkele geslaagde ninjaganks heeft ervoor gezorgd dat we het scorebord van 2/9 veranderd hebben naar 16/15.
Graves heeft na die initiële kills serieus spaak gelopen vanwege onze sterke focus en we begonnen steeds meer terug te komen.
Echter, op een bepaald moment wordt Sona (weer) eens out of position gepakt en net op dat moment disconnect Sion. Zij gaan voor Baron en pushen mid. We hebben er enkele kills uitgesleept maar door die man extra konden we niet beletten dat de inhibitor neerging.
Sion was nog steeds niet terug en ze zijn erin geslaagd de top inhibitor ook plat te leggen. Hierna zaten we in een situatie waar wij enkel hun ver buitenste turrets neerhadden en zij alles buiten de nexus turret en de inhibitor turret van botlane.
Gelukkig komt Sion terug op het moment dat ze voor de final push gaan en doordat ik Graves net out of position heb kunnen pakken konden we die afslaan. Warwick bleef te lang rondhangen en raakte gevangen in mijn permaslow waarna we hem ook afmaakten. Direct doorgepushed en hun mid inhibitor neergelegd terwijl op dat moment onze bot turret neerging door minionwaves.
Iedereen teruggegaan (behalve Sona, die raakte weer ergens gepakt en snel onze base opgeruimd (inhibitor van botlane was 50% HP en één van de nexus turrets stond ook op dat gehalte) waarna de vijand kwam pushen. Singed, Nocturne en Sion vormden een levende muur voor mij en met Singed die mensen van me af Flingde die op mij sprongen (Lee Sin..) kon ik al snel met hem korte metten maken. Sion en Nocturne waren zo tanky dat ze het konden uithouden tot wanneer ik veilig was waarna ze redelijk weerloos waren. Na Lee Sin, Graves en Warwick gedood te hebben, hebben we doorgepushed in mid en beide turrets neergelegd. Op het moment dat we aan de nexus begonnen (met 3 man) werden we door hen aangevallen in een laatste stuiptrekking maar ze vonden het interessanter om Singed en Sion aan te vallen ipv de full build Ashe.
Nog nooit zo'n wisselende game gehad

Als iemand de replay wilt, laat maar weten. 49 minute game, maar de moeite waard

Vooral m'n arrows en Nocturne z'n ganks hebben ons dit nog kunnen laten rechttrekken.
Edit: geëindigd met 17-8-15