Ik heb afgelopen weekend mijn sensation geroot omdat ik te veel vertragingen & vastlopers kreeg.
Ik heb hiervoor
deze guide gevolgt wat probleemloos ging. Nadat ik mijn Sensation S-OFF heb gekregen heb ik de one-click-root tool gebruikt die in de guide staat, en ook hier geen problemen. Nadat de telefoon klaar was heb ik met een app uit de play-store nog een keer gecheckt of de telefoon geroot was, wat volgens de app het geval was. Rom manager geïnstalleerd, CWM recovery geflashed via de app, een backup gemaakt, en vervolgens met de optie 'Install from SD-card de Paranoid Android v1.9.5 ROM geïnstalleerd.
Alles leek perfect te werken, heerlijk snel en apps installeren perfect, maar na een reboot zijn al mijn veranderingen weer verdwenen en vervangen voor de default instellingen? Ik heb bijvoorbeeld Beautiful Widgets uit de store gehaald en de klokwidget op mijn homescreen gezet, en Swiftkey 3 als standaard invoerprogramma gekozen, maar na een reboot is dit allemaal tenietgedaan.
Heb ik iets over het hoofd gezien bij het rooten? Ik heb hierna CM10 geinstalleerd en hier heb ik hetzelfde probleem.
Ik heb nog even de 3.33 firmware geïnstalleerd (PG58IMG.zip) maar dit heeft geen verschil gemaakt.
Vriendelijk bedankt
Edit: Heb toch maar de Viper 1.1.0 rom geïnstalleerd, en deze werkt zonder problemen. Hij is wat trager, maar dat neem ik voorlopig maar voor lief dan
[
Voor 7% gewijzigd door
Verwijderd op 13-08-2012 21:39
]