Typisch. Bij mij moet ik scrollen binnen een enkele regel en er lijkt geen instelling voor te zijn waarmee ik dat kan veranderen.
Ik ben er achter.
Ik had gekozen voor horizontal layout bij Launcher Settings en dan heb je bij Item Settings een Item Width die standaard op 62 staat en waarvan de functie me vooralsnog niet duidelijk is maar die verandert in een Item column count als je de layout op vertical zet. Nu ik die op 10 heb gezet (horizontaal Home scherm - 7" tablet) krijg ik inderdaad meerdere rijen.
Mensen met een in principe verticaal telefoonscherm zullen die layout standaard op verticaal zetten en dan is het meteen goed. Omdat ik horizontaal gebruik had ik de layout daar ook op gezet.
Vandaar dus.
Bedankt voor je reactie. Nu ik wist dat het in principe moest kunnen ben ik even wat dieper gaan zoeken en heb ik het gevonden.
[ Voor 93% gewijzigd door CaptJackSparrow op 30-07-2011 15:33 ]